iç dudaklarından utanan varmı????

vay be mankenlere nasıl dikkat etmişin öle benim hiç dikkatimi çekmedi

bak bu daha iyi bir karar canım dediğin gibi ikinizin kullanacağı birşey!!!! o yüzden kararı ikiniz verirseniz daha uygun olur

bak bu daha iyi bir karar canım dediğin gibi ikinizin kullanacağı birşey!!!! o yüzden kararı ikiniz verirseniz daha uygun olur

Dayanamadım nişanlıma anlattım durumu, kesinlikle böyle bişey için bıçak altına yatmamı istemediğini söyledi. Eğer evlendikten sonra canını yakar sana sıkıntı olursa o zaman istersen düşünürsün tekrar bu konuyu dedi üzerimden büyük bi yük kalktı, şu an çok rahatım :)

günaydın canım bu habere çok sevindim iyiki kendi başına karar verip bıçak altına yatmadın sevgilerimle canım :80::80:

hehe aynen

ne gerek varki yane surekli gordugun bir yer degilki neden bu kadar takinti yapasiniz?

canim benim yanlis anlama ne olursun ama ben kocamin agzina asla beni uzen birseyi sakiz etm,ek istemem esim evet haklisin ki aynisi bendede var ki esimin yaklasimi allah senide oyle yaratmis masallah calisioo yok birsorun :) yani ne bilyiim o senin vucudunde olan bir sey yani ne bilim ben gibi esin ne karisirki su durumda nisanlin bence kendinle once sen mutlu ol sonucta kiminin agzi buyuk kimin tirnagi hic yok kimininde burnu yamuk allah bizi bu sekilde yaratmis hani birsorun olursa tabiyki mesela benim alerjim cok agirdi ozellikle nisan mayista o yuzdune burnumdan ameliyat oldum ha olmuskende madem oldum duzelttirdim ama sadece gorunus icin asla ameliyat olunmaz bence ki o senin en ozel organlarindan biri ki ozelliklede yatk hayati farjkli bi ozel ben esinle daha sen nisanliyken adama nasil anlattin bilemiyorum ama birak baziseyleride kendileri gorup farketsinelr bak bakalim o zaman sorun yapiomu.. agdaciya gelince ben birine orami burami acip agda yaptirmam cunku temiz olmaz allah korusun bi sorun olabilir..

Canım nişanlımla biz 10 senelik sevgili dönemimizin ardından nişanlandık. Ve Allah bozmasın birbirimizi çok iyi anlayan bir çiftiz, maşallah Yani durumu açıklamış olmam biraz abes görünüyo olabilir. Ki nişanlımla da cinsel manada hiç birşey yaşamadım ama dinimizce de uygun olan bu tür şeyleri hem erkeğin hem de kızın evlenmeden önce bilmesi. Nişanlımın da buna benzer bir sıkıntısı olsaydı ben evlenmeden önce bilmek isterdim ki evlilik öncesi çözülebilcek bir problemse çözülsün isterdim şahsen. O yüzden nişanlıma doktora girriğimi söyledim o da endişeli bir şekilde nedenini sordu hasta mıyım diye, ben de hasta olmadığımı muayene olmak için gittiğimi her hangi bir sorunum olmamakla birlikte kendi isteğim doğrultusunda küçük bir operasyon geçirmek istediğimi söyledim, Neyle ilgili olduğunu sordu o da ben de bayanlara özgü bir durum olduğunu ancak endişelenecek birşey olmadığını yani operasyonun sebebinin bir hastalık olmadığını söyleyince az çok aklında birşeyler oluşmuş olacak ki, bunun benimle bir ilgisi var mı dedi, yani gerekmediği halde geçireceğin bir ameliyatsa istemem öyle birşey, senin için bir problem yoksa bırak da evlendikten sonra birlikte karar verelim dedi. Ben de tabiki bu durumda ameliyattan vazgeçip evlilik sonrasına bıratım. Tabiki sırf nişanlıma ya da eşime kendimi beğendirmek için deil ama bu da sebeplerden bitanesiydi, ilişki sırasında acı ağrı duymaya sebep olduğunu söylemiş arkadaşlardan bi kısmı o endişem vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
bunu neye dayanarak soyluyorsun? elinde bir kaynak var mi? tepki gostermek degil maksat, ogrenmek amacli.

Son düzenleyen: Moderatör:
bunu neye dayanarak soyluyorsun? elinde bir kaynak var mi? tepki gostermek degil maksat, ogrenmek amacli.

Canım elimde kaynak yok, kaynak olarak araştırmadım malesef, çok mutaassıp dinimizin her türlü vecibesini yerine getirmeye çalışan bi arkadaşı var ablamın o söylemişti. O da kalp ameliyatı geçirmişti küçüklüğünde, iki göğsünün arasından aşağıya kadar ameliyat izi varmış, çirkin bir görüntü olduğu için de evlenmeden önce eşine söylemişti durumu, ben de neden söylediğini sordum, sonuçta kapalı bir insan ve bir erkeğe vücudu hakkında fikir veriyor diye, o da dinimizde böyle bir duurm olduğundan bahsetmişti.

1 senede kafamdan silip attım.Yardım isteyenler öm atabilirler :)

benimde evlenmeden önce bu sıkıntım vardı ama eşim doktor oldugu için utana sıkıla sordum genelde kadınların yüzde doksanında simetrik bir şekilde bu sorun varmış sonra hiç kafama takmadım şu anki derdim rengi accık açılsa fena olmayacak

ay ben de benimki nie böyle diyordum meğersem herkesin ki öleymiş hahahayt

Son düzenleme:
Ben yaptırdım ve kurtuldum o dertten:))
Sanki üstümden koca bir yük kalktı. Şimdi her bakımdan kendimne daha fazla güveniyorum. Ayrıca acı sancıda gitti. Büyük olduğu için gerçektende dar kıyafetlerde acı veriyordu.

kız ne utanıyorsun benimkide senin anlattıgın gibi kocamdan utanmıyorum ama agdacıya bende gidemiyorum unatıyorumm............ayrıca evlenince korkma kocan daha çoook sever konusturdun beni bak utandım şimdi :):kedi:

ne kadaaar güldürdün beni yaaa:))) karnıma ağrılar girdi:)

ay millet birbirinin orasını burasını eleştireceğine herkes kendine baksın

hiç ağda yaptırmadım kuaförde ama zaten günde kaç kişi gidiyordur aklında tutması bile zor:90:
önemli olan herkesin kendi bedenini sevmesi ama kimseyide yadırgamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…