İkinci evlilik öncesi kararsızlıklarım 🙁 kafam karmakarışık lütfen okuyun

Hikayenize çok üzüldüm, Allah yardımcınız olsun.
Öyle güzel saklıyorlar ki içlerindeki şeytanı, zamanı gelince de en savunmasız anımızda salıyorlar. Allah belalarını versin

Elleri kırılsın adi herif.... Hamile kadına...

Su akar yolunu bulur,ailenizde kabullenmek zorunda, üzülmeyin lütfen,mecbur değilsiniz bu adama,affetmek zorunda hiç değilsiniz. Hamile kadına vuran vicdansız bir insanla aynı çatı altında nasıl güvenip kalabilirsiniz zaten, gözü dönmüş yani normal değil bu.
İnşallah sorunsuz,kolayca atlatırsınız bu günleri,dua edicem sizin icin.

Köprüyü geçene kadar demekki. İyi ki şimdi gördün yüzünü. Değmez...

Köprüyü geçene kadar demekki. İyi ki şimdi gördün yüzünü. Değmez...
çok zoruma gitti. senelerce itilip kakıldım hamile halimle küfürler dayaklar. tamam dedim beni de seven çıktı nazik ilgi gösteriyor el üstünde tutuyor meğer farklıplanları varmış adamın gerçekten borçsuz mutlu şekilde yaşamakmı amacı diye günlerdir kendimi yiyorum ama sanırım fazla iyi niyetliyim. yorumlarınızla gerçğği görmeme yardımcı oldunuz

Daha önce evlilik yapıp ayrılmış, çok fazla flört ilişki tecrübesi olmuş ve bunların hemen hepsi evlilik niyeti ile olan görüşmeler olan biri olarak söylüyorum ki kimi 1 ay kimi 1 sene sürdü. . Muhtemelen senden cok daha buyugum. . Evladın var sonuçta dayanamadim. Arkana bakmadan kaç. Evlenir bosanirsin bi daha nolcak kafasındayım o yüzden normalde karışmam ama bu adam seni baya baya 10 yıl geriye de atacak maddi anlamda. Arkana bakmadan kaç. Ne oğlun için ne para için. Kendin için kaç.

kaçtım bile canım işimolmaz

Adamın niyeti çok net belli.
Amacına ulaşana kadar naifte olur kibarda.
Uzak durun.

Aslında ilk cümleleri gayet düşünceli. Sen evi satma oğlunun demiş hoş demese de öyle de. Kirasını yeni evin kirasını veririz demis. O da arabasını ortak kullanıma koyardı. Olur biterdi. Evin kirasını oğluma yatırım yapmak istiyorum demene ayar olmuştur. Çünkü zaten şuan o evde oturuyorsun bir kira birikimi yapmıyorsunuz. O zaman o da şöyle düşünür oğluna birikim için mi benimle evlendi der. Bu teklif bana mantıklı geldi. Amaaaaa sonrasinda yapılan oğlunla sana mutluluklar gibi kinayeli laflar hiç hoş değil. Daha sakin izah etmeli kendini

Hikayenize çok üzüldüm, Allah yardımcınız olsun.
Öyle güzel saklıyorlar ki içlerindeki şeytanı, zamanı gelince de en savunmasız anımızda salıyorlar. Allah belalarını versin
Amin Allah razı olsun kardeşim evet öyle savunmasız bıraktı ki beni nasıl olsa bi kere boşanmış bidah cesaret edemez e ufak bebek var bide hamile hiçbişey yapamaz diye düşündü. Evet doğru şuan çok çaresizim gidicek bi kapım yok kızımın okulu var ufak bebeğim var ne yaparım nereye giderim şuan hiç bişey bilmiyorum ama vzgeçmicem davamdan inşallah başım bişey gelmez çocuklarıma bişey olursa Allahım sen koru yarabbim
Elleri kırılsın adi herif.... Hamile kadına...
Amin inşallah elleri kırılsın bide anneme demişki sadece bi tokat attım çok pişmanım demiş her yerim mosmor ya göğsümü çok kötü sıktı kopartıcak zannettim Allah'ın belası ruh hastası herif
Allah senden de razı olsun kardeşim Allah yardım eder ben bunuda atlatırım 22 yaşında anne oldum ben kızımı tek büyüttüm ne zorluklar çektim bunuda atlatırım buda bi sınav elbet geçecek Allahım çocuklarımı bana bağışlasın

Zaten son cümleden belli adamın bir baltaya sap olamayacağı.

Elleri kırılsın hayvan bile olamayan yaratık. Geri adım atmayın lütfen. Allah yardımcınız olsun

Bogazim düğüm düğüm oldu. Allah size ve yavrularinza hayirli kapilar acsin, o heriften tez vakitte kurtulun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…