İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Merhaba aralıklı orucu 26 kasımdan beri yapıyorum ilk hafta 3 kilo verdim tam anlamıyla saatlere ve diyetime uyuyorum ancak bu hafta gram veremedim sporda yapıyorum bu arada bu normal mi benim gibi ilk hafta verip ikinci hafta veremeyen oldu mu motivasyonum doğal olarak düşüyor lütfen öneride bulunabilir misiniz

Merhaba hoşgeldiniz aramıza. Ben de aynı dertten muzdaribim. Beslenme düzenimi tek öğünden 2 öğüne değiştirdim genelde kahvaltı yapardım akşamları şimdi yediklerimi de hergün değiştirmeye başladım hergün spor yapıyordum haftada 3 değiştireceğim. Daha yeni değiştirmeyi yaptım gram da olsa fark etti bir de motivasyon düşmesi konusunda bende de aynı olmuştu ama sonra“sen mi inat ben mi inat kilolar illaki gideceksiniz” moduna girdim belki böyle düşünmek sizi de motive eder illaki gidecekler yeter ki sabırlı olalım.

Merhaba cevap için teşekkür ederim hoşbuldum bu arada ben 12:30 da kahvaltı akşam 6 da son öğünü yapıyorum her gün en az 15 dak. Eliptiğe biniyorum

Merhabalar bugünkü menüm;
Öğle : 1 adet tam buğday ekmeğiyle yaptığım beyaz peynirli tost, 4 kiraz domates
Ara : 50 gr.beyaz leblebi
Akşam : 1 kase yayla çorbası,3 dilim tam buğday ekmeği,50 gr beyaz peynir,5kiraz domates,1 salatalık,5 zeytin, şekersiz çay

Merhaba cevap için teşekkür ederim hoşbuldum bu arada ben 12:30 da kahvaltı akşam 6 da son öğünü yapıyorum her gün en az 15 dak. Eliptiğe biniyorum
Hoş geldiniz beslenme saatleri çok iyi 12 de kahvaltı 15 de türk kahvesi yanında bir adet meyve olabilir ceviz badem fındık olabilir aksam 18 de son öğünü yapın 21 de şekersiz tarçınlı türk kahvesi sade madensuyu Aralık orucu ile mutlaka 1-2 ara öğün yapin 3 saat arayla bol eksiler olsun

Sabah 12 kahvaltı 15 de ara öğün 18 de akşam bu şekilde yapın 21 de şekersiz tarçınlı türk kahvesi yanında sade maden suyu bu şekilde deneyin isterseniz

Merhaba kızlar bugün eşya yuklenecek yola çıkacak Balıkesir taşınıyoruz .bende yarın uçakla İzmir ineceğim oradan otobüsle Balıkesir uzun yolculukları hiç sevmiyorum mide bulantısı için hap içeceğim siz bugün baskulleri paylaşın ben vakit bulursam hatta yolda giderken bı ara girer baskullerinizi guncellerim bol eksiler olsun

Günaydın demek için erken benim bulunduğum yerde daha hava karanlık ama olsun günaydın uyku sersemi kalkıp suyumu ilacımı içip tartıya çıktım gözlerime inanamadım 62.205 hadi 200ü içtiğim su olsa 62.05 ile 21.haftamda 3 kiloya merhaba dedim.Bu günüme şükür demekten başka yapacak birşey yok

İyi akşamlar bugün serbest gün yaptım ama 1300 kalorinin üstüne çıkmadım. Bu arada insülin direncim sebebiyle içtiğim ilaç 1000 likti bana aşırı mide bulantısı ve ishal yapmıştı o yüzden dozajı 500 e düşürdüler bu seferde işe yaramıyor galiba ya ben yine bişiler yedikten sonra uyumaya başladım. Ne yapsam 1000 liğe geri mi dönsem dr söyleyip bilemedim. İnsülin direnci olan var mı aranızda ? Siz ne dozda kullanıyorsunuz ?

Merhaba
Sabah iki küçük dilim ıspanaklı börek 5 zeytin 1 haşlanmış yumurta 1 dilim peynir
Öğleden sonra cennet hurması 1 tane kurabiye
Akşam 1 mercimek çorbası 1 tane kabak dolma 2 tane kornişon turşu 1dilim ekmek
Sütlü türk kahvesi 1 tane toffiee
Yarım nar
12bin adım attım.

Ketojenik diyet araştırınız mi?

Instagram'da Özcan Yücel diye bir doktor var takip etmenizi öneririm.
Ketojenik diyeti anlatıyor ve ciddi zayıflayıp insülin direnci düşenler var. Kitabı da var . Ücretsiz PDF indirip okumanmasini öneriyor .

Instagram'da Özcan Yücel diye bir doktor var takip etmenizi öneririm.
Ketojenik diyeti anlatıyor ve ciddi zayıflayıp insülin direnci düşenler var. Kitabı da var . Ücretsiz PDF indirip okumanmasini öneriyor .
Cevap için teşekkür ederim ketojenik diyet baktım ama bana uymuyor. Yine de insülin direncim için pdf okuyacağım.

Merhaba bugünkü menüm;
Öğle : 3 dilim tam buğday ekmeği,1 tatlı kaşığı tereyağ,domates, salatalık
Ara: sadece sütle yaptığım kahve
Akşam: Haşlanmış karnabahar üzeri sarımsaklı yoğurt,1 portakal

Canım naptın çok güzel bir yere taşınmışsın işlerin bitti mi

Merhabe.Gebelik nedeniyle akşamları ife uyamıyordum devamlı bir acıkma hali var yeyip yeyip doyamıyorum ama bugünden itibaren tekrar uymaya karar verdim.
Sabah mantarlı omlet 2 dilim ekmek 5 zeytin 1 dilim peynir
Öğlen muzlu yulaf lapası
Akşam salata yoğurt ve 1 küçük tabak mantı.
İlerleyen saatlerde biraz kuruyemiş ya da meyve yanına da 1 bardak kefir içeceğim.
Bugün 1 saat yürüyüş yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…