İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
İyi akşamlar hanımlar kilo veren herkesi tebrik ediyorum yıldızlarıma da çok sevindim bugünkü menüm;
Öğle 14:30 da yulaf lapası,1 muz,1 çorba kaşığı kuru üzüm
Akşam 19:30 da 200 gr tavuk ızgara, salata

Bugün sadece 40 dk spor yapabildim ama dışarıdaydım baya bir yürüdüm o da spor sayılır heralde.

Kızlar diyet gurubunda sorulacak şey değil ama kireçte kabak tatlısı bilen yapan varmı konu açtım yazan olmadı sizlere disorayyım dedim

Bende seni tebrik ederim canım. Çok güzelll eksi

Gü naaayyy dınnn

11.00 5 zeytin çok az tel kaşar peynir 11 tane fındık 1 sb süt.

Yarim saat önceden zayıflama çayı içtim.

Diyete eşimle birlikte başlayalım demiştik ama eşim başlamadı . Yaptığım yemekleride yemiyor, sebze pisirdigim için. Pazar günü beyimiz pizza söyledi ona farklı yemekler yapıyorum dünde en sevdiğim cipsle limonatayla gelmiş ağlayacaktım yiyemedikçe, aşırı canım istedi ama 1 tane bile yemedim görmemek için gittim başka odada dizimi izledim icerden bana sesleniyor gittim ne oldu dedim cipsin yanına yaptığın yogurtlu sostan yapiversene demesin miiii çıldırdım dün kendime hakim olacam diye ağlayacaktım valla az daha esim diyor ki azmin beni çok korkuttu uyumadan önce bir baktım boynumda gerdanimda omuzlarimda sıkıntıdan kırmızı kırmızı alerji çıkmış kulaklarımda çınlıyor zaten 8 9 gündür geçmedi yetmezmiş gibi kaşınıyorum birde

ahhh şu eşler hepsi aynı suikastı uyguluyor ama ben yılmadım :) sonunda o yıldı şimdi o daha çok zayıflamaya çalışıyor 5 kilo verdi sonunda ama bir ara bıraktı şimdi tekrar başladı bakalım neler olacak sende sakın bırakma inatla devam et. bence zaten abur cubur hayatımızda olmamalı onlar olmayınca kilo daha çabuk veriliyor RESEN

Bizimkide yakındır diyete başlamaya şişti iyice

canım hemşire arkadaşım var sordum ona 1 haftadan fazla sürerse kulak çınlaması doktra gitmeli dedi

merhaba kilo paylaşımı hangi gün oluyor neler yapılacak kısaca biri bilgi verebilir mi Ikra meyra
İlk sayfamızda açıkladım tatlım kilo bildirimi salı günü görselli olucak menü bildirimi saat 22 kadar bildirim yapılmış olucak spor yapıldı ise yazılacak açlık ve tokluk penceresi yazılacak ben 16 saat aç 8 saat tokluk 16/8 saat penceresini uyguluyorum bazen arada değiştiriyorum 18/6 penceresi yapıyorum vücut şaşırtmak için ne kadar uzun açlık olursa yağ yakımı olur istersen ilk sayfamıza bir göz at tatlım bol eksiler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…