İkinci evlilik öncesi kararsızlıklarım 🙁 kafam karmakarışık lütfen okuyun

yok yok zaten evlilikle ilgili korkularım travmalarım vardı. herkes birini öneriyordu istemiyorum kimseyi diyordum. sanırım eski eşim ve ailesinden duyduğum küfürler hakaretler sonrası bu adamın tatlı dizi nezaketi dikkatimi çekti kapıldım bi an ama sonradan hareketleri şüphe uyandırınca sizlere danışmak istedim. en basitinden birlikte günü birlik tatile gittik kendisine tüm masrafları sana yüklemek istemiyorum yarı yarıya paylaşırsak gelirim dedim. çok ısrar ettim diye kabul etti. gittik. tüm ödemeleri kendisi yaptı. tatil dönüşü masraflar ne kadar tuttuysa söyledi kendisine yarısını gönderdim. bir gün telefonunu karıştırırken ne gördüm. bana aldığı kalemliği anahtarlığı tek tek not almış telefonuna . o notu gördüm ayrılmak istediğimi söyledim. neden not aldığını sordum. kredi kartımdan harcamıştım. banka kartından kredi kartına aktarmak iççin not aldım dedi. sonra en yakın arkadaşına bu hareketini anlattım. en yakın arkadaşı gidip sormuş hediye yazılır mı abi ya diye. arkadaşına da aileme aldığım hediyeleri not aldım. ortak masrafa dahil olmasını istemedim aileme aldığım hediyeyi kız neden ödesin demiş. ikimize çelişkili yanıt verince işkillendim ayrıldım
yuhhhhhh

İlk konuyu okurken dedim ki acaba ne sorunu var da kapatmaya çalışıyor! Aranda daha adı konmayan birine mont giydirmek şov.
Anlatımından oğluna kafasını taktığını, derdinin evinin olduğunu, zamanla da evine çökeceğini hissettim. Ayrıca da net kavat!

X