İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Geldiğinde sonucun ne olduğunu yazar mısın?

Topiğin tamamını okumadım sonuç neymiş?

merhaba üzerinden geçmiş ama umarım aktifsinizdir,
yüksek e2 iiçin nasıl bir çözüm buldunuz gebe kalabildniz mi ?

merhaba üzerinden geçmiş ama umarım aktifsinizdir,
yüksek e2 iiçin nasıl bir çözüm buldunuz gebe kalabildniz mi ?
Merhaba inofolic içmiştim zamanında ama bu mesajımdan bir sene sonra gebe kaldım. Bu arada inofolic sadece bir paket içtim. E2 yüksek olması çok büyük bir sorun değil bu işte en önemli olan stres yapmamak. Hamile kalamıyorum diye doktora gitmiştim yumurtlama takipleri yaptım ugrastım ama olmadı. Sonra hiç beklemediğim bir anda ne de olsa hamile kalamıyorum dediğim zamanda gebe kaldım. Umarım sizde dileğinize en kısa sürede ulaşırsınız

güzel dilekleriniz için teşekkür ederim, siz de evladınızı sağlıkla büyütün inşallah :)
ben de suan o nasıl olsa olmuyor napayım dedğimiz yerdeyim sanırım stres faktörünü minimize edemiyorum ama hayırlısı olsun artık inşallah

Sizi çok iyi anlıyorum gerçekten yıpratıcı süreçler bunlar Allah isteyen dileyen herkese nasip etsin Bu süre zarfında olabildiğince sağlıklı beslenmeye uykularınızı düzene sokmaya ve dediğim gibi yapabildiğiniz kadar az stresli yşamaya çalışın ( şuan ülkemizde çok zor olsa da) umarım bir yerde gebelik haberinizle de karşılaşırım

tavsiyeleriniz ve güzel dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim size,
inşallah en kısa zmaanda hayırlısıyla ben de buradan gebelik haberimi paylaşırım :)

Merhaba, E2 adetken ve yumurtlamada farklı çıkıyormuş, hatırlıyor musun ne olmalı bu değerler?

Fsh, amh kaçtı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…