İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Hosbulduk canim tesekkur ederim. Minnaklarini allah bagislasin

Kilo almis vermis olmak cok dert degil de vucuda verdigi zarari dert ediyorum su an. Biraz gec oldu ama yapacak bir sey yok. Kilo verirken mesela kaslarimdan gonderdim sanirim. Hareketleri zor yapiyorum su an. Leslieden cok sıkılıyorum. Bu 25 gunu oyle boyle canim cika cika yapicam. 13 gun kaldi zaten yariladim şükür cok hizli bir tempoda daha once hic yapmaya gayret bile etmedigim hareketleri yapmaya calismak baya yoruyor gercekten.
Sonrasinda da eliptik + baslangic seviye plates hareketleri yaparim diye düşünüyorum.

Evet birlikte yapmak her zaman daha cok motive ediyor cok haklisin

Ay her seye itiraz ediyo olcam ama son zamanlarda uyguladigim bir gunumu anlatayim ben.
Universite sinavina hazirlandigim icin sabah kizimdan once kalkmaya calisiyorum genelde. Kendisi 10 10bucuk gibi uyanir. Ben de 6 7 8 ne zaman uyanabilirsem oyle uyaniyorum. Spora başladığımdan beri 9 9bucuk gibi spor yapiyorum. Ac karna yaptigim zaman basim dönüyor ve elim kolum bacagim her yerim titriyor bitesiye kadar. Spordan once 1 hurma 1 bardak da sut içiyorum o yuzden yarim saat oncesi filan. Benim gun 8bucuk 9 da baslamis oluyor yani. Aksam yemeklerini biraz erkene cekmeye calisicam. Gec vakitte yemenin hic faydasi olmuyor bana. En gec 5te yemis olmam lazim galiba di mi?

Telefondan oluyor cnm yazarken dosya ekle butonuna tıklayarak resimlerine git canim yada kameraya tıkla baskülü çek paylaş canim yada oda olmuyorsa Google den gir konumuza yapanlar bu şekilde de yaptı
Teşekkürler canım
Süper menü bildirimi bol eksiler olsun canim

Ev düzene girdimi hepsi elinin altında oluyor az önce kahve makinama kavuştum keyif zamani tarçınlı türk kahvem Eki Görüntüle 2750731
Afiyet olsun canım. Tam yorgunluk kahvesi olmuş.
Uygulamadan olmuyor foto ekleme arama motorundan girmen gerek
Teşekkürler canım
Hoşgeldin canım

31 aralik 16/8
Sabah

1fincan tarcinli türk kahvesi ve 1.5 lt su

Öğle 12 de
Roka salatası 1 dilim ekmek ve biraz süzme peynir

Ara şekersiz çay ve 1 ceviz ve 1 adet hurma
Akşam
1 kase çorba 2yk sebzeli kapuska ve salata
Çay yanina 2 tane mini kek
Gün boyu 2.5lt su
50 dk tempolu yürüyüş
Gün sonunda 11200 adim
Ikra meyra

Selam arkadaşlar. Yeni yılınız kutlu olsun. Yeni yıl sağlık huzur mutluluk getirsin.
31 Aralık If 16/8
Kahvaltı
Limonlu pekmezli büyük bardak su
1 tane Haşlanmış maydanozlu yumurta
6 tane zeytin, biraz peynir, 3-4 tane ceviz
Akşam
1 kepçe tarhana çorbası ve salata
5 kaşık barbunya, 4 kaşık pilav 1 kaşık haşlanmış tavuk, 1 bardak ayran
Küçük fincan nescafe ve 1 parça çikolata ve 1 tane ekler pastası
2,5 litre su
30 dk yürüyüş
Bütün kaçamaklarım bunlar. 8 den sonra birşey yemedim.

yeni yıl ılk önce sağlıkla huzurla mutlulukla gelsin inşallah bu yıl bolluk bereket üzerimizden eksik olmasın inşallah buradaki arkadaşlar başta olmak üzere rabbim herkesin gönlünden geçeni hayrlsyla kabul etsin inşallah bu yıl fit olacağız hanımlar inanıyorum

ben buhfta sadece aksam 6 da yemek yedim bu sabah öğle bitki çayı ve kahve ile geçti bu düzeni sevdim bu pencere hangisi oluyor blmyrm ama bnde etki etmeye başladı sanki öyle bir hissim var bu yıl kendimden umutluyum

Hangi saatte kahvaltı yapıyorsun aksam 6 kapatiyorsun günü çok iyi sabah sadece şekersiz çay bitki cay ise 24 saat acmi kalıyorsun tek beslenme yapıyorsun o zaman

Merhabalar hanımlar dün serbest gün yaptım ama normalde aldığımdan sadece 800 kalori fazla aldım o da yediğim 2 dilim pasta yani. Sabah bir kalktım +2 kilo !!! Şok oldum o da yetmezmiş gibi daha kurulumu yapılalı 1 hafta olan koşu bandım bozuldu bu saate kadar birşey yemedim keyfim kaçtı bugün hiçbirşey yemeden geçirsem mi yoksa zorlayıp birşey olmamış gibi devam mı etsem ? Çok canım sıkkın gerçekten yine de 2 mile leslie yaptım

Hayırlı cumalar yeni yılınız kutlu olsun yeni yil hepimize sağlık huzur sevgi saygı mutluluk bereket getirsin hersey gönlümüzce olsun .

