İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

duydum dedigini:)

ayni benm belirtlerim:)
Darısı sana o zaman :)

Oy oy gördükçe hepinize imreniyorum inanınki rabbim sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah sıra bizede gelir inşallah ELBET BİR GÜN ...
İnşallah gelir Senacımmm :)

Benim suan yok agrı 4 5 gun oldu ve geçti. Ama suan arada sızlama oluyo :)
Peri Tozu yanlarda ağrı derken böyele nefes almakta güçlük çekme gibi mi?

Canlar hepinize tek tek yazamadım eczacımla konuştum ben bebekle ilgili bi sorun sanmıştım ama öyle değilmiş düşükle alakalıymış bana hep yat hiç kalkma dedi bi yere uzanma hoplama zıplama dedi çok üzüldüm kızlar ama Allahtan Ümit kesilmez biliyorum sadece beklicem

Had ya çok üzüldüm. Beklemekten başka çare yok. Moralini iyi tutmaya çalış. Stres maalesed herşeyi olumsuz etkiliyor biliyrsun.

İnşallahhhh hiç bişy olmaz allahın izniyle ben gunlerdir neler neler yapıyordm ama hamile oldugumu bilmiyordm ip atlıyordm zayıflamakiçin :) kötü düşünme iyi düşün ki iyi olsun

İnşallahhhh hiç bişy olmaz allahın izniyle ben gunlerdir neler neler yapıyordm ama hamile oldugumu bilmiyordm ip atlıyordm zayıflamakiçin :) kötü düşünme iyi düşün ki iyi olsun
Doktor belli olmaZ deri benim değerimde çok düşük yani gebelik çok yeni belki ondandır beta iyi çıktı ama Perşembe bi daha bakacak canım çok sıkıldı....

Doktor belli olmaZ deri benim değerimde çok düşük yani gebelik çok yeni belki ondandır beta iyi çıktı ama Perşembe bi daha bakacak canım çok sıkıldı....
Daha yolun başındasın hemen panik yapmak yok ! Kalk abdest al namaz kıl. Aç bir yasin oku.
Bende birazdan öyle yapcam.
Dua etcem.. Rabbim sağlıkla kucagımıza almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…