iç dudaklarından utanan varmı????

Erkek kardeşimin sünnetinin ikinci gününde bana henüz yarası ıslak olan çükün çıplak kalmış kafasını bana gururla göstermisti. İki üç gün sonra ise annem evde yokken, tükenmez kalem ile göz yaptığı çükününe sardığı ipin iki ucundan tutarak at kuşturur gibi koşturmuştu.
Anneme defalarca beni ne zaman sünnet ettireceksiniz diye sormuştum. Beni güç bela kızların sünnet edilmedine ikna etmişlerdi. Meğerse bu da bebekleri leylekler getiriyor dedikleri kadar yalanmış.
Neyse iyi ki de kızların sünnet edilmediği bir ülkede yaşıyorum. Yoksa belkide erkeklerin yaptığına benzer şekilde, açıkta kalmış klitorisimi sanki çok önemli birşeymiş gibi evdekilere gösterecektim.

Çok iğrenç - böyle birşey olabileceğini kafamda canlandırmak bile ürkütücü geliyor.

aman allah korusun:-))

:) hehe çok komik yaa gerçekten cevabın hoşuma gitti:)

aynen öyle bencede kuaför işini yapar dudaklarının boyu ilgilendirmez onu ayrıca kendisininkide ne durumda belli değil belki şöyle olabilir aaa bu benimkine göre küçükmüş büyükmüş falan diyebilir:-))

Dayanamadım nişanlıma anlattım durumu, kesinlikle böyle bişey için bıçak altına yatmamı istemediğini söyledi. Eğer evlendikten sonra canını yakar sana sıkıntı olursa o zaman istersen düşünürsün tekrar bu konuyu dedi :KK70: üzerimden büyük bi yük kalktı, şu an çok rahatım :)

Aferin iyi yapmışsın; adamın gözüne sokmuşsun.

:KK68::KK68:

kızlar cok sasırdım ben kımsenın boyle bı durumdan muzdarip oldugunu bılmıyodum.resımlere baktım sok oldum.benım hersey yolunda gayet estetik duruyo hatta cok uzun sure jiletle almama ragmen beyaz.yanlız kızlar bıktım artık jiletle bı alıyorum kesılmedık yerım kalmıyor artık o kadar rahatsız oldum kı alamıyorum agdacıya gıtmeyede utanıyorum cok.akıntı sorunum var ya o anda akıntım olursa dıye korkuyorum.jıletle alıyorum ertesı gun pat cıkıyor cok kotu yarın o bur gun evlensem nolcak bılmıyorum evlı arkadaslarım nasıl halledıyolar her gun her gun jıletle nasıl basa cıkıyolar.erkekler ıcın pek hos bı goruntu olmasa gerek kısa kısa tugler:KK50:

kızlar cok sasırdım ben kımsenın boyle bı durumdan muzdarip oldugunu bılmıyodum.resımlere baktım sok oldum.benım hersey yolunda gayet estetik duruyo hatta cok uzun sure jiletle almama ragmen beyaz.yanlız kızlar bıktım artık jiletle bı alıyorum kesılmedık yerım kalmıyor artık o kadar rahatsız oldum kı alamıyorum agdacıya gıtmeyede utanıyorum cok.akıntı sorunum var ya o anda akıntım olursa dıye korkuyorum.jıletle alıyorum ertesı gun pat cıkıyor cok kotu yarın o bur gun evlensem nolcak bılmıyorum evlı arkadaslarım nasıl halledıyolar her gun her gun jıletle nasıl basa cıkıyolar.erkekler ıcın pek hos bı goruntu olmasa gerek kısa kısa tugler:KK50:

Seneler Sonra İlk Defa Geçen Ay Jiletle Aldım..
Kaşıntıdan Geberdim..

Sondu Bir Daha ASLA !!:KK45:
Sizde Bir An Önce Ağdaya Dönün Evlenince Çok Rahat Oluyor :KK34:

Seneler Sonra İlk Defa Geçen Ay Jiletle Aldım..
Kaşıntıdan Geberdim..

Sondu Bir Daha ASLA !!:KK45:
Sizde Bir An Önce Ağdaya Dönün Evlenince Çok Rahat Oluyor :KK34:

canım agda da gecen ay gıttım öluyorum sandım o kadar canım yandı dahada gıtmedım.agda yapıncada onların uzamasını beklemek zorundasın oda ayrı sorun ne olcak bılmıyorum

yaa benim ilk tüyler çıkınca annem ağda ile almamı söyledi jileti hiç anlatmadı bile bilmedim yanii sürekli ağda ile aldım biraz zorladı beni bu konuda bazn de kendisi zorla aldı ağlatarak .. acaba ağda iç dudakların sarkmasına neden olmuş olabilir mi çünkü o döneme kadar normaldi herşey :18:

yaa benim ilk tüyler çıkınca annem ağda ile almamı söyledi jileti hiç anlatmadı bile bilmedim yanii sürekli ağda ile aldım biraz zorladı beni bu konuda bazn de kendisi zorla aldı ağlatarak .. acaba ağda iç dudakların sarkmasına neden olmuş olabilir mi çünkü o döneme kadar normaldi herşey :18:

aynen öyle oluyormuş canım. epilasyon türleriyle ilgili bir yazıda okumuştum.

