iç dudaklarından utanan varmı????

mav

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
1.102
12
41
arkadaslar benım ıc dudaklarımdan bırıısı daha uzun resmen sarkık duruyo ve bu yuzden kuafore gıdıp bu bolgemı agda yaptırmaya utanıyorum.evlenınce nolcak bılmıyorum.arkadaslarıma bıle boyle bır sorunum oldugunu soylemeye cekınıyorum.operasyon gecırmek fıkrıde uzak ısterım ama uzak.sızler de utanıyormusunuz benım gıbı agdacıdan

tatlım çeşitli egzersizlerle sarkma giderilebiliyo diye biliyorum bi araştır netten falan .. üzülme canım herkeste olabilcek bi sorun utanmana da gerek yok ..
çok rahatsız ediciyse doktora gitmende fayda var ..

canım bu herkeste vardır bana da sanki biri daha uzunmuş gibi gelio hafif bi fark var. bende kuaföre gidiyorum utanılcak hiçbişe yok onlar çok alışkınlar. bu çok normal bi durum kafaya takmaya gerek yok emin ololumunekankayizsmile

Hiç utanılacak bir şey yok kuzenim kuaför ona gelen müşterilerin 10'undan 8 inin öyle olduğunu söyledi geçen.yerimseniben

bence utanma çünkü o da bi Allah vergisi yani hem nie utanıosun ki herkeste olan bi sorun ben kaçtane kişi biliorum o şekil ve hiç dert etmiolar emin ol kuaförde oraya bakmıcak bile ve kocana gelince erkek oraya hiç takılmaz bence komplex yapmamalısına.s

utanmanı gerektirecek hiç bişey yok. bu bi sağlık problemi değil

bunu ameliyatla hallediyolar ama gereklimi gereksiz mi bence buna evlendikten sonra karar ver.

yani ben
:kedi: bazı erkeklerin bu durumdan hoşlandığını duydum.

Ben hiç dikkat etmedim bile :S kuaför işini yapıyor tatlım oranın anatomisini inceleyecek değil ya mantık çek kopar :) kocanda onu bulduğuna şükretsin :)

benım gıbı olan arkadaslarr cok vardır sanırım ben bole olupta operasyon gecırmeyı benım gıbı dusunmeyen bu sekılde kuafre gıden varmı merak edıorum

ay hiç kafaya takılacak bişey değil..benimde öyle ve çoğu kişinin de birinin uzun olduğunu duydum..azımsanmayacak kadar fazla kişinin..hiç operasyon geçirmek aklıma gelmedi..eşimde hiç takmaz..onların derdi biri uzun biri kısa olmuyor canım :))))

ayy aynaya bıle bakmaya sınır oluyorum o sekıllı gorunce

valla benimkinde biri nerdeyse yok öbürü çeksem ayağıma kadar gelir kesinlikle hiç sıkıntı duymuyorum.zaten içte kalıyor bence sen de takma kafana

benım acık duruyo ıste o bolge ya sacma olacak ama sankı karnı yarık gıbı otası acık:)

operasyonu hiç düşünmedim hiç sorun etmedim şimdiye kadar merak ettim neyi rahatsız ediyor ki ? gayet normal birşey.

görünümü rahatsız edıyor.evlenınce esım begenmez dıe dusunuyorum bırde bıde vajınandan bısey sarkıyo rahatsız edıcı bısey ıste

aman be arkadaslar ne varkı bunda utanacak erkekler napsın o zaman onlarınkıde cok sarkık bıde öle normalı uzun sarkık

niye kafaya takıp utanıyorsunuz ki.ben bir bayan jinekolog buldum.gittim 45-50 dakka da estetik yaptırdım çıktım geçen yıl.iyileşme süreci biraz zor.tam olarak 3 ayı falan buldu.çünkü pantolon giyince ister istemez acıyordu hala.ama yani değdi mi evet artık kafama takmıyorum.kesik yerlerinde iz bile kalmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…