İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Gü naaayyy dınnn 🥰

11.00 5 zeytin çok az tel kaşar peynir 11 tane fındık 1 sb süt.

Yarim saat önceden zayıflama çayı içtim.

Diyete eşimle birlikte başlayalım demiştik ama eşim başlamadı . Yaptığım yemekleride yemiyor, sebze pisirdigim için. Pazar günü beyimiz pizza söyledi ona farklı yemekler yapıyorum dünde en sevdiğim cipsle limonatayla gelmiş ağlayacaktım yiyemedikçe, aşırı canım istedi ama 1 tane bile yemedim görmemek için gittim başka odada dizimi izledim icerden bana sesleniyor gittim ne oldu dedim cipsin yanına yaptığın yogurtlu sostan yapiversene demesin miiii 🤦‍♀️ çıldırdım dün kendime hakim olacam diye ağlayacaktım valla az daha 😅 esim diyor ki azmin beni çok korkuttu 🙄uyumadan önce bir baktım boynumda gerdanimda omuzlarimda sıkıntıdan kırmızı kırmızı alerji çıkmış 😄 kulaklarımda çınlıyor zaten 8 9 gündür geçmedi yetmezmiş gibi kaşınıyorum birde 🤦‍♀️
Tebrik ediyorum irade süper,,ben kesin bir kaç tane yerdim o yüzden kilo verme sürecim çok uzuyor🙈

Merhabalar, bugün bir şey yemedim yarın sağlam dağıtacağım için yaklaşık 48 saat if uygulayacağım. Gün içinde kahve, çay ve maden suyu içtim mineral ihtiyacı için de magnezyum ve bir çay kaşığı himalaya tuzu aldım.
Hepinize şimdiden sağlıklı, sevdiklerinizle mutlu, güzel bir yıl dilerim:KK200:

Iyi akşamlar kızlar
20201230_185822.jpg

Gü naaayyy dınnn 🥰

11.00 5 zeytin çok az tel kaşar peynir 11 tane fındık 1 sb süt.

Yarim saat önceden zayıflama çayı içtim.

Diyete eşimle birlikte başlayalım demiştik ama eşim başlamadı . Yaptığım yemekleride yemiyor, sebze pisirdigim için. Pazar günü beyimiz pizza söyledi ona farklı yemekler yapıyorum dünde en sevdiğim cipsle limonatayla gelmiş ağlayacaktım yiyemedikçe, aşırı canım istedi ama 1 tane bile yemedim görmemek için gittim başka odada dizimi izledim icerden bana sesleniyor gittim ne oldu dedim cipsin yanına yaptığın yogurtlu sostan yapiversene demesin miiii 🤦‍♀️ çıldırdım dün kendime hakim olacam diye ağlayacaktım valla az daha 😅 esim diyor ki azmin beni çok korkuttu 🙄uyumadan önce bir baktım boynumda gerdanimda omuzlarimda sıkıntıdan kırmızı kırmızı alerji çıkmış 😄 kulaklarımda çınlıyor zaten 8 9 gündür geçmedi yetmezmiş gibi kaşınıyorum birde 🤦‍♀️
Çok kararlısın tebrik ederim canım. Kendini çok stres yapma bence başka sağlık sorunları olmasın. Önemli olan ideal kilomuza sağlıklı kavuşmamız🥰
İlk sayfamızda açıkladım tatlım 🤗 kilo bildirimi salı günü görselli olucak 🤗 menü bildirimi saat 22 kadar bildirim yapılmış olucak spor yapıldı ise yazılacak açlık ve tokluk penceresi yazılacak ben 16 saat aç 8 saat tokluk 16/8 saat penceresini uyguluyorum 🥰 bazen arada değiştiriyorum 18/6 penceresi yapıyorum vücut şaşırtmak için ☺️ ne kadar uzun açlık olursa yağ yakımı olur istersen ilk sayfamıza bir göz at tatlım bol eksiler olsun 💃
Canım ben baskül fotosu ekleyemiyorum. Telefondan olmuyor mu🤔
Merhabalar bugünkü menüm;
Öğle 14:30 gibi yulaf lapası,2 küçük muz
Akşam 19:30 da büyük bir kase yeşil mercimek çorbası

Gün içerisinde de 2 saat spor yaptım.
Güzel menü canım. Spor olarak ne yapıyorsun

30 Aralık 16/8
Sabah
Kahvaltıdan önce yarım limon suyu, 1yk pekmez ve 1 büyük bardak su karışımı içtim.(kansızlığa iyi geliyor)
Kahvaltı
Dereotlu, maydanozlu peynirli omlet, 7 zeytin, biraz peynir, 3-4 tane ceviz
Aksam
1 kepçe çorba ve salata
Kabak sote bol yoğurtlu
2,5 lt su
30 dk yürüyüş
1 saat pilates

30 aralik 16/8
Sabah

1 kupa yeşilçay ve 1.5 lt su

Öğle 12 de

1 kepçe çorba

Bol yogurtlu manti ve 1 dilim püf böreği

Z.y pırasa

Ara şekersiz çay

Saat 14te tarcinli türk kahvesi

Aksam

19.20de fırında tavuk ve fasulye turşusu

Gün boyu 3lt su
45dk tempolu yürüyüş
Gun sonu 10000 adim
Ikra meyra Ikra meyra
Süper menü bildirimi tam isteğim gibi ☺️ nasıl geçti gününüz 🤗 zorlandinizmi bol eksiler olsun 💃💙🧿😍🌼

Çok kararlısın tebrik ederim canım. Kendini çok stres yapma bence başka sağlık sorunları olmasın. Önemli olan ideal kilomuza sağlıklı kavuşmamız🥰

Canım ben baskül fotosu ekleyemiyorum. Telefondan olmuyor mu🤔

Güzel menü canım. Spor olarak ne yapıyorsun
Telefondan oluyor cnm yazarken dosya ekle butonuna tıklayarak resimlerine git canim yada kameraya tıkla baskülü çek paylaş canim yada oda olmuyorsa Google den gir konumuza yapanlar bu şekilde de yaptı 🤗

30 Aralık 16/8
Sabah
Kahvaltıdan önce yarım limon suyu, 1yk pekmez ve 1 büyük bardak su karışımı içtim.(kansızlığa iyi geliyor)
Kahvaltı
Dereotlu, maydanozlu peynirli omlet, 7 zeytin, biraz peynir, 3-4 tane ceviz
Aksam
1 kepçe çorba ve salata
Kabak sote bol yoğurtlu
2,5 lt su
30 dk yürüyüş
1 saat pilates
Süper menü bildirimi 😍 bol eksiler olsun canim 🧿💃

Hayırlı geceler bugünkü menüm
18 6 yaptım bugün
10 30 tarçınlı kahve