İkinci evlilik öncesi kararsızlıklarım 🙁 kafam karmakarışık lütfen okuyun

Allah belasını versin şu mübarek günlerde inşallah. Ben nasıl bu hale geldim ben hayatımı çalışarak kazandım kızımı tek büyüttüm kimseye minnet etmedim. Evlenip hamile kalınca çalışamadım ama eşim hep iyi davranırdı bana nasıl böyle bi hale geldi bilmiyorum şimdi kızkardeşim annem falan şikayetini geri çek diyolar neymiş kocammış herkesin başına gelmiş bu ne demek ya neden erkekleri buna alıştırıyoruz ki
Şikyetimi geri çekmem demek seni affettim kocamsın gel yarın öbür gün beni yine döv demek ya ben ozaman kendimi nasıl affedicem ya kızıma da vurursa Allahım katil olurum yaaa ben onu koynumda büyüttüm ya. Asla geri adım atmicam kızımın okulu bitip boşanana kadar burda oturcam ama çok korkuyorum benim kimsem yok onlar kalabalık uyuyamıyorum Allahım ban yardım et
Hikayenize çok üzüldüm, Allah yardımcınız olsun.
Öyle güzel saklıyorlar ki içlerindeki şeytanı, zamanı gelince de en savunmasız anımızda salıyorlar. Allah belalarını versin

Kades programı var bende kızımın telefonuna da yükledim dün ilk def kullanmak zorunda kaldım ya şuan her yerim mosmor ben nasıl bu duruma düştüm kendime çok kızıyorum

Amin canım nolursun iyi düşün bak ben bütün hayatımı değiştirdim onun için am değmez ban dün al piçini defol git dedi koltuk altlarımdan tutup kapıya sürükledi dışarı atmak için ama atamadı Allah öyle bi güç verdi ki o an bana kapıyı açamadı eşim iri yarı 120 kilo insan nasıl gücüm yetti bilmiyorum ama kanamam oldu sanırım kendimi çok zorladığım için. Ben 3 yılımı verdim ya resmen kapıy atıyodu beni ya morluklarım acımıyor sadece kızıma söylenenler beni kovması zoruma gidiyo. Ne olur sende iyi düşün
Elleri kırılsın adi herif.... Hamile kadına...

Allah belasını versin şu mübarek günlerde inşallah. Ben nasıl bu hale geldim ben hayatımı çalışarak kazandım kızımı tek büyüttüm kimseye minnet etmedim. Evlenip hamile kalınca çalışamadım ama eşim hep iyi davranırdı bana nasıl böyle bi hale geldi bilmiyorum şimdi kızkardeşim annem falan şikayetini geri çek diyolar neymiş kocammış herkesin başına gelmiş bu ne demek ya neden erkekleri buna alıştırıyoruz ki
Şikyetimi geri çekmem demek seni affettim kocamsın gel yarın öbür gün beni yine döv demek ya ben ozaman kendimi nasıl affedicem ya kızıma da vurursa Allahım katil olurum yaaa ben onu koynumda büyüttüm ya. Asla geri adım atmicam kızımın okulu bitip boşanana kadar burda oturcam ama çok korkuyorum benim kimsem yok onlar kalabalık uyuyamıyorum Allahım ban yardım et
Su akar yolunu bulur,ailenizde kabullenmek zorunda, üzülmeyin lütfen,mecbur değilsiniz bu adama,affetmek zorunda hiç değilsiniz. Hamile kadına vuran vicdansız bir insanla aynı çatı altında nasıl güvenip kalabilirsiniz zaten, gözü dönmüş yani normal değil bu.
İnşallah sorunsuz,kolayca atlatırsınız bu günleri,dua edicem sizin icin.

canım yemeğe gidince falan bana hesap ödetmez bi kere çok ısrar ettim hep sen ödüyon diye zorla ödemiştim. işte adam benim eve çökene kadar cömert göstermiş kendini. kaz gelecek yerden tavuk esirgememiş resmen
Köprüyü geçene kadar demekki. İyi ki şimdi gördün yüzünü. Değmez...

