İkinci evlilik öncesi kararsızlıklarım 🙁 kafam karmakarışık lütfen okuyun

evet evinin kirasınnı benden dolaylı yoldan alıyosun dedi

Bu adamla olmaz; evlenseniz de onlarca kötü huyu ve davranışı olan eski eşinizi mumla arayacak duruma gelirsiniz.

Ayrılın. Bundan sonra tanışacağınız kişiye de sizin eviniz üzerinde tasarruf yapma ve fikir beyan etme hakkı tanımayın.

Ya canım benim sende mi benim şuan yaşadığımı yaşadın Allahım ağlıyorum şuan yaa neden ya neden bunu bize yapıyorlar. Ben şuan kendime çok kızıyorum ben bu yüzünü nasıl göremedim ben güçlü bi kadındım nasıl bu hale geldim ya kimlerin eline muhtaç kaldım ya. En başta kabul etmicektim onun için hayatımı değiştirmicwktim. Sen şuan vazgeçtin dimi bu adamdan Allahım ya benim durumuma düşsen hamile kalsan bidaha Rabbim baksın yüzüne inşallah atlatırsın sende bu zamanları

Elleri kırılsın hayvan bile olamayan yaratık. Geri adım atmayın lütfen. Allah yardımcınız olsun
Asla geri adım atmicam sadece şuan onların apartmanında kalmak zorundayım korkuyorum kızıma bişi yaparlar diye markete bile çıkamadım evde kilitli kaldık
Bogazim düğüm düğüm oldu. Allah size ve yavrularinza hayirli kapilar acsin, o heriften tez vakitte kurtulun insallah
Amin canım benim amin Allah razı olsun o şerefsiz bitti artık keşke savcı tutuklama verseydi Allahım nasıl saklamış kendini ya gözümün içine bakardı beni öpmeden işe gitmezdi ya ben bu cinnet anını kabul etmiyorum kızım mahvoldu anneme vurma diye çığlığı hala kulağımda Allah onun belasını versin

O cocugun yasadigi korkuyu hayal bile edemiyorum. Allah belasini versin

Ben bosaninca dünyanın en tatlı insanı ile tamismistim. Adam çok çok iyiydi hiç evlenmemiş yakışıklı çalışkan. Evladıma aşırı ilgili birbirlerini çok seviyorlar ailesi on numara. Derken evlenmek istedi. Hersey güzel gidiyor yüzük aldı ailemle tanıştı. Sonra bir gün ki o sırada iki sene olmuş ilişkimiz bu tarz bi hesap yaptı. Orda dur dedim içimden ama seviyorum iyi anlaşıyoruz ve yıllardır beni bir kere kirmamis. Ama önce ben gelirim tarzı biseydi. Kızım eve kedi almak istiyordu almasın dedi ben kedi sevmem evlenince atmak zorunda kalırız. Almadım biliyor musun ki kızımın hayatta en istediği şeydi. Gene devam ettik her şey güzelken bir gün kızıma sinirlendi ama tuttu kendini. Ortada bisey de yoktu. Orda ikinci jeton düştü. Yüz ifadesi hoşuma gitmemişti. Gene ilgiler sevgiler derken üçüncü durum evlilik için acele etmesi ve para hesabı yapmak istemesi oldu. . Çok seviyordum ama arkama bakmadan kaçtım. Bu arada adam evlendi bir kaç sene sonra boşandı ama. Yeni karısını dövmüş kadın kapıya koymuş. Helal olsun o kadına da . Alnından öpüyorum onu ki çekmemiş. İçine bisey sinmiyorsa yanlış demek ki. Ben hep içime sinmeyen şeyden uzak durdum. Bu adam da bir tek ısrarla kaldım. Ve kaldıkça da dedim ki demek ki daha önce içime sinmeyen şeyler de haksizmisim. Kimbilir ne firsatlar kaçırdım diye üzülmüştüm. Bunu çok net hatırlıyorum o duygumu. Ama hakliymisim. İçindeki sesi dinle.

beni kimse sevmeyecek artık içimdeki ses bu

Çok üzüldüm kızınıza. Kalbim ağrıdı okurken.
Keşke gidebileceğiniz bir kapı olsaydı oradan uzaklaşmak adına. Rabbim kalbinize ferahlık versin. İmkanınız varsa kızınıza psikolog desteği aldırın. Çünkü yaşadığı tramvanin izlerini bir uzman ile silmeli.

O cocugun yasadigi korkuyu hayal bile edemiyorum. Allah belasini versin
Amin amin inşallah pislik herif. Kızım ergenlik döneminde ya nasıl atlatıcak bunu nasıl unutucak ben onu sevgiyle büyüttüm ya babasız büyüttüm bütün hayallerimizi yıktı İki yakası bi araya gelmesin inşallah

İnşallah beni sevip amacı sadece borçsuz yaşamak olan iyi birini kaybetmemişimdir düşüncesi aklımdaydı. Ta ki oğluma öncelik veriyorum diye trip attığını görene kadar

Engelledim zaten senin derdin hayat arkadaşı değil ev arkadaşı bulmak ev benden eşya benden senin bana artın araba onu bende kredi çeker alırım dedim
bravo size çok yerinde bir hareket yapmışsınız. bu çok gururlu bir duruş. çoğu insanin gözü kör kulağı sağır oluyor bu dönemlerde. siz ne güzel mantiginizla hareket etmişsiniz. güzellikler dilerim. o da derdine yansın dursun.

İnşallah beni sevip amacı sadece borçsuz yaşamak olan iyi birini kaybetmemişimdir düşüncesi aklımdaydı. Ta ki oğluma öncelik veriyorum diye trip attığını görene kadar
Valla kimse borçla yaşamak istemez, herkes bi enayi bulup yıkılsın o zaman hayret bişey.

Güzel duanız için Allah razı olsun şuan hiçbir şekilde maddi imkanım yok ancak devlete giderim onlar da ne kadar ilgilenicek malum. Şuan tek düşüncem kızım okulu biter bitmez gidicem burdan ama nereye bilmiyorum annem var tek yaşıyo çalışıyo dünden beri şikayetini geri çek kocandır diyip duruyo zaten ben yurtta büyüdüm annem o yüzden bu kadar çocukla da hiç istemez beni o yüzden geri çek diye ısrar ediyo zaten Allah büyüktür ya gün doğmadan neler doğar kadın sığınma evine giderim anasınıfı öğretmeniyim bebek doğunca ufak çocupumu da alır bi kreşe başlarım devlet çok yardımcı oluyo zaten kızımı hep devlet desteğiyle büyüttüm hem çalıştım hem kızıma baktım ama yurda vermedim asla. Yine kreşe başlarım iki bebeğimle kızım zaten büyük biraz toplayınca ev tutarım Allah yardım eder ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…