İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar Allah sizi hamiş etsin. 2 dakka erken kalktım diye uyudum kaldım. Hiç konuşmadığınız kadar çok konuşmuşsunuz. Benim uyumamımı bekliyordumuz? :)

Aminn canım. Bana da eşimin tarafından bir kadın vedalaşıyorduk kadın kalkıyordu, kalktı kulağıma eğildi dedi ki. Üzülme senin de olur inşallah, ney dedim bebiş bebiş dedi :)öğrendim ki benim de olmuyor sanıyorlarmış. Aynı şeyleri yaşamışoz. Şimdi de kimse sormuyor. Benim kayınvalide çok asildir, böyle şeylerin hiç lafını etmez. Yaparlarsa yaparlar kendileri bilirler diyor.

İyi yapmışsın kız sefan olsun. Ay ben de bulsam şöyle hamiş fotosu hamiş olursam koyarım.

Ben de okul öncesi öğretmeniyim atanamadım. Özelde çalıştıö şimdi bebiş düşünüyoruz diye çalışmıyorum.

Hataydan İstanbula gelin geldim ben de :)

Ayy evet en sevdiğimiz çift çizgi bakmak incelemek :)

hahah dua çok güzel ,Allah sizi hamiş etsin
ayyy inşAllah,Allah isteyen herkesi hamiş etsin,bu arada gerçekten durumumuz aynıymış canım ya,
beni kayınvalidemde iyidir,hiç üzerimde öyle baskı falan hissetmedim,zaten 5 yıl bekleyebilmemden de bellidir :)

Kızlar dr hevesini kırmak istemem ama sağlıksız gebeliğe benziyo dedi progesteron çok düşük çünkü dedi ama gene de belli olmaZ dedi folik asit verdi düşük önleyici falan normalde progesteron 15 falan olması gerekiyor dedi ama benimki 0.1 :KK43:

hahah dua çok güzel ,Allah sizi hamiş etsin
ayyy inşAllah,Allah isteyen herkesi hamiş etsin,bu arada gerçekten durumumuz aynıymış canım ya,
beni kayınvalidemde iyidir,hiç üzerimde öyle baskı falan hissetmedim,zaten 5 yıl bekleyebilmemden de bellidir :)
Sonumuz da güzel ve aynı olsun inşallah. :)

Kızlar dr hevesini kırmak istemem ama sağlıksız gebeliğe benziyo dedi progesteron çok düşük çünkü dedi ama gene de belli olmaZ dedi folik asit verdi düşük önleyici falan normalde progesteron 15 falan olması gerekiyor dedi ama benimki 0.1 :KK43:
Canım bekleyelim bakalım. İnşallah sağlıklıdır.

Canım hç üzülme Rabbim onu sana verecekse her türlü verir. Bak benim bebegim sağlıklıydı bir anda öldü kalbi durdu o yüzden dua etmek lazım dualarım seninle Rabbim hayra çevirsin inşallah.

progesterona göre mi sağlıksız gebelik dedi anlamadım,artış düne göre normal sanki,progesteron iğneyle fitille yükseltiliyor diye biliyorum eğer tek sorun o ise

Kızlar 2 tane yaptm 2 side aynı demekki gerçekten var . Ama ben hala inanamıyorm :) sanırım kan verip pozitif oldugunu öğrenmeden de inanamıycam ❤

Eklentiler

• Screenshot_20181127-155157_Gallery.jpg
    Screenshot_20181127-155157_Gallery.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 34
X