İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
3 Ocak 16/8
Kahvaltı
Menemen,biraz peynir, 4 zeytin, 4 ceviz
Akşam
Kabak sote dereotlu bol yoğurtlu, yarım mandalina, 1 incir 1 ceviz 1 tatlı kaşığı kaymak
40 dk pilates
2.5lt su

Ikra meyra Başlangıç kilonuzla aynı kilodayım. Siz 60'a düşmüşsünüz sanırım. Ben de genellikle aralıklı araç uyguluyorum. Ama maalesef porsiyon ayarlama ve tatlı sorunum var. O yüzden kilolar gitmiyor bir türlü. Siz mayıs ayından bu yana mı verdiniz 10 kiloyu?

Merhaba 27 Mayıs'ta basladim ağustosta 63 kilo düştüm temmuz-ağustos ta yürüyüş yaptim 2 saat yürüdüm günlük 15-20 bin adım attım .spor sonrası aldim verdim aldim verdim takviye vs aldım sonra 60 gördüm . Kasım ortaları şehir dışı taşınma derken Aralık ta if diyetinde uzak kaldım salı günü baskül kaç göreceğiz pazartesi bende tam olarak if diyetine dönüş yaptım tam gaz devam

Başlangıçta güzel vermişsiniz. Darısı başıma :) Size de kolay gelsinnn

günaydın kizlar dünki menü
kahvaltı 10 da iki yemek kaşığı lor peynirinin üzerine 1 yumurta kirip yedim iki dilim ekmek ile bir kaç gün ekmek yemeyince canım istedi ben şekersiz çay içemedim için çayı tamamen bıraktım
ara öğün bir küçük muz bir mandalina
akşam 18 00 da 8 yemek kaşığı yoğurt içine avuç içinin yarısı kadar mısır ekmegi (mısır ekmeğini yeni fırından çıkardım kokusu çok güzeldi yedim inşallah + olmaz )

3 litre su içtim iki fincan yeşil çay spor olarak 11 bin adim 250 ip ergin kırbaç deneyim dedim yarısını bile zor yaptım

Egzersiz olarak neler yapiyorsunuz
Merhaba hosgeldiniz.

Ben spora chloe ting ile basladim. Before after sonuclari cok cezbediciydi. 25 gunluk bacak programini uyguluyorum. 15 veya 16. Gunu yaptim sanirim bugun. Daha once hic spor yapmamis biri olarak canimi cikardi gercekten. Bazi hareketleri dogru duzgun yapamiyorum bile. Ama su an yarida birakmak da istemedigim icin yapabildigim kadariyla yapip tamamlayip sonra baslangic seviyesi spor videolariyla hareketleri nasil yapmam gerektigini ogrenicem belki hareketleri oturttuktan sonra yine chole ting challengelardan yaparim

Merhaba canlar nasılsınız ben bugün 21 gün şekersiz diyet ve if diyetine başladım kendimi arındırmak istedim umarım 21 gün sonunda 59 göreceğim inşallah
merhaba canım ben memleketimdeydim baya bi yedim içtim inş yarın tam anlamıyla ben de başlıycam bugun adet de oldum bayadır hiç tartılmadım kılomu da merak ediyorum

Merhaba canlar nasılsınız ben bugün 21 gün şekersiz diyet ve if diyetine başladım kendimi arındırmak istedim umarım 21 gün sonunda 59 göreceğim inşallah
Merhaba canım. Hadi kolay gelsin. Bol eksiler dilerim.Bende bir iki defa denedim ama maalesef kaçamaklar olduğu için devam edemedim. Aslında aralıklı oruçla birlikte şekeride bıraktım gibi. Arada içeceklerimin içine pekmez yada bal katıyorum. Hurma incir yiyorum. Bunlarda şekerden sayılıyor mu. Yada meyve şekeri. Yoksa sadece basit şekerden mi uzak duruyoruz.

Merhaba canimlar bugün
10.30 zayiflama cayi
11.00 hayit tohumlu çay
14.00 da balli süt içtim yarim sb. (Kutlama yaptik esimin sperm sonuçlarında yukselme olmuş bebiş için tedavi görüyoruz )

Bugünde tek öğün yapmayi düşünüyordum ama süt içtim artık aksam yemeği içinde bildirim yaparım şimdiye kadar 1 buçuk Lt su içtim

merhaba canım ben memleketimdeydim baya bi yedim içtim inş yarın tam anlamıyla ben de başlıycam bugun adet de oldum bayadır hiç tartılmadım kılomu da merak ediyorum
Merhaba canım tekrar hoşgeldin bu defa tam diyet tam gaz devam Bende regl oldum yarın baskül günü yılbaşı derken pek bir if kalmadı Kasım sonu zorunlu olarak bıraktım if diyetini 1 ayı gecti düzen gitti tekrar bende başlıyorum bol eksiklerimiz olsun

Beyaz un şeker paketli ürünler patates haşlanmış havuç pirinç makarna bunlar yasaklı

Günde bir meyve yada 2 adet kuru meyveden yada 1 tatlı kaşık bal pekmez gibi şeker alabiliyoruz ekmek olarak yerine geçenler bulgur pilavi yulafli yumurtalı omlet yada yulaf kapalı tarifler günlük 2 dilim tam tahıllı ekmek serbes

kizlar yarın tartı günü ben sabah mi tartilyim yoksa diyetisyen tarticak onu mu hangisini yapıyım sizce
Diyetisyene aç gideceksen evde tartil birde orda tartil evdeki ile aradaki farkı görürsün akşam açıklayacağım haftanın yıldızını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…