İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Merhaba kızlar neredesiniz artık benim işler bitti haftaya güncellemeler başlayacak benim if düzenim vs kalmadı yarın düzenli uyacam inşallah

Merhaba
Sabah 1 haşlanmış yumurta 5 zeytin 1 dilim peynir 2 sivri biber 1 parça ekmek
Ara biraz kuruyemiş 2 küçük kornişon turşu yarım dilim ekmek
Akşam fırında tavuk sebze garnitur ve yoğurt
10 bin adım attım

Süper tam gebelik modunda ilerliyorsun nasılsın tatlım minnosun nasil

Süper tam gebelik modunda ilerliyorsun nasılsın tatlım minnosun nasil
Daha yeni başladım tekrardan canım.İki hafta çok kötü bırakmıştım geçen haftayla bu hafta arasında tam 1 kilo var.Tartıldım tam 63üm.22.haftamda toplam 4 kilo almış oldum.yürüyemiyorum da artık çok fazla kuyruk sokumum ve vajinam çok ağrıyor.bebeğim sağlıklı olsun da hiç önemli değil artık.

Anladım canım yurumeye ara versen iyi olur sanki bebisin ogrendinmi

İyi akşamlar kızlar
Sabah menemen 1 dilim peynir 3 4 zeytin 1 tk fıstık ezmesi ve 1 parça ekmek yedim.
Öğlen 1er küçük portakal ve cennet hurması
Ara 1 türk kahvesi 2 kare çikolata
Akşam 4 kaşık bulgur pilavı ve bir kase etli patates yemeği ve yoğurt.
Çay içerkende birazcık kuruyemiş yedim.Maden suyu da içer kapanışı yaparım.

Merhaba kızlar
Sabah 1 yumurtayla bol yeşillikli köz biberli yumurta salatası yaptım.Yanına 1 dilim peynir 4 zeytin ve 1 tk tahin pekmezle 1 parça ekmek yedim.
Öğlen 1 muz 1 küçük havuç
Ara 1 dilim kakaolu fındıklı kek
Akşam az biraz glutensiz makarna salata 2 kaşık yoğurt
Çayının yanında biraz antep fıstığı
Yatarkende 1 bardak süt içip yatarım inş.

Merhaba canım nasılsın yarinmi gidiyorsun Dr bu konuya artık girmeyeceğim gelen gidende yok baskül paylaşan da menü yazanda olmamış oysa geleceğim demiştim geldim yine aynı neyse ben seni sormak için mesaj atarım tatlım tildamilda sen nasılsın canım sende görünmüyorsun

Menülerimi paylaşmaya yüzüm yok
Pazartesi salı çok iyiydi dikkat ettim ama dün bi kurabiye yapayım eşime oğluma dedim 2 gündür onu yiyorum
Salı günü foto çektim aslında ama kimse paylaşım yapmayınca cesaret edemedim
Artıyorum sürekli ve sürekli

Evet canım inş hayırlı haberler alırım.zaten bizim ifle alakamız kaldı çünkü ister istemez akşam da yiyoruz.Bakalım hepimiz sağlıklı olalım da gerisi hallolur inş.

Ben de eşime kakaolu fındıklı kek yaptım bugün 1 dilimle yırttım yarını bilmiyorum.

Evet canım inş hayırlı haberler alırım.zaten bizim ifle alakamız kaldı çünkü ister istemez akşam da yiyoruz.Bakalım hepimiz sağlıklı olalım da gerisi hallolur inş.
Yok size demedim tatlım gelen gidiyor yanlızım devam edicem zaten siz hamissiniz doğumdan sonra yine burada görüşürüz inşallah tildamilda

Merhaba, ben Aralıklı oruç ile birlikte zayıflayalım konusuna yazıyorum bir süredir. Ama oraya artık kimse yazmıyor.Ama ben devam ediyorum. Sizin grupta öyle galiba. Siz devam ediyor musunuz. Birlikte devam edelim mi.

Merhaba, ben Aralıklı oruç ile birlikte zayıflayalım konusuna yazıyorum bir süredir. Ama oraya artık kimse yazmıyor.Ama ben devam ediyorum. Sizin grupta öyle galiba. Siz devam ediyor musunuz. Birlikte devam edelim mi.
Merhaba hoş geldiniz 5 ocakta aktif olacağım ara verdim biraz ev taşıdım düzene girmem uzun sürecek 10 Aralık'ta şehir degistirdim buyurun beklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…