İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Normalde 22/2, 20/4, bazen de 18/6 değiştirerek yapıyordum vücut alışmasın diye. Bu ara iş yoğun olduğu için 2 öğün yapsam akşam geç yemem gerekiyor rahat uyuyamıyorum, gündüz hazırlayıp acıktığımda yemeye çalışıyorum. Önümüzdeki hafta normale dönerim herhalde. Acıkmıyorum, boş kalmayınca canım yemek de istemiyor.
Kilo takibi yapmıyorum pek, yakın zamanda tartılmadım tartılırsam paylaşırım ama her yerimi ölçüyorum :) Parametre çok olunca totalde 2 3 cm de olsa fark iyi hissettiriyor.
Genel olarak if'i ufak aralar versem de 6 aydır uyguluyorum, çok memnunum akşam öğününü çok geç yemediysem öğleye doğru yağ yakımı başlıyor ve vücut yağları yedikçe :) acıkmıyorum.
Teşekkürler 🥰güzel yapıyorsun. If te Yağ yakımı kaç saat sonra başlıyor canım.

Teşekkür ederim canım :KK36: Bünyeye göre değişiyor, ortalama 12 15 saat deniliyor yalnız karbonhidratın da çok yüksek olmaması gerekiyor diye biliyorum çünkü fazlası yağa dönüşüyor. Dr Özcan Yücel, Dr. Rengin Börekçi, Dr. Can Ciftçi'nin YouTube ve Instagram sayfalarını takip edebilirsin istersen canım araştırmaya başlayınca öneren yerli yabancı birçok doktor ve akademik çalışma var if ve yüksek karbonhidrat etkileriyle ilgili, hatta Özcan bey web sitesinde ücretsiz e-kitabını paylaşmış okumak istersen.
Yağ yakımını yani keton oluşumunu idrardan ölçen çubuklar var, keto stick ya da keto ölçüm çubuğu olarak internetten bakabilirsin canım

ben de diyet miyet kalmadı bu hafta o kadar iştahım açıktı ki artık ocakta başlasam diyorum
Haftaya salı baskül ve menüler başlayacak tatlım 🤗 bol eksiler olsun yaza az kaldı Nisan ayına bende 56 olmak istiyorum ama kortizonlu ilaçlar girecek bakalım kısmet 😔

İfte 3-4 hafta sonra yağ yakımı belli oluyor bu günlerde cm ölçümü alın kıllı ölçümü burada zaten takipteyiz 22 Aralık'ta başladınız 22 ocakta incelme varmı cm olarak takip yapın bel ve basen bacak göğüs bunları ölçün 🤗 incelme varsa yağdan gidiyorsunuz bol eksiklerimiz olsun 💃💃

Iyi akşamlar kızlar

Eklentiler

• 20201228_220752.jpg
    20201228_220752.jpg
    196 KB · Görüntüleme: 24
Teşekkür ederim canım :KK36: Bünyeye göre değişiyor, ortalama 12 15 saat deniliyor yalnız karbonhidratın da çok yüksek olmaması gerekiyor diye biliyorum çünkü fazlası yağa dönüşüyor. Dr Özcan Yücel, Dr. Rengin Börekçi, Dr. Can Ciftçi'nin YouTube ve Instagram sayfalarını takip edebilirsin istersen canım araştırmaya başlayınca öneren yerli yabancı birçok doktor ve akademik çalışma var if ve yüksek karbonhidrat etkileriyle ilgili, hatta Özcan bey web sitesinde ücretsiz e-kitabını paylaşmış okumak istersen.
Yağ yakımını yani keton oluşumunu idrardan ölçen çubuklar var, keto stick ya da keto ölçüm çubuğu olarak internetten bakabilirsin canım
Birçok video seyrettim if ile ilgili ama isimlere çok dikkat etmedim açıkçası:KK64:Teşekkürler canım :KK19:
İfte 3-4 hafta sonra yağ yakımı belli oluyor bu günlerde cm ölçümü alın kıllı ölçümü burada zaten takipteyiz 22 Aralık'ta başladınız 22 ocakta incelme varmı cm olarak takip yapın bel ve basen bacak göğüs bunları ölçün 🤗 incelme varsa yağdan gidiyorsunuz bol eksiklerimiz olsun 💃💃
Evet canım bakalım diyete başlarken almıştım ölçüleri. Bu ay sonu 1,5 ay olacak. Tekrar ölçeceğim. Pilatesin etkisiyle de gözle görülür bir incelme var. Çoğu if yapanlarda kilo kaybı başlarda daha fazla oluyor gibi ama bende öyle olmadı maalesef. Bu da bende biraz motive düşürdü. Onun için diyeti bozdum çok poğaça makarna gibi şeyler yedim. Ama saat olarak bozmadım. Sonra tekrar toparladım çok şükür. Yaza kadar bol eksiler olur inşallah canım :KK19:

Haftaya salı baskül ve menüler başlayacak tatlım 🤗 bol eksiler olsun yaza az kaldı Nisan ayına bende 56 olmak istiyorum ama kortizonlu ilaçlar girecek bakalım kısmet 😔
sen diyetini sporunu yap gerisini boşver bak bnde kortizon kullandm bnm ilaçların dozda yüksek ama vermişim bi umudum var gecen hafta buraya gelmeseydim vazgeçmeyi düşünüyordum 😅

X