iç dudaklarından utanan varmı????

evet haklıısn canım ama mutlaka konusunda uzman birini bulmak lazım bu iş için kötü sonuçlar olmaması için orda ki duyarlılığı kaybetmemek gerekir

labioplasti ile kadın sünneti arasında nasıl bi baglantı kuruyorsunuz ya.biri işkence.cahillik cehalet.kesilecek yeri var sanki kadının.devlet hukümet bunu kaldırmaya calışıyor.labioaplasti ise gerekliyse yapılır.bi kadının pskolojisi düzelecekse yapılır.saglık sorunu icin yapılır.ayıp degil günah degil...

arkadaşlar bu sitede yeni sayıılırım baştan okumaya başladım sonlara doğru sıkıldım okumaktan ama çok güldüm her şey açıkca yazılınca :))) benim gibi olan nede çokmuş benim dış dudaklar tombikçe iç dudaklar dışarıda sarkık, sırt üstü yatıncada bunu hiç birinizde duymadım vajinanınzla vücudunuz birmi orası böle tümsekçe çıkıyo gıcık oluyorum bu vajina durumunu ben çok fazla taktıgım için amca kızı hala kızı gibi bize kalmaya geldiklerinde pijama giyerken incelerim külotlu haliinden bile anlıyosun kendin gibi olmadıgını ben gibi diyorum hiç kimse yok bir ben varım herhalde burda varmış ama çevremde kimsede görmedim 5 yıllık evliyim 3 yaşında bir kızım varr daha hiç jinekoloğa muayeneye gitmedim doğumum normaldi acıdan sancıdan utanmak gelmiyo aklınıza ama normal bi muayeneye gitmekten çekindim hep halada gidipte ne var ne yok bi muayene olmadım utanmaktan bu yaz tatile gittik bikini giydim çok rahatsıız oldum görüntümden belki kimse farketmedi bile ama bana anormal gibi geliyo ya çekimser kaldım hep rahat davranamadıım hiç çok üzücü yaa ama ben hiç estetik düşünmedim günah diye birde benim bacak eğriliğim var bu vajinadaki örnek gibi kimsenin bacağı benimki gibi değil çokta zayıfım herkes çok beğenir beni ama benim özgüvenim çok düşüktür amaaan ne biliyim ya hayırlısı olsun bakalım yapcak bişey yok en büyük derdimiz bu olsun

ay ben hiç incelemedim yav, yamuk mu düzgün mü diye !!!! Valla yıllardır jinekoloğa da kuaföre de giderim, belkide rezil oldum farkında değilim neyse takmadığım iyi olmuş

üf sanki tüm erkeklerin şeyi son derece düzgün böle kusursuz da bize bahane buluyolar
bence hiç utanmayın önce kendilerine baksın o koca göbekli kıl yumakları
ha bazen bikiniden filan belli olanlar olabiliyomuş onlar da kendi sağlıkları için yaptırsın hijyen önemli

aynen bu yazılanların altına bend eimzamı atıyorum

canım madem bu kadar utanıyosun kocana karşı da bölemisin ondan da utanıyonmu sorun yapıomu kocan gerçi ne sorun yapcak da soruyom işte

able210 yorumun için sağol evet eşimdende çekidim hep evlenecegimizde derdim farkedecekmi diyte evlendim çekindim kocam farketti büyük dedi ama o memnun sorun yapmıyo cinsel açıdanda bişey yok ama işte ben rahatsız oluyorum hep çekiniyom klitoriste böle etlice duruyo ya orda bakınca gıcık şey

Ya arkadaslar kk forumlara ne zaman girsem bilen bilmeyen bir suru yorum yaiyor cok ilginc geliyor bana. Arkadaslar ic dudaklarini begenmeyen estetik ameliyat olmaktan kacmamali bunun utaacak sikilack, gunah olavak bir seyi yok kanimca. Hem sihhi acidankisa olunca bakimi daa kolay olur benim oyle sahsen :) birde çekistrmeyin uzar gerckten

erkekler için bayanın vajinasının şekilden çok işlevi önemli
sizlerde fazla bu konuyla kendinizi boş yere sıkmayın rahat olun ya tek kusurunuz bu olsun
onlar önemsemedikten sonra sizde keyfini çıkarın

sadece erkekler için değil bizim içinde işlevi önemli ya çok muntazam bir yapıda olupta orgazm nedir bilmeden sürdürülse cinsel hayatlar çokmu daha iyi,
eğer sağlık açısından sakınca yoksa fazla kurcalamayın bence

haklısınız arkadaşlar aslında bunun bende farkındayımdır hep ama insan utanıyo işte cinsel açıdanda soorun yok en önemliside eşim açısından bi problem yok şükür sağlık olsun tek kusurumuz bu olsun dediğiniz gibi

gerçektende çok rahatsız edici bi durum,
Belki bu kadar abartılcak, utanılcak bi durum değil ama gene de insan çekiniyo. çünkü güzel bi görüntüsü yok !!!
Cinsel ilişki açısından bazen sorun oluyo vajinaya girişi zorlaştırıyo, bu da canımın acımasına sebeb oluyo !!!
Bu durumdan dert yanan arkadaşlarım size katılıyorum ve hak veriyorum :06:

şaşırdım inanki girişi bile zorluyorsa bencede mutlaka bir cerrahi müdahale gerekli demek o kadar olabiliyor

okyanusderya merhaba nasıl oldun tamamen düzeldimi ben artık olucam yazın biraz geçmesşni bekledim. Mümtaz beyle konuşmuştum. eylül de artık olucam

Kızlar merhaba yeni sayılırım diemicem okumakla yetiniyordum ama baktım olucak gibi değil süpersinşz hepinizde :) Bende yazmaya karar verdim :))) Yaaaaa bnun düzgünü nasıl lütfen biri bana bunu söylesin ..Hani yeni doğan kız bebeklerininki gibimi olması gerekiyor dışarıdan hiç bişey görünmeyecekmi ???
Yoksa görüncekmi ?Valla bende görünüyor ..Hadi su işin doğrusunu bulalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…