İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Benim ki de aynıydı canım ya adet tarihime göre 5 haftalıkti gittiğimde doktor daha çok yeni dedi çünkü sat 6 ekim ama eşimle ayrıydık 23 ekimde geldim dedim:)) o yüzden geç ddöllenmedir
Eee döllenme olmadan ben bu belirtileri 20 gündür neyden dolayı yaşadım acabaaa :/

Evettt gebelik olsun da o sorun değil bekleriz

Kızlar Allah sizi hamiş etsin. 2 dakka erken kalktım diye uyudum kaldım. Hiç konuşmadığınız kadar çok konuşmuşsunuz. Benim uyumamımı bekliyordumuz? :)
Aminn canım. Bana da eşimin tarafından bir kadın vedalaşıyorduk kadın kalkıyordu, kalktı kulağıma eğildi dedi ki. Üzülme senin de olur inşallah, ney dedim bebiş bebiş dedi :)öğrendim ki benim de olmuyor sanıyorlarmış. Aynı şeyleri yaşamışoz. Şimdi de kimse sormuyor. Benim kayınvalide çok asildir, böyle şeylerin hiç lafını etmez. Yaparlarsa yaparlar kendileri bilirler diyor.

Ayyyy hayalimdi valla :)
İyi yapmışsın kız sefan olsun. Ay ben de bulsam şöyle hamiş fotosu hamiş olursam koyarım.

Burda ki herkes ev hanımı mı bayanlar :))
Ben de okul öncesi öğretmeniyim atanamadım. Özelde çalıştıö şimdi bebiş düşünüyoruz diye çalışmıyorum.

Peki nerden nereye gelin gittiniz hanımlar:) maksat kafa dağılsın biraz sohbet olsun Güzel haberler gelsin üstüne inşaallaahhh:)))
Hataydan İstanbula gelin geldim ben de :)

pwri bize at bayilirim cift cizgiye:)
Ayy evet en sevdiğimiz çift çizgi bakmak incelemek :)

seyma hayirdir kuzu uyku hali gebelik belirtisidr:)

Ya bakar da kesin göreceğini bilse o neden bakmasın ki garip değil mi
onlar bizler gibi endişeli ve heyecanlı olmuyor canım,haftaya gel deyip yolluyorlar,senin bu bir haftada ne kadar stres yaşayacağının onlar için bir önemi yok,ben düşük yaptım,gittiğim bütün doktorlar bu normal diyerek konuyu kapattılar ben kahrolurken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…