jiletle alsak bi türlü ağdayla bi türlü şekli bozuluyo ben şuan ağdaya devam ediyorum jilete mi başlasam daha fazla sarkmasını istemem :KK43: annem ne bilsin ondan iç dudak sarkacağını bilmiyorum yaa çok zor bu dert Allah kimseye vermesin şaştım

Kızlar bu işi ağdaya yüklemeyelim hiç... Biz 4 kız kardeş hepimizde ağda kullnırız, ben hariç iç dudaklar büyük olan yok. Üstelik ben o dudaklar yüzünden o bölgeyi gayet narin bir şekilde alıyorum kardeşlerim ise tek seferde yapıştır çek yapıyorlar:) Doktorumun dediğine göre bu dudak olayı ergenlikle birlikte başlıyormuş ve kişiden kişiye farklılık gösteriyormuş. Temiz istiyorsanız jilet kullanmayın, ben 1 yıldır eldiven ile alıyorum, dahada rahatım en azından yapış yapışlık olmuyor işlem sırasında :))

okyanusderya bende son 1 yıldır eldivene geçtim gerçekten rahat hem ağda kadar etkilemez yani sarsmaz demi :KK1: amann ya napacagımı bilemiyorum artık ama operasyn düşünemiyorum korku ve utanc... bence mantıklı ağdadan olabilir en azından etkileyebilir çünkü düşününce tam o zamana denk geldi benim sorun ... ha bir de özel olacak belki ama merak ettim bu durumda ilişki can acıtır mı yada sakıncası olurmu acaba evli bayanlardan bilgi almak istyiorum

okyanusderya bende son 1 yıldır eldivene geçtim gerçekten rahat hem ağda kadar etkilemez yani sarsmaz demi :KK1: amann ya napacagımı bilemiyorum artık ama operasyn düşünemiyorum korku ve utanc... bence mantıklı ağdadan olabilir en azından etkileyebilir çünkü düşününce tam o zamana denk geldi benim sorun ... ha bir de özel olacak belki ama merak ettim bu durumda ilişki can acıtır mı yada sakıncası olurmu acaba evli bayanlardan bilgi almak istyiorum

Tam o zaman denk gelmesinin sebebi, ergenlikle birlikte hem kılların çıkması hemde adetin başlamsından olmasın :) Ben iç dudakların ağdayla alakalı birşey olduğunu düşünmüyorum, ha dış dudaklar dersen ona bişey demem ama ondada çok fazla etki etmemeli çünkü benim dış dudaklarımda hiç sarkma yok. İç dudakların büyüklüğü ilişki sırasında canınnın yanmasına neden olabiliyor. Ayrıca mantar be koku oluşumunada etki ediyor. Ben labioplasti oldum, bende utanıyordum ama bir cesaretle yattım doktorun önüne ömür boyu her ilişkide eşim ne diyecek diye düşünüp utanacağıma bir kere utanırım daha iyi dedim. Ayrıca doktorlar neleri görüyor ben doktorumla çok rahat konuşabiliyordum. Şİmdi gayet mutluyum halimden :)))

arkadaşlar bu konu bence hiç ama hiç kafanıza takılmamalı
her insanın kadının ve erkeğin farklı fiziksel özellikleri vardır

ve bu konuda da bazı kadınların bu tür farklılıkları olabilir
bu bizim elimizde olan ve doğarken şekillendirilebilecek bir olay değildir.
onun için bence hic ama hic dert etmeyin

uzunsa uzun bu gayet normaldir.
benimkide bir çok kadına göre uzun ama ne kızken nede şimdi hiç dert etmedim bu benim için hiç sorun olmadı
sizde sorun etmeyin ve rahatınıza bakın
illede kendiminkinin resmini çekip sizemi göndereyim rahatlamanız ve aaa bizimkisi hiç bu kadar uzun dudaklı değil deyipte rahatlamanız için :)
herşey kendince güzeldir takmayın arkadaşlar.

evet dua edin kadın sünneti yapılan bir ülkede yaşamıyoruz görseniz aklınız durur buraya resim ekleyemedim yoksa gösterecektim size
düşünsenize dudaklarınızı dikiyorlar

Hekimcanan, henüz özel mesaj atma hakkım yok ama msn adresini özelden yazarsan eklerim ordan bilgi verebilirim canım.

evet dua edin kadın sünneti yapılan bir ülkede yaşamıyoruz görseniz aklınız durur buraya resim ekleyemedim yoksa gösterecektim size

Kadın sünneti çok farklı bişey canım. Ayrıca güneydoğuda hala yapılan aşiretler var. Türkiyede yapılmıyor diye bişey yok. Bir dergide yapılan yerlerle ilgili yazılar vardı. Yapılan ülker kısmında Türkiye günseydoğuda bazı aşiretler diye yazıyordu.

Biz labioplastiyi, sadece görünyü için değil, ayrıca sağlığımız içinde olduk.

ya bunun sunnetle alakası yok saptırmayalım lutfen bız sekıl bozuklugundan bahsedıoruz bı yerımızın ıstem dısı kesılmesınden degil..bız goruntude sekıl bozuklugundan bahsedıoruz ve bunun estetık olarak duzeltılesınden.ıkısı arasında daglar kadar fark var.

X