Köprüyü geçene kadar demekki. İyi ki şimdi gördün yüzünü. Değmez...
çok zoruma gitti. senelerce itilip kakıldım hamile halimle küfürler dayaklar. tamam dedim beni de seven çıktı nazik ilgi gösteriyor el üstünde tutuyor meğer farklıplanları varmış adamın gerçekten borçsuz mutlu şekilde yaşamakmı amacı diye günlerdir kendimi yiyorum ama sanırım fazla iyi niyetliyim. yorumlarınızla gerçğği görmeme yardımcı oldunuz

Daha önce evlilik yapıp ayrılmış, çok fazla flört ilişki tecrübesi olmuş ve bunların hemen hepsi evlilik niyeti ile olan görüşmeler olan biri olarak söylüyorum ki kimi 1 ay kimi 1 sene sürdü. . Muhtemelen senden cok daha buyugum. . Evladın var sonuçta dayanamadim. Arkana bakmadan kaç. Evlenir bosanirsin bi daha nolcak kafasındayım o yüzden normalde karışmam ama bu adam seni baya baya 10 yıl geriye de atacak maddi anlamda. Arkana bakmadan kaç. Ne oğlun için ne para için. Kendin için kaç.

Daha önce evlilik yapıp ayrılmış, çok fazla flört ilişki tecrübesi olmuş ve bunların hemen hepsi evlilik niyeti ile olan görüşmeler olan biri olarak söylüyorum ki kimi 1 ay kimi 1 sene sürdü. . Muhtemelen senden cok daha buyugum. . Evladın var sonuçta dayanamadim. Arkana bakmadan kaç. Evlenir bosanirsin bi daha nolcak kafasındayım o yüzden normalde karışmam ama bu adam seni baya baya 10 yıl geriye de atacak maddi anlamda. Arkana bakmadan kaç. Ne oğlun için ne para için. Kendin için kaç.
kaçtım bile canım işimolmaz

Kızlar çok kararsızım ve çaresizim. 3 sene önce alkolik eşimden fiziksel psikolojik şiddet gördüğüm evliliğimden ayrıldım. 10 yaşında oğlum var memurum. Eşimle evliyken kredi çekip ev almıştım evi kredisini ben ödüyorum diye oğlumuz benle kalacak diye bize bıraktı kendi arabayı aldı. Aşka küsmüşken kimseye güvenmezken iş yerimde biriyle tanıştım. O da memur. O kadar nazik naif ki arabaya binerken kapımı açar montumu giydirir bi yere giderken. İs yerindeki en nazik insan diyebilirim. Arabaya binerken kapımı bile açar. Herkes imrenerek bakıyor bize. dün Oturduk planlar yapmaya başladık . Evlenince senin evde mi otururuz kiraya mı çıkarız nerde yaşarız falan . Benim evde tek cocuk odası var anlaşamazlar ayrı odaları olsun dedim hak verdi senin evi satma o ev oğlunun hakkı yeni eve kiraya çıkarız dedi. Senin evi kiraya verip o kiradan gelen parayla yeni evin kirasını ödeyelim dedi. Bende o evin kirasını direk oğlumun hesabına atarım ona birikim olur yeni evin kirasını beraber öderiz sonuçta benim evim de olmaya bilirdi kirada oturtabilirdik sıfırdan dedim. kira her sene artar 20 olsa on sen on benden çıkar ikimizi de zorlar senin evden gelen kirayla kiramızı ödemek borca girmemek maaşlarımızla çocuklara birikim yapmak gezmek daha kolay gibi diyor. Ya da evini sat işe yerine yakın 2 cocuk odalı ev al ev sizin eviniz ona bi sözüm yok yine oğluna kalacak. Sende ev bende araba varken neden kiraya cıkalım yeni araba kredisine girelim. Sen evi oğlun için kiraya vereceksen bende arabamı satıp oğluma altın yapmak zorundayım dedi. Tamam hadi evi sattım yeni eve taşındık yeni evin eşyaları nasıl olacak dedim. Ne eksiğin varki evde dedi. Ne demek ne eksiği var eski eşimden kalan eşyaları mı kullanalım dedim. Biraz tartışınca yatak odasını değiştiririz ilerleyen zamanda diğer eşyaları beraber yavaş yavaş değiştiririz dedi. Bende evimi oğluma arabanı oğluna yatırım yapalım. Sıfırdan kiraya cıkıp eşya alalım dedim. İlk evliliğimiz olsa tamam ama çocuğumuz var borçsuz yaşayalım dedi. kafam karıştı . amacım borçsuz yaşamak gezmek çocuklara rahat birikim yapmak dedi. Sen de araba masraflarına karşma dedi bakımını falan ben yaptırırım dedi. Evin masrafları tabi ki ortak olacak dedi. Asla gocunmam evlilik paylaşmaktır tabi ama arabayı ben karşılarım. Barınmayı sen karşılıyorsun demesi ödemeleri bölmesi bana biraz saçma geldi kafam karıştı sizce art niyetli bi düşünce mi . Bir de bana evi karıştırma oğlumun dedim diye sen kendine değil oğluna öncelik verirsen mutlu olamazsın sen oğluna öncelik veriyorsun dedi. Evet tabi ki oğlum öncelik dedim peki sana oğlunla mutluluklar dedi bana . Kısaca kızlar sende ev bende araba var. Senin evde oturalım eşyaları kullanalım ilerde değiştirelim dedi ama ben ısrar etmesem yatak odası değiştirme fikri bile yoktu. Anne evinde bıkmış beni ev arkadaşı gibi kullanmak istiyor resmen. Bi yandan soğudum bi yandan hala bende borçsuz yaşamak istiyorum evimde otururuz ondan da araba olur diyorum aka hem evimi kullanıp hem masrafları ortak etmesi bide eşya borcuna girmek istememesi beni çok rahatsız etti. Simdi de ben istemiyorum artık deyince hiç eşya almam demedim yavaş yavaş alırız demeye başladı ama güvenemiyorum nolur bana akıl verin içimdeki acaba beni bitirdi

