İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Ikra meyra şimdi bana en iyi yöntemin ne olacağı konusnda karar verebilir miyiz. sabah 6,5 da evden çıkıp 8 de işte oluyorum evden işe gelirken kahvaltı için 1 adet haşalnmış yuurta peynir zeytin ve acı biber, yeşillik getiriyorum saat 8,5-9 arası kahvaltı yapıyorum şekersiz çay ile
öğlen (yeni başladım) bunu uygulamaya
iş yerinde yemekhanemiz var ve her öğlen sıcak yemek çıkıyor ve salata bar var
ben genelde salata ve zeytin yağlı sebze, bir adet yoğurt ve 1 mini kemek yada tam buğday ekemği alıyorum. saat 12'de

saat 15.30 gibi sabah ki kahvaltılıklarım bitmediğinden ve açlık hissettiğimden kalan peynir zeytin ve yeşilliği 2 dilim ekmekle yiyorum
böyle olunca akşam eve gittiğimde saat 18,30 oluyor açlık hissetmiyorsam bişey yemiyorum ama açlık hissediyorsam az olmak şartuyla yiyorum sence ne yapmalıyım

Selam kızlar kilo veren herkesi tebrik ediyorum azminizin sonuçlarını çok güzel almışsınız Bugün adet olduğum için galiba fark biraz az oldu ama. Birde fotoğraf ekleyemiyorum nasıl yapıyoruz.
Geçen hafta 80,9 kg
Bu hafta 80,2 kg
Fark -700 gr

İf diyeti 12 kahvaltı 20 de akşam yemeği yenmiş olmalı açlık ne kadar uzun olursa o kadar yağ yakımı olur 16/8 saat yapabilirsiniz 16 saat açlık 8 saat beslenme yer alır .12 de iş yerinde çıkan yemeği yersiniz sabah çantaya 1 elma yada sevdiğin bir adet meyve köyünüz onuda ara öğün yapin .saat 16 civarı yersiniz aksam 18:30 da evdesiniz saat 19 da yemeğinizi yersiniz kapanış yaparsınız yatana kadar su bitki çayı şekersiz çay kahve içersiniz ertesi günü yine aynı şekilde aynı saatte devam edin. Mutlaka çantaya 1 adet meyve yada 10 adet çiğ badem yada 2 adet ceviz kuruyemişin yanına iki gün kurusu olsun ara öğünlerde bu şekilde yaparsiniz iş yerinde kahve varsa kahvede için kuruyemişin yanına bol eksiler olsun

SABAH 8,5 DA 1 HAŞLAMA YUMURTA VE 1 DİLM EKMEK YESEM OLUR MU AÇ KARNA O SAAATE KADAR AÇ DAYANAMAM Ikra meyra

Kızlar aksama listeyi guncellicem paylaşmayan varsa baskullerimiz paylaşılsın kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…