iç dudaklarından utanan varmı????

fehiye çocukların yanında çıplak kalmanın geri dönüşümü iyi olmuyor diye biliyorum. dinen zaten caiz değil. 5 yaşında bir çocuğunda cinsel dürtüleri başlamıştır zaten. 3 yaşından sonra başlıyor diye biliyorum. üstelik o kadar ayrıntılı görmesi bana doğru gelmiyor açıkcası ve çocuk bunu kendi yaşıtları ilede paylaşabilir sizin bu durmunuzu. annenin çıplak bedeni belki onun ilerdeki cinsel eğilimlerinde ciddi etkisi olabilir. bu kadar hassas bir konuda dikkatli olmak gerek. 2-3 neysede 5 yaş çok büyük.

Arkadaşım işine karışmak gibi olmasın ama 5 yaşında ki bi çocukla banyoya neden birlikte giriyosunuz ve özel bölgenizi görüp yorum yapıyo çocuğunuz hiç sakınmıyosunuz kendinizi sanırım. Ama hiç hoş bi durum değil, olmaması gereken bişey küçük olduğu için diyosunuz ama 5 yaş çokta küçük bi yaş sayılmaz bu tip özel şeyler için. 3 yaşından sonra çocuklar herşeyi hatırlamaya başlar, unutmayın. Ayıp olduğunu ve onun özelinin olduğunu çocuğa hissettirmelisiniz yoksa ilerisi için pek hoş olmaz. Farkında olmadan çocuklarınızın psikolojisini etkiliyosunuz.

benim çocuklar ikiz 5 yaşındalar neden sordunuz??

masallah ne guzel ikiz evlatlarınız var ama 5 yasında pek de kucuk sayılmaz artık bana göre. cunku cocuklar bu yaslarda en cok cınsel bolgelerıne dıkkat ederler . bence banyo yaparken cıplak olarak durmayın yanlarında . arkadasın dedıgı gıbı özel olmasını hissettirin cocuklarınıza.

canım yanlış anlama ama benim kızım 4 yaşında ve ilk 1 yılı hariç beni hiç çıplak görmedi.seninkiler bi de erkekmiş bence yaşlarıda baya büyük hani 1-2 yaşında olsalar neyse...bedeninin bazı bölgelerinin yalnız sana özel olduğunu onlara hissettirmezsen onlarda o özel bölgeleri heryerde herkese gösterilen bi organmış gibi düşünürler çocuk aklıllarıyla ve ilerde sana bu durum sıkıntı yaşatabilir.yanlış anlama lütfen sadece bi tavsiyeydi

çoçukla çıplak banyoyo girmek çok çok yanlış birşey gerçekten..
ister 1 olsun ister 5......

5 yaşındaki bir çocukla ki bu erkek çocuğuysa birlikte banyoya girmek hiç doğru değil.sonuçta bir insan 5 yaşındaki anılarının bir kısmını hatırlar.kendisine ilginç gelen şeyleri ise kesinlikle unutmaz.çocuğunuz büyüyüp artık bir yetişkin olduğunda ya da ergenliğinde sizi o şekilde hatırlması kötü olur açıkcası...

kaçgündür bakamıyordum nete yeni baktım ne kadar yorum gelmiş benim ikzlerim biri kız biri oğlan ben banyoya girdiğimde oğlum 3 yasındaydı şimdi 5 yasında ben şimdi oğlumla asla banyoya girmem hatta kızımla bile girmem artık büyüdüler o zamanda söylediğini yazmıstım yanlış anlasılmıs (

Fehiyecim...konuyla ilgisi yok ama 5 yasında çocuklarla banyoya girmek onların psikolojisini bozmaz mı?