Adamın niyeti çok net belli.
Amacına ulaşana kadar naifte olur kibarda.
Uzak durun.

Aslında ilk cümleleri gayet düşünceli. Sen evi satma oğlunun demiş hoş demese de öyle de. Kirasını yeni evin kirasını veririz demis. O da arabasını ortak kullanıma koyardı. Olur biterdi. Evin kirasını oğluma yatırım yapmak istiyorum demene ayar olmuştur. Çünkü zaten şuan o evde oturuyorsun bir kira birikimi yapmıyorsunuz. O zaman o da şöyle düşünür oğluna birikim için mi benimle evlendi der. Bu teklif bana mantıklı geldi. Amaaaaa sonrasinda yapılan oğlunla sana mutluluklar gibi kinayeli laflar hiç hoş değil. Daha sakin izah etmeli kendini

Hikayenize çok üzüldüm, Allah yardımcınız olsun.
Öyle güzel saklıyorlar ki içlerindeki şeytanı, zamanı gelince de en savunmasız anımızda salıyorlar. Allah belalarını versin
Amin Allah razı olsun kardeşim 🤲 evet öyle savunmasız bıraktı ki beni nasıl olsa bi kere boşanmış bidah cesaret edemez e ufak bebek var bide hamile hiçbişey yapamaz diye düşündü. Evet doğru şuan çok çaresizim gidicek bi kapım yok kızımın okulu var ufak bebeğim var ne yaparım nereye giderim şuan hiç bişey bilmiyorum ama vzgeçmicem davamdan inşallah başım bişey gelmez çocuklarıma bişey olursa Allahım sen koru yarabbim
Elleri kırılsın adi herif.... Hamile kadına...
Amin inşallah elleri kırılsın bide anneme demişki sadece bi tokat attım çok pişmanım demiş her yerim mosmor ya göğsümü çok kötü sıktı kopartıcak zannettim Allah'ın belası ruh hastası herif
Su akar yolunu bulur,ailenizde kabullenmek zorunda, üzülmeyin lütfen,mecbur değilsiniz bu adama,affetmek zorunda hiç değilsiniz. Hamile kadına vuran vicdansız bir insanla aynı çatı altında nasıl güvenip kalabilirsiniz zaten, gözü dönmüş yani normal değil bu.
İnşallah sorunsuz,kolayca atlatırsınız bu günleri,dua edicem sizin icin.
Allah senden de razı olsun kardeşim 🤲 Allah yardım eder ben bunuda atlatırım 22 yaşında anne oldum ben kızımı tek büyüttüm ne zorluklar çektim bunuda atlatırım buda bi sınav elbet geçecek Allahım çocuklarımı bana bağışlasın

