İki erkek arasında kaldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiçbiri

kafanız güzel galiba ne yer ne içersiniz anlamadım.

Ne bu evlenme merakı

Birini seçsen aklın diğerinde kalacak

Ya bu kızlarımıza ne oluyor anlamadım ben

Okumuyor musunuz burada yazanları

İlk işiniz okuyun ekmeğinizi elinize alın .

akıl vereninizde yok mu?

aileniz nerede ?

Spermin mi yok tek kurşunun kaldı??? Salla gitsin kimi vurursan onunla olursun Şaka gibi konular sitcom tarzı hayatlar İşe gireyim maasimla gezeyim ,tozayim keyfime bakayım yok .Kv derdi çekeyim ,geçim sıkıntısı,kira derdi...........

Ahmet işsiz ipsiz sapsız adam. Bolca vakti var. Tabi ki peşinizden koşar, ilgi alakayı eksik etmez. Neredeyse 30 yaşına gelmiş bir baltaya sap olamamış. Ben hayırlısı olsun diyerek oyumu Mehmet'ten yana kullanıyorum :) Mehmet'in profil daha düzgün.

Yahu kızım garanti bi iş bul koca derdi ne 22 yaşında.

Yok diğer aile bireyleri geç kaldı da ben acele edeyim dersen yağmurdan kaçarken doluya tutulursun.

Erkekleri unut önce KPSS ye hazırlan. Atan sonra koca düşünürsün zaten üşüşürler hemen maaşlı kız diye merak etme evde kalmazsın.

Ahmet ve Mehmet' in akılları varsa seninle asla bir gelecek düşünmemeleri lazım onu baştan diyeyim.
Umarım bu durumu bir an önce çakarlar. Onları kafasında kendince yarıştıran birisi var.
Aynısını bir erkek yapsa eleştirilerle boğardık.
O nedenle kusura bakma çölçiçeği sana hiç onu seç bunu seç diyemem. Tutumundan aşırı rahatsız oldum.

Güzel bi iş bulamazsan Mehmet seni eler gibi geldi. Ahmet her halükarda yanında olur ama tembel adamdan nefret ederim. İkisi de değil bence yaa. Önce ekonomik özgürlük sonra koca
Diğerleri gibi sövmeden mantıklı bir cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Buradaki çoğu kişi beni ev hanımı sanmış. Arkadaşlar ben çok iyi bir yerde tahsilimi sağlamış bir insanım merak etmeyin. İlk önceliğim iş olacak zaten.

2 tane sevgilin var ikisine de ihanet ediyorsun birde ''ahmete haksızlık yapmak istemiyorum'' diyorsun aman iyi ki yapmıyorsun ya gencecik yaşınıza neler sığdırıyorsunuz, ilginç...
İşte a1 türkçeye sahip birisi daha:) Yahu asla iki kişiyle de bir yola girmedim diyorum anlamıyor musunuz? Sadece tanıştım o kadar, ilerisi olmadı düşünmek için zaman istedim.

Yapmayın.Evlilik mantık işi derken duygu eşittir mantık derken .Bu olmadı.Simdi iki tercih varsa ikiside olmaz.Bir üçüncü olsa üç tercih .Yani biri ağır bassa diğeri olmamalı.Son kurşun olayini anlamadım hiçbir evliliğin garantisi yok zaten belli degilmi günümüzde.Ve su evlenip hayatımı yaşamak istiyorum fikriniz çok tehlikeli yola böyle çıkan hayatları hiç inceledinizmi.Denklik samimiyet güven ekip olmak sevmek bambaşka bir yol.Nerden biliyorsunuz ki kısa bir süre sonra o nazik adamın bir canavara dönüşüp bekar halinizi aratmayacagini.Ozur dilerim hayat sizin ben karışmam evlilik fikrinden önce kendinizi daha iyi tanimanizi öneririm.Emin olun kurtuluş diye tabir ettiğiniz şey kendi evim kendi istedigimi yapmak gözümun içine bakan ve bikmayan bir eş ise o bu düşüncelerle olmaz.Tarif ettiğiniz kisilere çok yüzeysel bakıyorsunuz tio iş size ilgili vs vs.Başta kim ilgisizki .Umarım yanlış anlaşılmam.

Mehmet.
Ahmeti adam edene kadar omrun cürür

Fakat unuttuğunuz bir şey var. Ben kimseyle duygusal bir beraberlikte değilim şuan. İkisini de yeterince tanımadım, ümit vermedim. Sadece bir ortamda arkadaşça tanıştığım insanlar o kadar. İkisine de ümit verip ay onu sevmedim bu olsunn ya durumu asla yok yani. İkisi de arkadaşım şuan sadece. Mantığıma ve kalbime uyanla bir yola gireceğim. Ama sağolsun herkes sövdü. Ben kimseye bir haksızlık etmedim sadece mantıgımı on plana koymaya calıstım

Görüşünüz çok mantıklı, teşekkür ediyorum

tatlım sen daha erkeklerin istediğini elde edene kadar neler yapabileceğini hala öğrenemicek kadar küçüksün işine gücüne bak tek kurşun falan ne bu arabesk haller? hayret yahu
Ya 10 kişiyle görüşüp flörtöz davranmak istemiyorum. İnsanın psikolojisi o sekilde daha bozuluyor ta en basında kimin ne oldugu azcık belliyken ona gçre görüşme kararı alıp yanlıs bir hareket de görmeyene kadar devam etmek istiylrum. Nesini anlamıyorsunuz

Bu forum gözünü açıp gördüğü adamla evlenen sonra boşanmak istiyom ama önce bi kpssye girip atanmam lazım diye dört dönen kadınlarla dolu. 10 kişiyle görüşün adam tanıyın biraz. Tanıyın ki iki pembe yaldızlı cilalı lafa kanıp gitmeyin. Madalya takmayacaklar size flörtöz olmadınız diye, aman ne temiz kadın ben bunun yoluna serileyim demeyecekler. Düğünde taktığı altını elinden kolundan nasıl sıyırırım peşine düşecek ilk.

İşe girmeden evlenmiyorummm. Ciddi bir ilişki 2-3 sene sürmüyor mu yahu bu süreçte ikisine asılmak istedim. Neyse demekki evlilikte mutluluk vs yok herkes icimi bayılttı yeminle

Evet erken ama kimse kimseye maaşlı diye üşüşmüyor. Yılların şehir efsanesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…