haklısınız da 3 yasındaydı o zamanlar ben gecmişi anlattığımda sankı yakın zamanda olmus gibi anlattığım için yanlış anlasıldım heralde canım ikizlerimin bırı kız bırı oğlan 3 yasındaydılar o zaman arda üçümüz banyo yaparız tabi yazın sıcaklarda banyonun kapısını da acarım hatta babamız kızar çıkın artık her taraf su oldu diye yani eğlencesine havuzda var babyo buyuk olduğu için kücük havuzda sığıyor simdi 5 yasında haytta girmem cocuğumun yanında yani çıplak buyuduler canım

uzun zamandır bakamıyordum bi baktım aboo ne kadar yorum gelmiş cevap yazmak istedim suan 5 yasındalar ama o zamanlar 3 yasındalardı biri kız biri erkek canım sanki yeni bı olaymıs gibi anlattığım için yanlış anlasıldım ya 5 yasındaki çocukla banyoya girilir mi ben kızımla bile girmiyorum

arkadaşlar ben dün labioplasti ameliyatı oldum herşey gayet iyiyidi bi acı sızı hissetmedim ama şuan en büyük sorunum kanamamın çok fazla olması 2-3 satte bir ped değiştiriyorum doktoruma ulaşamadım haftasonu diye pazartesiye kadar bekliycem bakalım geçmezse gidicem ama çok tedirgininm içinizde bu ameliyatı olduktan sonra böyle sorun yaşayan var mı??? korkuyorum açıkçası

Çok fazla kanaman olmuş...ben Ebru zulfikarogluna ameliyat oldum ablam da oldu ama senin tarifiniz göre 2-3 ped çok fazla canım yaaa...doktoruna ulaşmaya çalış haftasonu olsa da bence...(

2 gün çok yoğundu ama şimdi geçti gibi çok çok az artık, içim rahat şimdi:) teşekkürler cevabın için ben izmirde oldum...

2 gün çok yoğundu ama şimdi geçti gibi çok çok az artık, içim rahat şimdi:) teşekkürler cevabın için ben izmirde oldum...

izmirde kime olmuştun? ben de izmirde oldum. ama benim hiç kanamam olmamıştı bünyeye göre değişebilir tabi bu durum.dr. una danış bakalım ne diyecek.geçici bir durumdur ama bence.

pdam sen izmirde kime oldun ben myra estetik ebru hanım da oldum. şişlikler var ama o da normal sanırım daha 4. gün. sen ne zaman oldun istediğin gibi oldu mu şişlikler ne zaman indi.

pdam sen izmirde kime oldun ben myra estetik ebru hanım da oldum. şişlikler var ama o da normal sanırım daha 4. gün. sen ne zaman oldun istediğin gibi oldu mu şişlikler ne zaman indi.

ben de ebru durmuşa oldum.kanamam hiç olmadı benim ama şişliklerim vardı ve morarma olmustu. dikişlerim erirken akıntım olmuştu sanırım o eriyen dikişlerdi.operasyondan sonra herhangi bir sorun yaşamadım ben.acım sızım da olmadı.şekli ilk etapta orantısız gibiydi ama gitgide daha iyi oluyor.tam şeklini 6 ayda alır demişti zaten dr hanım.ve istersem 6.ayda kontrole gelebilirsin dedi. ben pişman değilim yani eskisine göre cok fark var.umarım sen de memnun kalırsın.

şişliklerim 10 günde falan indi sanırım hiç inmeyecek gibi düşünmüştüm çok stresliydim cok korkmustum ama sorun olmadı.bir tarafta dikiş izlerim var ama hala diğer kısımda sorun yok.o izlerde yavas yavas gecıyor gibi geliyor bana inşallah tamamen geçer ve hiç dikiş izim kalmaz:

ben şişliklerim için arnica krem kullandım o da çok işe yaradı canım.istersen dene.

ben şişliklerim için arnica krem kullandım o da çok işe yaradı canım.istersen dene.

çok teşekkürler canım ben de biraz bekleyeyim haftaya kontrole çağırdı o zaman sorayım doktor hanıma sen de gitmişmiydin kontrole 1 hafta sonra.

çok teşekkürler canım ben de biraz bekleyeyim haftaya kontrole çağırdı o zaman sorayım doktor hanıma sen de gitmişmiydin kontrole 1 hafta sonra.

ben şehir dısındaydım o yuzden 1 hafta sonra gidemedim ama sıslıklerımden dolayı aradım telefonda gorusmustuk.endıselenmemı solemıstı. 1 ay sonrasında gittim . her seyın iyi oldugunu soylemıstı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…