Yöresel Tarif İçli Köfte (Pufidik Annem Sponsorluğunda :) )

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 3 6,3%
  • 2 puan

OY: 0 0,0%
  • 3 puan

OY: 1 2,1%
  • 4 puan

OY: 2 4,2%
  • 5 puan

OY: 4 8,3%
  • 6 puan

• 7 puan

OY: 6 12,5%
  • 8 puan

OY: 6 12,5%
  • 9 puan

• 10 puan

OY: 18 37,5%

• Ankete Katılan
    48
Canım içli köfte makinası var.:26:Ben Gaziantepteyim burda kimse eliyle açmıyor makina kullanıyor..Tavsiye ederim

Bak bu iyi fikir hamsi ile hiç denemedim

ben karadenizliyim, orada bile denenmemiştir sanırım
fakat iclikoftenin harcına mısır unu koymayı unutmayın ve kızartma usulu yapın
wallahi anlatınca acıktım tadı guzel olur

makinasını hic gormedim. tum yediklerim hep ev EL usulu idi...
internetten bir bakayım, ben her seyi yaparım o makinayla

o bana da olmustu bi kere. napayım bogazımdan gecmiyor
ben de utanmasam posete yogurdumu alıp gidicem, bazen istemeye de cekiniyor insan olsa sofraya koyarlardı diye...
biz de sos olarak olmasa bile salata tabagı gibi herkese yogurt kasesi konur, aile boyu boyleyiz

mercimege bence birsey olmamıstır, kuru yerde ise hele (nemli yerde dısarda durunce boceklenme falan oluyor... )
fakat bu işin piri nevreste varken cok kurcalayıp seni zehirlemeyeyim

Haklısın güzel olabilir
Bak canım ben de makina var Çok sık kullanmıyorum ama bilmeyenler için işe yarıyor

Bozulsa kendini belli ederBak birşey yoksa sorun olmaz bence:26:Ama cam kavanozda havalanmayınca güvelenme olabiliyor.Ortama bağlı

annem al diye çok ısrar etti bu makinadan..ahhh tembel ben arnicanınmı o nevreste

Oyum da Hazala olurdu ama bunak Aus kapti.

Aus sorarsa ben bir kac gun yokum.

Sen önce git bir göz muayenesine , sonra benim pırıl pırıl hafızama laf et hanım hanım .

Sen demedin mi içli köfteyi görmedim diyen , eee tabii yemeğimin güzelliği o kadar gözlerini kamaştırmıştı ki , sende haklısın

Kazene yaz bize ulaşından oyumu geri almak istiyorum diye

Ohom ohom ben de tam cikiyordum Aus.
Tabi tabi. Verilen oy geri alinmaz canim bilmiyor musun. :)

iyi insan sözünün üstüne gelirmiş

Gelir demistim.

Haklısın güzel olabilir
Eki Görüntüle 998883 Bak canım ben de makina var Çok sık kullanmıyorum ama bilmeyenler için işe yarıyor

cok tesekkur ederim...
gordugum iyi oldu. iclikofte makinası diye sen diyince arattım ama fabrika tipi seyler cıktı benim bogazımı da onlar ancak keser herhalde

biraz daha arastırayım olmazsa kapını calarım nevreste, bana oradan bir zuccaciyenin teli ver diye
az onceki marka adıyla arattım ama kıyma makinası cıkıyor hep, bu kofteyi onla mı yapıyorsunuz yoksa? cigkofte yapılır da icli kofte ortası nasıl bos olacak veya nasıl ici dolacak mumkun degil. belki aparat degisiyordur... biraz daha arastırayım

iyi insan sözünün üstüne gelirmiş

Nasıl gelmeyeyim arkadaşım sen söyle , sakin sakin girmişim foruma , profilimde birden bunak aus yazıyor

Böyle tepeden tırnağa bir titreme geldi bana

Ohom ohom ben de tam cikiyordum Aus.
Tabi tabi. Verilen oy geri alinmaz canim bilmiyor musun. :)

Gelir demistim.

Gelmeyeydim böyle tarihin tozlu sayfalarında kalaydı değil mi ?

işte o kıyma makinası aynı zamanda köfte yapılıyor annem kullanıyor.tvde reklamı çok dönüyordu birara

sen yine sakinliğini koru...

Rica ederim canım
Canım bu bilindik bir marka belki netten bile bulabilirsin

Aman Aus yakalamış
Aus içli köftenin cazibesine dayanamıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…