yok canım dedim ya eski eşim özel sektörde afedersin it gibi çalışır hem kiramı hem faturalarım öder asla sen de şunları öde demezdi. alkol yüzünden ayrıldık o ayrı. yani bu da evlenecekse, bi zahmet kendini sıkıp en azından kira ödemesi lazım. hadi benim evde oturdu, yahu karım bana evini açt kira derdinden kurtardı bende evine bir iki eşya alayım der. ama hiç bi sorumluluk almaya cesareti yoksa bi zahmet evlenmesin annesiyle yaşasın. ki 38 yaşında adamın oğluyla annesinin evinde yaşamasına zaten anlam vereiyorum.
Zaten son cümleden belli adamın bir baltaya sap olamayacağı.

3 yıl önce 9 yaşındaki kızımla yalnız kendi halimizde yaşayan insanlardık. Çok mutluyduk kızımı tek büyüttüm evlilik falan asla düşünmezken eşim çıktı karşıma o kadar nazik o kadar kibar bana kızıma karşıki anlatamam beni aşka inandırdı. Evlendik ben evimi dağıttım anneme yolladım çoğu eşyamı eşimin aile apartmanına geldik kira vermemek için eşimin dairesine geldik borçları varmış benden önce o yüzden eşya falan istemedim alırız zamanla yavaş yavaş huzurum olsun dedim.
Onun eski eşyalarında oturdum
Evimi kızımın okulunu şehirimi komşularımı işimi arkadaşlarımı geride bırakıp geldik buraya.
İlk zamanlar herşey güzeldi evde yardım eden bi eş falan filan derken bebeğimiz oldu dedik ki yaşımız geçiyor bi kardeşi daha olsun beraber büyüsünlee sonuçta beni seven ailesine düşkün bi kocam var dedim ya şimdi 4 aylık hamileyim.
Derken rüya bitti pembe gözlükler çıktı. Son 3 aydır evde yardım eden güzel konuşan adam gitti yerine içine şeytan kaçmış çekilmez aksi bi adam geldi.
Tamam dedim herşeye eyvallah belki depresyonda falan derken dün sofrada kızıma kızdı geçenlerde yine olmuştu tekrar edince devreye girdim tabi kıyamet koptu
Sanki böyle bir anı bekliyomuş gibi çocukların yanında yüzüme defalarca yumruk attı ben ittim o boğazımı sıktı kurtulmaya çalışırken beni yere attı çok kötü düştüm.
O sırada kızım çığlık attı anneme vurma annem hamile vurma anneme derken kızımın üstüne yürüyüp kes sesini piçç dedi.
Tabi kendimi araya attım kızıma dokunursan öldürürüm seni dedim fırsat buldum polisi aradım.
Çocuklarımı aldım polisle gidip darp raporu aldım kanamam olduğu için düşük tehlikem olduğunu da rapor ettiler ordan karakola gittik şikayetçi oldum çocuklarla karakolda saatlerce perişan oldum.
Savcı devreye girdi yakalama kararı çıkarttı hemen gözaltına aldılar bana uzaklaştırma kararı çıkarttılar. Dün gece nezarette kaldı.
Bugün savcıya ifade verip çıkmış valizini topladım aşşağıdan gelip alıp gitti.
Yarın boşanma davası açıcam sürünsün köpek.
Allah belasını versin inşallah şu mübarek günlerde.

Yani konu sahibesi iyi düşün taşın hele hele ki çocuk varsa çok dikkat et ben gerçek yüzünü çok geç gördüm bilsem ikinciye hamile kalmazdım. Şuan kayınpederimin yani onların apartmanında kalıyorum hiçbir şekilde can güvenliğim yok dünden beri bir gram uyumadım ya kapıma gelirlerse ya çocuklarıma bişey yaparlarsa diye kafayı yiyorum evde.

