iç dudaklarından utanan varmı????

bende ergenlik dönemimde cok üzülüp kimseyle paylasamayıp evlenemem diye düşünüyordum.şimdi bu durumun sadece bana ait bir durum olmadıgını ögrenince rahatladım ama yinede korktum bakmak görmek istemedim.Şimdi evliyim ve eşim farketsede sadece ben söyleyince oda dikkat etti ve ben ameliyat yaptırayım dediğimde kesinlikle hayırrr dedi.Yani merak etmeyin eşinize dürüst olun,ne gerek var bıcak altına yatmaya kendinize eziyet etmeye.Zaten sizi her halinizle beğenmeyecek bir adamla da evlenmeyi düşünmeyin.

Canım ben labioplastiyi kesinlikle kendim icin yaptırdım...ve coook mutluyum...

valla bende takmıştım yıllarca, yaptırdım labioplasti. Doktora şikayetlerimi dile getir,p muayene olduğumda kafana takacak kadar sorunlu değil dedi. Ben genede oldum. İyileşme süreci hiçte kolay değil. Dikişlerde hemen geçmiyor seni yanıltmasınlar. Çok takıyorsan ol kurtul. Evlenirsem nasıl transparan iç çamaşırı giyerim diye düşünüyordum ama şimdi öyle bir korkum yok:) Kesik izi kalıyor canım, çok incelendiğinde orandaki orantısız şekil bozuklukları doğal olmayan bişiler olduğunu gösteriyor. Bazen düşnüyorum ne gereği vardı diye ama takıntı işte. Doktor seçiminde utanıp sıkılıp bodoslama atlama derim.

sana katılıyorum. bende rahatsız oluyorum illaki. evlendikten sonra eşime bende söyledim. oda hayır beni rahatsız eden bişey yok dedi. rahatladım. dönem dönem beni rahatsız eden görüntüsünden ziyade otururken acıyor. pantolonun sıkıştırabiliyor nası oluyorsa artık
operasyon düşünürmüyüm ?? belki ama şuan cinsel hayatımız çok güzel giderken operasyon sonrasında alacağım zevkin elimden uçup gitme ihtimali olabilirse diye vazgeçiyorum

Valla benimde sağdaki uzun soldaki pürüzsüz pembe bacaklaırmı birleştirip ayakta durduğumda ordan pörtleyen bişi var Gerçi kızlar çok kafaya takılcak bi durumda değil aslnda insan zamanla alışıyor hele burda bir çok bayanın böyle olduğunu görünce rahatladm ben bi tek bende var zannediyordum bekar halimle

bu konuda dertli ne çok kişi varmış benimde öle biri diğerinden uzun önce bende çok takmıştım hatta ameliyat felan olmak istemiştim ama his kaybına neden olabiliomuş. sonra o kdar da önemli olmadığını farkettim hem evlendikten sonra kocanız rahatsız olursa gider ameliyat olursunuz sıkmayın canınızı küçük şeyler yzünden

Kızlar bu sadece estetik bir sorun değil...sürekli mantar enfeksiyonu ve kot giyince düzeltmenden canım cikiyodu...oldum kurtuldum. Tavsiye ederim. Doktorum da çok basarili biri...memnunum şükür...

tatlım çeşitli egzersizlerle sarkma giderilebiliyo diye biliyorum bi araştır netten falan .. üzülme canım herkeste olabilcek bi sorun utanmana da gerek yok ..
çok rahatsız ediciyse doktora gitmende fayda var

baya sorunlu insan varmis cok sükür böyle bi sikintim yok.bazi arkadaslara cok üzüldüm coguda beni gülmekten öldürdü allah iyiliginizi versin o nasil bi anlatim sekli

Canım aynı sorunları ben de yaşadım. Acayip kompleks yapmıştım. Evlenene kadar cesaret edemedim ameliyat olmaya. Eşim de tuhaf karşılamadı iç dudakların şeklini. Ama ben buna rağmen iyi hissetmiyordum. Sürtünme yüzünden hep tahriş oluyordu. Mayo giydiğimde sanki herkes bana bakıyormuş gibi hissediyordum. Birinci doğumumu yaptıktan sonra biraz daha büyüdüler. İkinci doğumumu yaptığımda artık korkunç oldu. Bu sırada doğumlar nedeni ile vajinam da genişledi. Eşim genişlik konsunda şikayetçi olmadı ama daraltma ameliyatı konusunu açtığımda pek sesini çıkarmadı. Ben de cesaretlendim. Daraltma için ameliyat olmaya karar verdiğimde aynı seansta iç dudakların da küçülmesini istedim. Ameliyat sonrası inanılmaz rahatladım. Bunca yıl ne sıkıntı çekmişim meğer.
Bu arada doktorum Eser Ağar 'dı. Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.
Fiyat çok yüksek değil gözünde büyütme. Ameliyat ol kurtul bu dertten.

allah iyiliğinizi versin kızlar ne olacak allanızı severseniz ona bakarsanızda erkeklerin çoğunun ki yamuk oluyo ereksiyon halinde onların dert ettiğini görmedim en aznından benim kocam takmıo bende takmıoyorum. size fizyoljk olarak bi rahatsılık vermiosa bi sorun yok ama fizyoljk olarak rahatszlık vermesinin nedenide psikljk olrk bu duruma tamanızdır. boş verin gitsin Allahda sizi öyle yaratmış hikmetinden sual olunmaz :) kocanızda böyle saçma sapan bseye takıosa malın tekidir zaten :)

ben bu durumu bu yıl fark ettim. çok utanç verici. kendimi berbat hissediyorum. büyük olması bir yana sarkması çok kötü. renginin koyu olmasını falan da geçtim artık ben. yeter ki sarkmasın. egzersizlerle sarkma giderilebiliyor yazılmış. nedir acaba o egzersizler? baktım netten ama bulamadım. kegel ezgersizi var ama o vajinanın daha sıkı olması için yapılıyor. bu sorunumu halletmeden evlenmem ben. çok utanırım. takmayın demiş çoğu kişi ama elde değil. bildiğin üzülüyorum. çirkin görünüyor. doktora gitmeye de çekiniyorum. zaten durumum müsait değil şu an için.
o sarkma için egzersizler nelerdir bana yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

Şuanda moralim çok bozuk
Gezinirken okudum ve yeni öğrendim..
vajina iç dudağının birinde sarkma var ve bu bir problemmiş.
nasıl bir görüntüye sahip olması gerektiğini bilmiyordum ama şimdi öğrendim ki iç dudakta sarkma var.
Ne yapmalıyım bunun için ,lütfen yardım edin.

benimde genital bölgemde iç dudaklar çok büyük sarkık ve resmen siyah.bende çok üzülüyorum bu duruma.evlenince kocamın gözüne batar diye korkuyorum((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…