İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Merhaba ben de buradayım devam ediyorum. Sadece bu hafta foto atmadım kilo da veremedim durdu ben de kendimi yoğun bir spor programına sokacağım için hazırlık yapıyorum evi spor salonuna dönüştürmeye çalışıyorum bir nevi. Hareketsiz bir yaşamdan çok hareketli yaşama geçeceğim inşallah birkaç spor aleti aldım gelmelerini bekliyorum Salı günü foto atacağım. Dün dışarıdaydım tüm gün kaçamak oldu ama bugün tam gaz devam...

Süper bende chloe ting başlayacağım 5 ocakta aktif oluruz yaza hedefimizde oluruz inşallah bende if vs kalmadı taşınma esnasında aksam 9 da yemekler yendi düzen bozuldu tekrar düzene girerim zaten alışkınım düzenim sadece de işten eşyalardan gecikmeli oldu yemem içmem yılbaşı günüde ödül yaparız bir yıl gece çerez ödülü yapmıyoruz zaten aile ile keyifli oluyor sanada bol.eksiler diliyorum irade varsa hedefine ulaşırsın onu sende görüyorum

Teşekkür ederim desteğin için aslında bazen iradem azalıyor ama hemen toparlıyorum bu sefer çok inandım elimden geleni yapıyorm başaracağım.

Iyi aksamlar. 5 ocakta hep beraber mi başlıyorsunuz if e? Geçmişi okudum da, sali günü tartı günüymüş. Bende salı günü tartilip mi başlasam?

Iyi aksamlar. 5 ocakta hep beraber mi başlıyorsunuz if e? Geçmişi okudum da, sali günü tartı günüymüş. Bende salı günü tartilip mi başlasam?
Merhaba evet salı günü ben güncellemelere baslicayacam arkadaşlar yine aktif olmak isterse tabiki paylaşım vs vs yaparsınız bir an önce başlamak istiyorsanız ben iki hafta sonra sizlere katılacam salı günü baskül paylaşımı olursa ben guncellerim son hedefiniz ise yazın listeye ekleyin sizi hoş geldiniz aramıza bol eksiler olsun

Ben 75 kg civarıyım. Tam olarak salı tartılırım. Hedefim 64 kilo olmak.

Merhabalar bugünkü menüm;
Öğle: 2 dilim tam buğday ekmeği,1 salatalık,1 domates,1 haşlanmış yumurta,40 gr beyaz peynir,5 zeytin
Akşam: 2 kase yoğurt,1 dilim tam buğday ekmeği
Çok güzel kararlı bir menü olmuş azmin karşılığını alırsın bir an önce inşallah

Hala yapiyor musunuz bilmiyorum ama oruç pencersinde şekersiz,sütsüz kahve çay soda Türk kahvesi hepsi serbest.
Benim eski kuralım öyleydi çok öncesi 20-21 den sonra icmezdim çay kahve çünkü şekersiz içemiyorum su bitki sade maden suyu zaten içerim . ama yinede yatmadan 2 saat önce sıvı alımı bitmiş olmalı diye bazı saglik konularında okumuştum

Hedefinize çok az kalmış zaten. Başarılar.

İnşallah canım. Sen kaç kilo ile başlamıştın.Bu süreçte spor yaptın mı.
Ben 70.2 ile başladım öyle çok spor yapmadım ama 1.5-2 ay yürüdüm ikizlerimden fırsat buldukça en son 60 kusur kilodaydim ama 3 haftadir diyet yapamadım geç saatlerde yedim taşınma telaşı ile bu hafta düzen kuracam inşallah boyuma göre ideal kilom 60.5 zorladı beni 56-58 olmaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…