Çok korkuyorum ama hiçbir yere gidemem gidicek yerim yok evimi herşeyimi dağıttım onun için hiç bilmediğim şehire geldim kızımın okulu var nereye gideyim kızımın psikolojisi bozuldu zaten babasız büyüdü eşime baba diyodu çok seviyodu. " Anne babam bana niye piç dedi piç ne demek " diyo dünden beri.
Çok kötüyüm nolur bana dua edin.
Elleri kırılsın hayvan bile olamayan yaratık. Geri adım atmayın lütfen. Allah yardımcınız olsun🙏

3 yıl önce 9 yaşındaki kızımla yalnız kendi halimizde yaşayan insanlardık. Çok mutluyduk kızımı tek büyüttüm evlilik falan asla düşünmezken eşim çıktı karşıma o kadar nazik o kadar kibar bana kızıma karşıki anlatamam beni aşka inandırdı. Evlendik ben evimi dağıttım anneme yolladım çoğu eşyamı eşimin aile apartmanına geldik kira vermemek için eşimin dairesine geldik borçları varmış benden önce o yüzden eşya falan istemedim alırız zamanla yavaş yavaş huzurum olsun dedim.
Onun eski eşyalarında oturdum
Evimi kızımın okulunu şehirimi komşularımı işimi arkadaşlarımı geride bırakıp geldik buraya.
İlk zamanlar herşey güzeldi evde yardım eden bi eş falan filan derken bebeğimiz oldu dedik ki yaşımız geçiyor bi kardeşi daha olsun beraber büyüsünlee sonuçta beni seven ailesine düşkün bi kocam var dedim ya şimdi 4 aylık hamileyim.
Derken rüya bitti pembe gözlükler çıktı. Son 3 aydır evde yardım eden güzel konuşan adam gitti yerine içine şeytan kaçmış çekilmez aksi bi adam geldi.
Tamam dedim herşeye eyvallah belki depresyonda falan derken dün sofrada kızıma kızdı geçenlerde yine olmuştu tekrar edince devreye girdim tabi kıyamet koptu
Sanki böyle bir anı bekliyomuş gibi çocukların yanında yüzüme defalarca yumruk attı ben ittim o boğazımı sıktı kurtulmaya çalışırken beni yere attı çok kötü düştüm.
O sırada kızım çığlık attı anneme vurma annem hamile vurma anneme derken kızımın üstüne yürüyüp kes sesini piçç dedi.
Tabi kendimi araya attım kızıma dokunursan öldürürüm seni dedim fırsat buldum polisi aradım.
Çocuklarımı aldım polisle gidip darp raporu aldım kanamam olduğu için düşük tehlikem olduğunu da rapor ettiler ordan karakola gittik şikayetçi oldum çocuklarla karakolda saatlerce perişan oldum.
Savcı devreye girdi yakalama kararı çıkarttı hemen gözaltına aldılar bana uzaklaştırma kararı çıkarttılar. Dün gece nezarette kaldı.
Bugün savcıya ifade verip çıkmış valizini topladım aşşağıdan gelip alıp gitti.
Yarın boşanma davası açıcam sürünsün köpek.
Allah belasını versin inşallah şu mübarek günlerde.

Yani konu sahibesi iyi düşün taşın hele hele ki çocuk varsa çok dikkat et ben gerçek yüzünü çok geç gördüm bilsem ikinciye hamile kalmazdım. Şuan kayınpederimin yani onların apartmanında kalıyorum hiçbir şekilde can güvenliğim yok dünden beri bir gram uyumadım ya kapıma gelirlerse ya çocuklarıma bişey yaparlarsa diye kafayı yiyorum evde.

Çok korkuyorum ama hiçbir yere gidemem gidicek yerim yok evimi herşeyimi dağıttım onun için hiç bilmediğim şehire geldim kızımın okulu var nereye gideyim kızımın psikolojisi bozuldu zaten babasız büyüdü eşime baba diyodu çok seviyodu. " Anne babam bana niye piç dedi piç ne demek " diyo dünden beri.
Çok kötüyüm nolur bana dua edin.

Bogazim düğüm düğüm oldu. Allah size ve yavrularinza hayirli kapilar acsin, o heriften tez vakitte kurtulun insallah

X