31.12.2020 /Sabah : yarim domates yarım salatalık 5 tane zeytin 1 çatal peynir hayat tohumlu çay kahvaltıdan yarim saat önce zayıflama çayı

Öğle : 1 kucuk boy elma 1 kucuk b.mandalina

Akşam 5 6 tavada sardalya

Yarim kase tarhana çorbası biraz roka ve biber turşusu sade soda

1 Kase cips 5 tane kestane bir avuç patlamış mısır 1 sb. Kavunlu soda 1 tane bitter çikolata
3 buçuk Lt . Su içtim kaçamak oldu dün

Bugün tek öğün yapmayı düşünüyorum

10.30 zayıflama çayı kahvaltı yok

1. Kupa hayit tohumlu çay

2 saatte temizlik yaptım spordan sayılıyorsa

Hangi saatte kahvaltı yapıyorsun aksam 6 kapatiyorsun günü çok iyi sabah sadece şekersiz çay bitki cay ise 24 saat acmi kalıyorsun tek beslenme yapıyorsun o zaman
kahvaltı yapmyrm kahvaltıda kahve icyrm 3 litre su icyrm günlük
bazen çok acıkırsam kahvaltı da meyve yedim bu düzeni 2 3 gün oldu ama bu hfta başında 10 11 kahvlti 17 18 de akşam yaptım 1 hfta böyle denedm bu düzende güzel ama vücudu şaşırtmak için akşamdan akşama son günler de beslendm acıkmadım işin garibi normalde hep yemek ister cnm ama son günle de bu şekil yaptm sence doğru mu yptm yda yanlış blmyrm ama bihafifledim sanki

Slm canim benimde bugun +çıktım normal ,,ödem oluyor hemen sonuçta yag olmuyor..bence hafif yemelisin salata yanında protein tarzı.

Dun abarttım resmen tatlıyı sabah 1 dilim ekmek peynir sonra ananas aksam et yicem biraz
Arada az sütlü kahve içtim

Sürekli yapmanı tavsiye etmem arada şaşırtmak için yapılabilir ama üst üstte olmaz vücut aç kalmamalı diyorum yiyerek zayifla aç kalarak değil vücudu aç bırakırsan yediğinde kilo olarak dönecek iki ana bir ara öğün yaparak diyet yapin kahvaltı ara öğünde 1 adet meyve yanında iki ceviz yada badem vs vs aksam porsiyonu az tut yoğurt salata bol tutun

Kilo değil canim bugün yarın yoğurt salata ayran yumurta balık şeklinde

yada çiğ fıstık ceviz badem yoğurt salata ayran şeklinde

Aralarda yesil çay kayısı çayı olmalı

Spor öncesi tarçınlı kahve mutlaka yapın sporla yağ yakımı hızlı gider

Merhabalar, bugün çok zor geçti dün aşırı yememe rağmen çok aç uyandım canım sürekli hamurlu şekerli şeyler istedi. 2 hafta kaçamak günü yapmadan geçirmeye çalışacağım.
12.00 3 yumurta, mantar, kırmızı biber, tahin, baharat ve tereyağlı omlet yanında yeşillik, yarım avokado ve peynir
Ara: Bir paket cips, sos, profiterol
17.00 Bol yeşillikli salata, 100 gr ton balığı, 100 gr tam buğday makarna, sos, zeytinyağı
18.30 Dondurma ve 100 gram kuruyemiş
4 4,5 litre su

1 ocak 16/8

Sabah
Sadece 500ml su
Öğle
Saat 13te Kahvaltı: yumurtalı soğanlı kıyma, süzme peynir, taze soğan biraz kızarmış patates 4 dilim ekmekbolca şekersiz çay
Akşam
18 de
2yk pirinç pilavı ve 3yk mantarlı tavuk sote ve acı taze fasulye turşusu Yogurt
4-5 bardak sekersiz çay ve yaninda 2 adet ceviz
45 dk tempolu yürüyüş
1.5lt su
Ikra meyra ben 16/8 i bir hafta uygulayıp sonra değişecek miyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…