iç dudaklarından utanan varmı????

benimde genital bölgemde iç dudaklar çok büyük sarkık ve resmen siyah.bende çok üzülüyorum bu duruma.evlenince kocamın gözüne batar diye korkuyorum:KK43:((

Solguncun...ben ameliyat olup memnun kalanlardanim...burada beklemek sadece kendine güveninin azalmasına nedenoluyor arkadasım. Kararlı olmanı öneririm...

ben bu durumu bu yıl fark ettim. çok utanç verici. kendimi berbat hissediyorum. büyük olması bir yana sarkması çok kötü. renginin koyu olmasını falan da geçtim artık ben. yeter ki sarkmasın. egzersizlerle sarkma giderilebiliyor yazılmış. nedir acaba o egzersizler? baktım netten ama bulamadım. kegel ezgersizi var ama o vajinanın daha sıkı olması için yapılıyor. bu sorunumu halletmeden evlenmem ben. çok utanırım. takmayın demiş çoğu kişi ama elde değil. bildiğin üzülüyorum. çirkin görünüyor. doktora gitmeye de çekiniyorum. zaten durumum müsait değil şu an için.
o sarkma için egzersizler nelerdir bana yardımcı olabilecek biri var mı acaba?:KK43:

Canım vajina sarkmasına ekzersiz ise yarayabilir ama iç dudaklarda bunun mumkunu yok bence neden diye sorarsan iç dudaklarda kas yok ...öyle değil mı? Nereyi calistiracaz? Tek çözüm ameliyat....

ya ama ameliyat olamam ben:KK43: erkekler buna dikkat edermi acaba sorun yaparlarmı çirkin diye??

Önemli olan erkeklerin değil senin takip takmaman,,...senin psikolojini bozuyorsa o zaman sorun oluyordur...kendine güvenini azaltır...

Bende senin gibiyim canım iç dudaklarımdan birisi digerinden uzun ve sarkık bu görüntü hiç hoş degil hatta bi kız arkadaşmla agda yaparken kız bile a sende pipi var demişti hahaha ay cok sinir bozucu ya hem komık hem sınır bozucu valla evlenınce nasıl acıcak oramı bılmıorm ya cok utanırım heralde sevmıorm goruntusunu :S:S:

Bence fazla üstünde duruyorsun sadece orasimi orantisiz :KK14: acik söylemek gerekirse bi gögüste digerinden daha asagda olabiliyor bi kasinda daha kalkik oluyor bi bacaginda digerinde uzun olabiliyor allah baska dert vermesin canim

ya ama ameliyat olamam ben:KK43: erkekler buna dikkat edermi acaba sorun yaparlarmı çirkin diye??

vajina amelyatları cok agrılı diye biliorm :S offf napcaz hakkaten erkekler dikat edio bu duruma sonucta bayanda pipi gibi sarkan bi şeyn olması hiç hosdegil

vajina amelyatları cok agrılı diye biliorm :S offf napcaz hakkaten erkekler dikat edio bu duruma sonucta bayanda pipi gibi sarkan bi şeyn olması hiç hosdegil

canım cok da acılı bir ameliyat değil lapioplasti.ben oldum.memnun da kaldım.yürüyere cıktım hatta 2 saatlık yola da gittim aynı gün içinde. ilk 3 gun falan biraz rahatsız verıcıydı sonrasında da şişliklerin inmesini beklemek biraz sinir bozucuydu o kadar. erkekler bunu cok sorun edıyor mu dıye de sorarsan bence etmiyorlar.bir sürü bayanda olan bir sorun bu: ben kendım rahatsız oldugum ıcın oldum.ve olduktan sonra kendime daha güvenim geldi.

ben ağrılı olup olmadığını bilmiyorum ama her ameliyatıh bir ağrısı vardır tabi.bence sizi cok rahatsız ediyorsa kendiniz icin yaptırın bu ameliyatı

canım cok da acılı bir ameliyat değil lapioplasti.ben oldum.memnun da kaldım.yürüyere cıktım hatta 2 saatlık yola da gittim aynı gün içinde. ilk 3 gun falan biraz rahatsız verıcıydı sonrasında da şişliklerin inmesini beklemek biraz sinir bozucuydu o kadar. erkekler bunu cok sorun edıyor mu dıye de sorarsan bence etmiyorlar.bir sürü bayanda olan bir sorun bu: ben kendım rahatsız oldugum ıcın oldum.ve olduktan sonra kendime daha güvenim geldi.

canım nerde amelyt oldun ?? kime bende olcam galiba .s

Britney hangi sehirdesin...ben de labioplasti oldum canım..öneririm...çok büyük bı ameliyat değil...şimdi görüntüm çok güzel oldu...

canım nerde amelyt oldun ?? kime bende olcam galiba .s

izmirde oldum ebru durmuş a. 1500 lıraya.23 ocakta. ilk baslarda cok kötü günler yasadım ben forumda da paylasıyordum hatta şeklini hiç begenmemıstım.birisi büyük birisi küçük kalmıs gıbıydı.dr kesinin orda daha buyuk oldugu ıcın seklını almasının zaman alacagını soylemıstı.3.ayım bıtmek uzere sekli artık gayet güzel görünüyor.
ama ankaradaki ebru zülfikaroğlunu cok fazla övüyorlar forumdakiler.eger o taraflardaydan onu da düşünebilirsin.ama ben estetik cerrahi uzmanına gitmeni tavsiye ederim. adı üstünde estetik.

bence utanılacak bir durum olmamalı bu sorun

benim özellikle doğumdan sonra biraz sarkma oldu bu durum beni çok rahatsız ediyor hatta geçenlerde oğluşumla banyodaydım küçük olduğu için soyunurum yanında neyse çocuk bana bi baktı ne dese beğenirsiniz?Anne seninde mi bulosun var dedi aaa ben tabi dumur oldum ne diyeceğimi bilemedim çok üzüldüm yaaa:KK43:(

benim özellikle doğumdan sonra biraz sarkma oldu bu durum beni çok rahatsız ediyor hatta geçenlerde oğluşumla banyodaydım küçük olduğu için soyunurum yanında neyse çocuk bana bi baktı ne dese beğenirsiniz?Anne seninde mi bulosun var dedi aaa ben tabi dumur oldum ne diyeceğimi bilemedim çok üzüldüm yaaa:KK43:(

dogumdan dolayı sarkma olabılır evet katlıyorum.
merak ettım cocugunuz kac yasında acaba ?

Fehiyecim...konuyla ilgisi yok ama 5 yasında çocuklarla banyoya girmek onların psikolojisini bozmaz mı?

X