İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Canım benim tam tamına 63.5.ben haftaya güncellenecek diye fotoyu çekmedim.
İf diyetine devam edenlere tekrar yazdım guncellerim paylaşan olursa ama ben menü bildirimi haftaya başlayacam dedim yeni arkadaşlar katılınca iş başı yaptım

Alyaliya tatlım yeni gelen arkadaşlar olunca

Kahvaltı 11.30 yarim kase tarçınlı elmalı yoğurtlu tamtahilli gevrek yarım saat önceden zayıflama cayi

Ara öğün 16.00 2 kepekli galeta 1 sb tarçınlı süt ve bir parça bitter çikolata

1 kupa hayit tohumlu cay içtim ve şimdiye kadar 1 buçuk L. Su içtim daha içerim ama

Aksamada yarim kase garnitürlü kereviz yemeği ve ton balıklı salata yerim ve sade soda içerim günüde 3 Lt su ile kapatirim

yok en iyisi ilk öneriniz peki tarçınlı türk kahvsi içebilir miyim sabah 8,5 da sonra 12 de yeme işlemi sizin dediğiniz olurmu Ikra meyra
Tarçınlı türk kahvesi fitre kahve yeşil çay kayısı çayı bunlar şekersiz serbes bol su içilmeli saat 12 ye kadar için yağ yakımı yapsın

dün akşam saat 6 da 1 kepce çorba 4 yemek kaşığı sebze ve 4 yemk kaşığı yoğurt yedim kızlar 2 .5 litre su içtim sabah kahvaltı öğle yok

16.00 da 5 yemek kaşığı et sote salata 1 dilim ekmek yedim 14 bin adim attım bugünlük bu kadar

Tesekkur ederim canim sende guzel kilo vermişsin maşallah 78 ile başlayıp 66 ya düşmüşsün mayısta başlayıp bırakmamissin birde
Teşekkürler canim uzun bir süreç oldu ama devam bakalim
Göbeği nerden ölçüyosun canm benim fazla çıkıyor simitlerim var az ondan mı acaba
Ben göbek deliğin altındaki en geniş yeri ölçuyorum,

Merhaba kızlar bu hafta LenaG 2.100 eksi ile haftanın yıldızı oldu tebrikler tatlim 7 günün yıldızı hak ettin bol eksiler kızlar bugün hamisimiz dışında kimse artı değil gurur duyuyorum sizinle diyetinize böyle sadık kalın yaza fit olalım

Merhabalar, hepinize tebrikler
22 saat açlık
08.00 filtre kahve
11.00 bitki çayı
15.00 Kapuska yemeği, yoğurt, 100 gr bulgur pilavı, 50 gr lor peyniri, bol yeşillikli salata, sos, baharat, bol zeytinyağı
Nesfit çikolatalı bar
17.00 Tavada baharatlı nohut kavurması (cips olduğunu düşünerek yedim) yoğurtlu sos
Akşam bitki çayı
2,5 litre su

Selam kızlar If 16/8
Kahvaltı
1 yumurtalı Menemen, 3-4 çatal peynir, 7 tane zeytin, 4-5 ceviz , 1 ince dilim ekmek
Akşam
1 kepçe çorba ve salata,1 tabak bol yoğurtlu ıspanak
2,5 lt su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…