İki erkek arasında kaldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İkisini aynı anda idare etmek asla söz konusu bile değil. Ben onlara bir adım atmadım
Evlilik düşünüldüğüne göre ikisiyle de gelecek planı yapıyorsunuz, konuşmalarınız bu yönde yani. En iyi ihtimal flörtöz konuşuyorsunuz birbirinizle. Etik mi bilemiyorum.

Maaşlı için demişsin.çekiciliğe dememişsin ki.aman ne güzel.cevap verdin.

Ne yapalım hayatın gerçekleri hem çekici değilsiniz hem seks bağımlısısınız bu özelliklerle çok yanaşan olmaz.

Ama normal eli yüzü düzgün memur kıza kuyruk oluyorlar. Bu da hayatın gerçeği.

sen boşver ahmeti mehmeti benim elimde 191 boyunda osman var onu verelim sana
işini gücünü oturtmuş üstelik kukla gibi kullanabileceğin yapıda birisi
yani hem iş sahibi hem de kendinden ödün veren zayıf karakterli bi tip
al senin olsun

Ahmet bunu kopruyu geçene kadar yapıyordur mehmet ı seç bence bir yerde de aşk yoksa mantıklı olanı yapmak lazım mesela ben her saniye yonlendirecegim kişiyi istemezdim

Ahmet bunu kopruyu geçene kadar yapıyordur mehmet ı seç bence bir yerde de aşk yoksa mantıklı olanı yapmak lazım mesela ben her saniye yonlendirecegim kişiyi istemezdim
Buradaki çoğu kadının aksine aşık olmak benim kriterlerim arasında değil. Şunu farkettimki ülkemizin cogu kadını ask heyecan vs peşinde koşuyor. Bunların oldukça geçiçi duygular olduğunu düşünüyorum, ve size katılıyorum. Öyle yapacağım. Hayırlısı olsun artık

Ya aşk ta sevgidr karşılıklıdır insan eşine de aşık oluyor seviyor iyiyse mesela ben harika bir bekarlık hayatım var sanardım evlendim dedim ya ben dünyada cennete düşmüşüm evlilik ne güzel şeymiş sureklı yanımda en sevdiğim oyun arkadaşım var hissi oluştu ve maddiyatta önemlidir yönlendirilen erkegide tek sen yönlendirmezsin onun aileside onu yönlendirir

Çağırdığın kızlar nerdeler osman

Kaynana durumun nedir ona göre yorum ypaalım hahahaha

Siz ve eşinizin burcu nedir acaba

Sen aşk heyecan aramıyosun mantıksal yaklaşayım diyorsun ama bu yaklaşımın mantıksal değil. En basitinden ahmet çabalıyor yazmışsın, bu bile o kadar toy ve mantıksız bir değerlendirme ki. Kaç yaşına gelmiş bi baltaya sap olamamış sözde senin dediklerini yapıp sana tav oluyor mantıksal yaklaşacaksan bi erkeğe önce erkek,eş kriterinde değerlendirmen gerek bence ahmet tembelin teki ondan bi cacık olmaz. Mehmette sen kariyer yapmaz çalışmazsan sana saygı duymayacak düz bir profil gibi.
22 yaş ciddi ilişki için doğru gibi gelebilir fakat erkekleri mantıksal değerlendirecek kadar olgun değilsin daha.

Çabasını sadece belirtmek istedim. Bu benim de çok önem verdiğim bit şey değil. Fakat mehmet hakkında yaptıgınız ‘kariyer yapmazsan o da seni istemiyecek’ yorumunu merak ettim neye göre yaptınız

Çabasını sadece belirtmek istedim. Bu benim de çok önem verdiğim bit şey değil. Fakat mehmet hakkında yaptıgınız ‘kariyer yapmazsan o da seni istemiyecek’ yorumunu merak ettim neye göre yaptınız
Bana çaba diye yazdıkların çok boş ve çocuksu geldi :) bence bi erkek geleceğini düşünüp ona göre hareket etmeli 30a merdiven dayamış biri için fazla boş kalmış, şunu yapma bunu yapma diyince yapmayım diyip söz dinlemesi bana lise zamanlarını hatırlattı. Olgun bir erkek zaten ne yapıp ne yapmayacağını bilir (cumaya gitme, alkol konusunda) sınırı vardır, bunlara gelene kadar işini gücünü oturtmuştur. Mehmette çalışkan mesafeli demişsin bence mehmet daha iyi bi aday fakat ondaki mesafeli duruş senin gibi mantık aradığı hissiyatı verdi bana. Bi erkek bi kadını istiyorsa bunu bariz belli eder soğuk çekimser kalmaz. Mehmet muhtemelen ciddi ilişki yapar evlenir (kendisine denk biri ile).
Senin anlattıklarından tabi yola çıkarak varsayım oluyor havada kalıyor biraz, sen konuşup tanımışsın.

Evet doğru diyorsunuz kesinlikle. Ve benim de kararım Mehmetten yana. Ben ona bir şans vereceğim inşallah bir aksilik çıkmazsa. Ama sonrasında bu ilişkinin sürekliliğini onda nasıl iz bırakacağımı bilmiyorum. Sizce bir erkek nasıl tavlanır? Tamamen bende olsun istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…