İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Uygulamadan olmuyor foto ekleme arama motorundan girmen gerek

İyi geceler anca vakit bulabildim bildirim için

16.00 1 kupa süt
17.30 2 çatal bamya 3 çatal patates yemeği 2 kasik yoğurt 2 çatal fasulye keskegi çok az biber ve salatalık turşusu.

3 Lt su 1 kupa çay 1 şişe sade soda .

20/4
1 bardak ılık sirkeli su 1 bardak normalsu
bir kepçe corba bir dilim ekmek 15 adet hamsi bol salata

bir muz ve mandalina 3 litre su
45 dakika leslie dün akşam yazamadım kusura bakmayın hanımlar sizce nasıl menü

Merhaba tatlım hoşgeldin aramiza katılmak istiyormusun. Nasıl gidiyir hayat
Hayat ayni canim bildigin gibi. Degisiklik yok sen nasilsin ne var ne yok?

Hala kilo vermeye calisiyorum

Araniza katilmak isterim tabii ki. Bana if i detayli bir sekilde anlatabilecek olan var mi

Çok güzel menü lesliede var süper

Merhaba herkese

Iki mesaj yazip kactim. Araniza katilmak istiyorum. Ikra meyra ile gecen senelerden bir yarismadan tanisiyoruz. O yuzden ona selam verip kactim. Sizlere ayip olmamistir umarim

Kendimi tanitayim. 26 yasindayim. Subat ayinda 3 yasini bitirecek bir kızım var. Oldum olası hep hafif balık etli biriydim. Evlilik arifesi 60 kiloya kadar indim. Sonrasinda hizla kilo almaya başladım malesef. Hamilelikle birlikte 95 kilolari gordum. Sonra boyle olmaz deyip kilo vermeye karar verdim. Su an 63 kiloyum. Ama vucudum hic sıkı olmadigi icin cok daha fazla duruyorum malesef. Cok diyet yaptigimz yediklerime dikkat ettigim soylenemez ama yine kontrolu birakmamaya calisiyorum. 12 gundur chloe ting'in 25 günlük bacak inceltme challenge'ını yapiyorum. Ve bu konuda cok mutsuzum. Hic fark yok gibi geliyor hala. Daha once hicbir spor gecmisim yok cok zorlaniyorum o yuzden.

Bu kadar
Biraz daha motive olayim birakmayim bu sefer sporu, belki beslenmeye de dikkat ederim diye buraya geldim.

Hayat ayni canim bildigin gibi. Degisiklik yok sen nasilsin ne var ne yok?

Hala kilo vermeye calisiyorum

Araniza katilmak isterim tabii ki. Bana if i detayli bir sekilde anlatabilecek olan var mi
Merhaba canım bende iyiyim tatlım sayfamızda detaylı yazıyor istersen bir göz at tatlım kısaca yazayım biraz

Ben 16 saat aç aksam 17-18 de yemegimi yerim oruç başlar peki oruç esnasında nelere dikkat etmeliyiz şekersiz çay kahve serbes maden suyu bitki caylar serbes

Aksam 17-18 de biraktigimda 16 saat sabah hangi saate denk gelir 10-11 denk gelir sabah uyanirim kahve bol su içeriz istersen bitki çayıda olur saat 10-11 gibi kahvaltımı yaparim ara öğünüm yaparım aksam 17-18 de akşam yemeğini yer günü kapatirim buda 8 saat beslenme dilimin olur

Bazen şaşırtmak için 18 saat açlık baslatirim 6 saat beslenme yaparım

Sen istedigin saatte güne başlayıp 16 saat açlığını baslatabilirsin

Kilonda iyi sadece yağdan vermen lazım diye düşünüyorum buda if diyeti ile yağ yakımı yapabilirsin 16 saat aclikta yağ yakimin oluyor bu diyet tam senlik ben yağdan verdim çok inceldim istersen paylasirim tatlım hoş geldin aramıza bol eksiler olsun

Tesekkur ederim canim anlattigin icin. Az cok bilgim var zaten de teyit edeyim diye sormustum.
Benim aksam yemegi vaktim malesef 17 18 olmuyor. Bu da cok etkiliyor sanirim. Bundan sonra daha erken yemeye calisicam ama. Baska turlu olmayacak demek ki.

Hosbulduum tesekkur ederim
Paylasirsan ne guzel olur aslinda iyice motive olurum.
Evet ben malesef dengesiz bi sekilde vermisim o kadar kiloyu spor olmadigi icin. Zaten normalde de etim yumusaktir sert degildir. Iyice yumusadi. Kaslarim gitmis sanirim. Chloe ting yaparken gercekten cogu hareketi tam anlamiyla yapamiyorum bile hala. 12. Gundeyim bugun. Hala olmuyor bazilari yani. Amacim yaglari gonderip kasları artirmak biraz. Kiloya cok takilmiyorum artik

hoş geldin canım aynı yaştayız bnde 1 ekim de 26 girdim bnm iki cck var biri kiz biri oğlan üzülme çok kiloya çıkmamışsın ben 120 kiloyu gördüm şu an 71.kusurlerde ben baya diyet spor yaptm baktım olmuo gttm sali günü diyetisyene onla basldm ama burası çok motive ediyor burayı birakma sana nacizane bir kaç onerim var ilk önce leslie başla vücut bir ay kadr alışsın sonra plates yapki vücut ozmn sıkılaşır bnada diyetisyen leslienin peşine plates yap dedi

İstersen 12 de başlayıp aksam 20 de yenmiş olmalı 19:30 da sofraya otur 25-30 dkk da yemiş olursun sabah yine 12 de bu döngü bu şekilde gider arada açlık 18 saat yaparsan 14 de kahvaltı yapmalısın vs vs şeklinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…