iç dudaklarından utanan varmı????

Elinden yüzünden kolundan ayağından utananı duydum da orasından utananı da ilk defa duydum :)
Sen nelere kadirsin allahım...

Elinden yüzünden kolundan ayağından utananı duydum da orasından utananı da ilk defa duydum :)
Sen nelere kadirsin allahım...

sen dalga gectıgınımı zannedıyosun...evet orasındadan da utanana var seklı bozuk olunca rahatsız olan var sacma sapan yorumlarını kendıne sakla

bencede canım bu durum çok normal nasılki her insanın yüzü farklıysa o bölgede kişiye özel=) sen kendinle barışık olduktan sonra görüntü çok önemli değil .

benimde ve en yakın arkadaşımında lise yıllarına ilk grdiğimizde teki uzundu ama bende çok takıyordum anneme flan gösterdm o derece snra diğeride onunla aynı oldu uzadı yani şimdi ikisi eşit ama ikiside minicik değil eskisi gibi. ayrıca en yakın arkdaşımnda uzadı ama o çok rahatsz oluyo mayoda görünür pantolonda sıkışıo die problem edio ve estetik olmayı düşünüo ama ben düşünmüorum o kdr rahatsz edici deil şu anda

merhaba arkadaşlar.labioplasti amaliyatı olmuş arkadaşlar acaba bize cinsel ilişkiyle ilgili bilgi verebilirmi.kimileri his kaybına ugradığını söylüyor.kimileri kuruluktan bahsediyor.amalıyat sonrası ilişkilerinizi yazarmısınız.inşallah yazarsınız

evet arkadaşlar malesef ben de bu durumdan muzdaribim mavgül senin de dediğin gibi görüntüsü çok çirkin duruyo. bir de epilasyona gircem nasıl açarım bilmiyorum artık.diyarbakırda yaşıyorum şehir dışına çıkma gibi bi imkanım da yok diyarbakırda bu ameliyatı olan var mı acaba??? varsa nerde yaptınız?

arkadaslar benım ıc dudaklarımdan bırıısı daha uzun resmen sarkık duruyo ve bu yuzden kuafore gıdıp bu bolgemı agda yaptırmaya utanıyorum.evlenınce nolcak bılmıyorum.arkadaslarıma bıle boyle bır sorunum oldugunu soylemeye cekınıyorum.operasyon gecırmek fıkrıde uzak ısterım ama uzak.sızler de utanıyormusunuz benım gıbı agdacıdan

YA arkadasim kuafore aldirmasanda kendin alsan ne oluyo acaba :KK45: tamam bu sorun allah tarafindan geliyo ama yani kuafore gidip aldirma illa bi mecburiyet degil.. acikcasi bana ters geliyo.. merak etme evlenince o kadar ince bi detay sorun olmaz...

insan doğasından neden utanır ki

eğer standart bir yapısı olan bir şey dahi olsa bu kaş göz gibi
doğasından utanmaması gerekir insanın

gözün görebiliyorsa kusursuzdur
kulağın duyabiliyorsa kusursuzdur
cinsel işlevini yerine getirebilen organın da kusursuzdur

YA arkadasim kuafore aldirmasanda kendin alsan ne oluyo acaba :KK45: tamam bu sorun allah tarafindan geliyo ama yani kuafore gidip aldirma illa bi mecburiyet degil.. acikcasi bana ters geliyo.. merak etme evlenince o kadar ince bi detay sorun olmaz...

kardeşim dememkkı kendım alamıorum bılen bırısının almasını ıstıyorum bu yuzdende cekınıorum.bunu sorun olarak bulmusumkı buraya yazıyorum.ayrıca sorunum sadece kuafore gıdıp aldıraramamk degıl benı rahatsız edıorr.buraya bu konuyu actım ve bınlerce ınsan bu sorunun onlardada oldugunu soledı demekkı takılmayacak bısey degıl evlenıncede sana ve esıne gore olmaz ama bana gore olur.yada esıme gore olur bu tamamem ınsanın kendısıyle alakadır.ve ayrıca ben bunun amelıyatını oldum bu konuyu actıktan 3-4 ay sonra suan cok ıyı keske daha once olsaydım..... ıyıkı buraya konu acmısım da ınsanlar bırbırınden destek alıyor.

ya niye kimse cevap yazmıyor.bu amaliyatı olan hic kimse iliskiye girmemişmi ala ala.mav sen olsun yaz.labioplasti amaliyatı olmusun.hic biriyle beraber oldunmu merak ediyorum ya bişeyler yazın.kuruluk var mı isteksizlik varmı. bencede iyiki konuyu acmışın....saolasın.

ya niye kimse cevap yazmıyor.bu amaliyatı olan hic kimse iliskiye girmemişmi ala ala.mav sen olsun yaz.labioplasti amaliyatı olmusun.hic biriyle beraber oldunmu merak ediyorum ya bişeyler yazın.kuruluk var mı isteksizlik varmı. bencede iyiki konuyu acmışın....saolasın.

kardeşim dememkkı kendım alamıorum bılen bırısının almasını ıstıyorum bu yuzdende cekınıorum.bunu sorun olarak bulmusumkı buraya yazıyorum.ayrıca sorunum sadece kuafore gıdıp aldıraramamk degıl benı rahatsız edıorr.buraya bu konuyu actım ve bınlerce ınsan bu sorunun onlardada oldugunu soledı demekkı takılmayacak bısey degıl evlenıncede sana ve esıne gore olmaz ama bana gore olur.yada esıme gore olur bu tamamem ınsanın kendısıyle alakadır.ve ayrıca ben bunun amelıyatını oldum bu konuyu actıktan 3-4 ay sonra suan cok ıyı keske daha once olsaydım..... ıyıkı buraya konu acmısım da ınsanlar bırbırınden destek alıyor.

bende elimden geldigince yardimci olmaya calistim iste... sonucta evlendigin kimse ne olursa olsun kusursuz olamaz.. insan evlenmeden once herseyin sorun olabilecegini dusunuyo.. ama evlenince oyle olmadigini goruyo... kuafor meselesine gelince mecburi bi durum olmadigi icin bunuda kendine sorun yapmaman icin soylemistim....ama her neyse sonucta mesele hallolmus.. sevindimm..........

ben kımseyle bısey yasmadım cunku bekarım... yaa ayrıca fazla bı et parcası cıkıor bunun cınsel lıkle ılgılı ne sorunu olabılır yaa olmaz ole sey sen gıt yaptır

evet sana katılıyorum bu arada geçmiş olsun hangi doktorda ve ne kadara olduğunu öğrenebilir miyiz acaba???

ankarada Mmtaz yüce var. ben ona operasyon oldum 1 hafta oldu ve şeklini almaya başladı. uygunda yapıyor

hayır canım sorun yok istediğim gibi olıuyor. dikişler dedüşmeye başladı. canım da çok acımadı.

X