İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Hayır kılo verimi durduğu zaman degistireceksin tatlım

1 ocak 16/8
Sabah
Kahvaltıya kadar 1lt su
Kahvaltı
2 yumurtalı omlet(dereotlu,maydanozlu ve kaşarlı), yarım poğaça
7 zeytin, 4 ceviz, 1 incir ve 1tatlı kaşığı kaymak
Akşam
Kabak sote dereotlu bol yoğurtlu, 6-7 fındık ve kuru üzüm
1 saat yürüyüş
2.5lt su

Hmm tamam canim teşekkür ederim bakalim salı neler olacak bu arada menülerim nasil fazlalık var mu Yada yememem gereken bişey Ikra meyra
Patetes fırında yağlı kağıt yada firitoz de olursa çok iyi olur .tabi erken saatlerde yedin birde haftada 1 tercih edin geç saatlerde tercih etmeyin fırın yada fritozde olsa haftada 1 defa olmalı onun dışında süper görünüyor aaa birde 4 dilim ekmekmi iki dilim olsun tam buğdaylı vsvs olursa çok iyi olur

Süper menü eksi geliyor salı günü

çok haklısın dün zorlandım çok acıktım bugün iki ana bir ara yapcam inşallah

Hafta sonu oluyor patates ve ekmek hafta ici sorun yok ama dediğin gb yapmaya calisacam Ikra meyra

Merhabalar
18 saat açlık
12.30 filtre kahve
14.00 Bol yeşillikli salata, 100 gr ızgara hindi göğsü, 50 gr lor peyniri, çeyrek avokado, sos, zeytinyağı
Ara: Tadım sportif bar ve labne, ceviz, tahin, tatlandırıcı karışımı
17.00 Haşlanmış karnabahar, brokoli, havuç salatası yoğurt ve 2 parça bitter çikolata
2 litre su

İyi akşamlar bugünde tek öğün yaptım
14.30 zayıflama çayı
17.30 1 kase salata 4 çatal haşlama baharatlı tavuk 5 kaşık yoğurtlu brokoli 6 kaşık Kurufasulye biraz biber turşusu sade soda 1 kupa hayat tohumlu çay

Şimdiye kadar 1 Lt su içtim ama 3 Lt su içerim

Süper menü eksi geliyor salı günü
İnşallah canım yaa. 2 haftadır gram gram gidiyor. Geçen hafta 700 gr ondan önceki hafta sadece 100 gr gitti. Yani kilolar sanki üstüme yapıştı. Ben onlardan kurtulmaya çalıştıkça sanki onlar daha çok yapışıyor üstüme

2 ocak 16/8
Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, maydanoz, biraz peynir, 7 zeytin, 4 ceviz
Ara öğün
1 küçük muz, 10 fındık ve üzüm
Akşam
1 kase narlı yoğurt, 3 kaşık makarna salatası
1 fincan Türk kahvesi
30 dk yürüyüş
2.5lt su

Açlık saatlerini yanlış yazdım. 18/6 yaptım. Biraz değişiklik olsun dedim. Kilo vermem çok yavaş neden anlamıyorum.

Merhaba bugün

Öğle 13:30 da yulaf lapası, 2 küçük muz
Akşam 19:30 da yulaf,yoğurt,yumurta ve biraz peynirle yaptığım fit çörek 4-5 tane minik minik

Gün içerisinde 3 litre su içtim ve 1,5 saat orta tempo yürüyüş

Merhaba kızlar hayırlı geceler bu ara rahatsızım evde değilim annemdeyim uyum sağlayamıyorum if e 2 güne eve geçerim paylaşım yapmaya devam ederim inşallah ama bu hafta fazla artışta olurum bildirim yapmasam olurmu birde regl oldum bugün ödem de olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…