İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

hahah dua çok güzel ,Allah sizi hamiş etsin
ayyy inşAllah,Allah isteyen herkesi hamiş etsin,bu arada gerçekten durumumuz aynıymış canım ya,
beni kayınvalidemde iyidir,hiç üzerimde öyle baskı falan hissetmedim,zaten 5 yıl bekleyebilmemden de bellidir :)

Kızlar dr hevesini kırmak istemem ama sağlıksız gebeliğe benziyo dedi progesteron çok düşük çünkü dedi ama gene de belli olmaZ dedi folik asit verdi düşük önleyici falan normalde progesteron 15 falan olması gerekiyor dedi ama benimki 0.1

Sonumuz da güzel ve aynı olsun inşallah. :)

Canım bekleyelim bakalım. İnşallah sağlıklıdır.

Canım hç üzülme Rabbim onu sana verecekse her türlü verir. Bak benim bebegim sağlıklıydı bir anda öldü kalbi durdu o yüzden dua etmek lazım dualarım seninle Rabbim hayra çevirsin inşallah.

Canım hç üzülme Rabbim onu sana verecekse her türlü verir. Bak benim bebegim sağlıklıydı bir anda öldü kalbi durdu o yüzden dua etmek lazım dualarım seninle Rabbim hayra çevirsin inşallah.
Amiinnn insallah

progesterona göre mi sağlıksız gebelik dedi anlamadım,artış düne göre normal sanki,progesteron iğneyle fitille yükseltiliyor diye biliyorum eğer tek sorun o ise

Ohhhh be helal olsun kuzum sana pes etmedin çok şükür bebiş de naz yapmadı maşallah gösterdi kendini İnşaAllah keseyi de görürsünüz . Darısı bana ve tüm arkadaşlara .
Amiiiinnn rabbim aratmasın inşallaaaahhhhhhhh ❤ inşallah sıkıca tutunur miniğim bana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…