İhanet..acil kızlar bakın lütfen

Ya gülmeyin valla ben ağlıyorum
Hatta kovdum evden gelmicek gece
Bişey yokmu gerçekten
Bence yok gerçekten bi zaman sonra zatin sıkılıp yazmıyolar biz eşleriyle ev oturmaları yapmıştık bize diyorlardı yengeler gurubu okumuyorsunuz demi bazen uygunsuz konuşuyoruz gerçekten böyle muhabbetleri olsa grupta konuşmazlar ve msj bekletmez silerler bacım

Evden göndermen iyi olmuş ama burnu sürtsün diye gönderseydin keşke. Madem inandın eşine o zaman 3 çocuğa yazık etme derim. Biraz sürünsün sonra sert kurallarla affettiğini söyle. Ensesinde ol her daim tabi. Çünkü bu tarz arkadaşlarla sonu iyi olmaz bu evliliğin o kadın yerine koy kendini sen olsan sana söylenmesini istemezmiydin? Kandırılıyor resmen. O iğrenç adam bir hastalık getirirse (ki yüksek ihtimal bu kadar çok başka kadınlara gidiyorsa) vicdan azabı çekersin. Bir de çocukları varsa onlarada bulaştığıno düşünsene boşanmalarına sebep olmayayım diye söylememezlik etme. Kaydet yazışmaları kocanada bu şartla affedeceğini söyle. Sonra da git kadına anlat. Çok üzücü çok
Ben hiç sıkmam eşimi
İkizlerim sürpriz gebelikti
Çok acılar yaşadık birisi hastane enfeksiyonu geçirdi
Doktor atlatamaz çok küçük ama Allah'tan ümit kesilmez biz tedavi ediyoruz demişti
Daha yeni yeni biz gülmelere başlıyoruz
Eşimde hem iş hem hastane hem üç çocukla çok yoruldu diye devamlı kızarım hatta bı çık gez iki günlük de olsa tatile git diye
Ya bilmiyorum ben şu an düşünemiyorum ki hala yazıyor ben seni aldatmadım seviyorum diye

Bence yok gerçekten bi zaman sonra zatin sıkılıp yazmıyolar biz eşleriyle ev oturmaları yapmıştık bize diyorlardı yengeler gurubu okumuyorsunuz demi bazen uygunsuz konuşuyoruz gerçekten böyle muhabbetleri olsa grupta konuşmazlar ve msj bekletmez silerler bacım
Gerçekten çok iğrenç mesajlar vardı yani küfürler basit kalır:KK43:
Benim eşim onlara dahil olmamış ama gene de içim almıyorki

Benim eşimde çok cvp vermemiş ama o gurubun içindeydi tanıdık olunca baya baya açık açık konuşuyorlar ben seni anlıyorum canım ama aynı şeyleri gördüğüm için sadece geyikler ibarettir ye biliyorum tabi sen eşini daha iyi tanıyosundur bende eşimi tanıdığım için mahsur görmüyodum lise arkadaşları sonuçta bi geçmişleri var

Benim eşimde çok cvp vermemiş ama o gurubun içindeydi tanıdık olunca baya baya açık açık konuşuyorlar ben seni anlıyorum canım ama aynı şeyleri gördüğüm için sadece geyikler ibarettir ye biliyorum tabi sen eşini daha iyi tanıyosundur bende eşimi tanıdığım için mahsur görmüyodum lise arkadaşları sonuçta bi geçmişleri var

Peki şimdi ne yapmam lazım benim??
Gece gelme dedim gelcem diyor gelirsen ben giderim dedim
Ya çok iyi tanıyorum uzun yıllardır beraberiz ama öyle bı muhabbette bile olmamıştı ki hiç

arkadaşını metrese götürüp getiren eşin yani.
ve sen kadını tanıyorsun.
o kadının yerine koy kendini. aldatılıyorsun ve bizzat arkadaşının kocası buluşmalarına yardım ediyor.
çok berbat bir denklem.

bence kocana o arkadaşlarıyla tamamen bağını koparma şartı koy.
kadına da isimsiz olarak o mesajları atın.

yazık günah.

