İki erkek arasında kaldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabiki de sevebileceğim birini istiyorum. Aşk istemiyorum derken onun yanıltıcılığına kanacak biri değilim. Sadece bu adayladan mantıgıma yatan ile görüşmeye başlayıp bir seyler hissettigim taktirde tabiki devamını getireceğim. Ama oncesinde rasyoneliteye uygun bir karar vermek istedim.

Ama hiçbir zaman bir şey hissetmeyebilirsin ? O kişinin zamanına duygularına yazık olmayacak mı o zaman da? Önce hoşlanırsın, aklına yatarsa mantığınla duyguların örtüşürse de ilişkiye başlarsın. Duygu yokken mantık ağır bassa ne basmasa ne

Anlıyorum, aman abla öyle üstüme geldiki herkes. Benden büyğk kardeslerim 40 yasında hala bekar, iş profilleri masallah cok iyi ama şöyle bir düşünüyorumda yapayalnız geçmiş olan bir hayat. Hiçbrinin mutluluklarını paylasacak kimseleri yok. Ben hayatta bunu istediğimi farkettim. O yüzden cabalamaya calısıyorum

Ahmetler mehmetler daha neler neleronce kariyerini ekonomik özgürlüğünü mu düşünsen acabaa

Plan kafası deyince aklıma geldi. Bi tek benim aklıma gelmiş olamaz ya. Plan reyizi şuraya bırakıyorum.

Okudum hepsini aman abla ya kimseye ihanet falan etmedim. Korkumdan kimseyle yola bile cıkmadım gözünü seveyim

Eee onlara da bir tecrübe, gönül macerası olacak.sanki bu kızımız olmasa ilk sevgilileriyle evlenecekler
Ya da ertesi gün hayatlarının aşkını bulacaklar.gencecik çocuklar biraz vakit geçiversin.

Tabi haklısın istemekte umarım güzel bi ilişkin olur ama bu şekilde olmaz bu yöntem yanlış . Akışına bırak nasibin seni bulur bu gerçek kesinlikle. Mutsuz olacağın şeyler yapma

Eee onlara da bir tecrübe, gönül macerası olacak.sanki bu kızımız olmasa ilk sevgilileriyle evlenecekler
Ya da ertesi gün hayatlarının aşkını bulacaklar.gencecik çocuklar biraz vakit geçiversin.
Görüştüğüm kişiyle ciddi görüşmek istiyorum diyor konu sahibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…