Peki şimdi ne yapmam lazım benim??
Gece gelme dedim gelcem diyor gelirsen ben giderim dedim
Ya çok iyi tanıyorum uzun yıllardır beraberiz ama öyle bı muhabbette bile olmamıştı ki hiç
için nasıl soğursa öyle davran

ister evde başını ye, ister kapında yalvart.
ama iyi bir ders ver.

L
arkadaşını metrese götürüp getiren eşin yani.
ve sen kadını tanıyorsun.
o kadının yerine koy kendini. aldatılıyorsun ve bizzat arkadaşının kocası buluşmalarına yardım ediyor.
çok berbat bir denklem.

bence kocana o arkadaşlarıyla tamamen bağını koparma şartı koy.
kadına da isimsiz olarak o mesajları atın.

yazık günah.
Çok doğru diyorsunuz yani öğrenmesi lazım
Ama nasıl söylenir bilmemki
Beraber ortak iş yapıyorlar büyük kredi çektiler görüşmemelerini saglayamam ama WhatsApp grubundan çıktı zaten demiştir onlarada diyeceğini ama evet götürüp getirmesi off

L

Çok doğru diyorsunuz yani öğrenmesi lazım
Ama nasıl söylenir bilmemki
Beraber ortak iş yapıyorlar büyük kredi çektiler görüşmemelerini saglayamam ama WhatsApp grubundan çıktı zaten demiştir onlarada diyeceğini ama evet götürüp getirmesi off
sadece iş arkadaşı olarak kalmaları da zor doğru.

ancak adamın eşi öğrenirse ne olacak?

eşine beni sattın diyecek belki. belki eşin sana kızacak vs.

her durumda ortalık karışacak kadın öğrenirse

ya da kendi huzurun için susacaksın da vicdan rahat bırakır mı?

vallahi eşin seni hiçbir şey yapmadan, zor duruma düşürmeyi başardı.

Güncellemenizden sonra eşiniz çok güzel senaryo yazmış
ben hiç inanmadım arkadaşını götürmek nedir yahuu düzgün bir adam böyle bir şey yapmaz sadece arkadaşını götürmekle kalmamıştır.

Arkadaşının ehliyeti alındı 6 ay sanırım çok bilmiyorum ama kaza yapmış alkollüyken eşim götürüyor işte

Ama her gittiğinde ben ne zaman arasam açar bekliyorum arabadayim der

bence siz bir şey yapmadığına inanıyorsanız biraz süründürüp affedin. yaptığı yanlış yine de. kendini alet etmemesi gerekirdi.

Güncellemenizden sonra eşiniz çok güzel senaryo yazmış
ben hiç inanmadım arkadaşını götürmek nedir yahuu düzgün bir adam böyle bir şey yapmaz sadece arkadaşını götürmekle kalmamıştır.

sadece iş arkadaşı olarak kalmaları da zor doğru.

ancak adamın eşi öğrenirse ne olacak?

eşine beni sattın diyecek belki. belki eşin sana kızacak vs.

her durumda ortalık karışacak kadın öğrenirse

ya da kendi huzurun için susacaksın da vicdan rahat bırakır mı?

vallahi eşin seni hiçbir şey yapmadan, zor duruma düşürmeyi başardı.
Aynen dediğiniz gibi oldu:KK43:
Her dediği doğru ama işte ben o kadının yüzüne de bakamam ki bile bile:KK43:

Dırdır edemem bi konu benim için o an konuşulur halledilir uzatamam ama bı kaç gün sokmasam eve nasıl olur
Benim yerimde olsaydınız siz napardınız ??
benim çenem insanı doğduğuna pişman eder ama muhtemelen sessiz kalırdım. tıp oyunu gibi.
ne selam ne kelam.
varlığıma rağmen yokluğumu hissettirirdim.

X