iç dudaklarından utanan varmı????

valla benimkinde biri nerdeyse yok öbürü çeksem ayağıma kadar gelir kesinlikle hiç sıkıntı duymuyorum.zaten içte kalıyor bence sen de takma kafana

Gece gece çok güldüm çok şeker anlatmışsın canım

tatlım 1. si erkekler hiç önemsemez bunu evlenince nolcak diye düşünme, ayrıca erkeklerinde testisleri asimetrik olabiliyor. Mesela benim eşimin bir yumurtası diğerine göre çok bariz bir şekilde küçük. Ben de bunu hiç önemsemiyorum. Simetriksizlik sadece içdudaklarda da yoktur ayrıca; gözler burun delikleri, göğüsler, eller, kaşlar vs. birebir birbirlerinin aynısı olmaz hiçbir zaman. Gereksiz yere üzüyorsun kendini...

süper anlatmışsın canım daha söze gerek yok
çok fazla takmayın kafanıza bide öyle hassas yerlere müdahale ettirirseniz sonuçları kötü olabilir zevk alamama gibi

erkekler bu durumu düşünmezler ama farkederler.erkek bunu kafaya takmaz ama kadın takar.kadında utanma duygusu daha fazla.çünkü normalde öyle olmadıgını bilir.evlenince kesinlikle problem degil sana katılıyorum.kadın icin vücudun heryeri önemli.bu genital bölgede olsa.bence bu tür sorunu olan insanlar senelerce bunu kafasına takıyorlar ama yine de kabullenemiyorlar.

Sorulmuş, cevap veriyorum, benim klitorisin üzerindeki deri duruyor, tuvalette de sorun yaşamıyorum ama demek istediğim çok gereksiz yere takıntı yapmışım o verdiğim sitede gördüm ki labia minorası büyük olup çok memnun olan seksi hisseden kadınlar varmış . Üstelik benimkiler asimetrik de değildi ve çok aşırı uzun da değildi, ben kafama takmıştım, erkekler sahiden önemsemiyorlar ve ayrıca o bölgede çok fazla sinir olduğu için sanırım, eskiden aldığım hazzı alamıyorum, epey azaldı. Tamamen kaybolmadıysa da. Neden memnun değilsin diye soranlar olmuş, sadece bu nedenle memnun değilim,daha doğrusu öyle çok mutsuz değilim ama şimdi düşünüyorum da çok gereksiz bir şeymiş, ve kimseye olmamasını tavsiye ediyorum, hiç gerek yok.
Labia minorası olmadığı için utanan ve rahatsız olan kadınlar da var bunu söylemek istemiştim. Uzun olanlar da şikayetçi, hiç olmayanlar da. Tuhaf bir durum.
En iyisi kendimizle barışık olmak. Dünya kadar para veriyoruz bir de bunu yaptırmak için, hiç gereği yok.

ben anlamiyorum sizin gibide su sudur veya tipda bir isim bilmiyorum ben sizlere normal dilden anlatacam

benim vajinamda bozukluk var ama tuvaletimi yaparken herhangi bir sikinti icerisinde degilim cirkin benimkisi ortadaki dilim yukardan icerden olacagini nerdeyse 1yasindaki erkekk bebegi pipisi gibi dogal olarak bunun yuzunden yanaklarda yok oluyor...sadece o dilim isi bozuyor cok cirkin duruyor...utaniyorum arti dr.gittigim zaman da utaniyorum cunku cirkin duruyor

ayy sanki herkesinki gül goncası..herkesin az biraz bi kusuru vardır.sen sorun yapmassan kimse yapmaz.görüntüsünden ziyade sana rahatsızlık veriyormu önemli olan o mesela bazılarının iç dudakları aşırı büyük oluyomuş sürtünmeden rahatsızlık oluyomuş ozaman bi estetik gerekli olabilir.ama biri büyük biri küçük erkeklere farketmez aksine şirin bile gelebilir

klitorisin çok büyük demekki.sanki biyerlerde klitorisi büyük olan daha çok zevk alır gibi bişe okumuştum emin değilim

merhaba konuyu acan ben uzaktan yazılanları okuyorum..arkadaslar sorunu olan gıtsın operasyon olsun cok rahat edecekler..ben sahsen sımdı cok rahatım yaa keske daha onceden yaptırsaydım dıyorum... ben konuyu acınca bukadar sorunu olna ınsanın varlıgından haberım yoktu:)

mrhb kızlar...yaa aynı sorun bende de wardıs dudaklarım ince iç dudaklarım ise uzun we en kötüsü 2 ay sonra düğünüm war cok korkuyorum ya ewlendikten sonra eşim bunu yüzüme wursa cok kötü olurumm... sizce sorun olur mu yaa ltfen bana yardımcı olun war mı ewli bayanlardan benimle aynı durumda olan

canım benım bndede aynı sorun var ve bn kafama takıyorum arada esıyor bı belkı burnumdan sonra oramıda estetık yaptırırım kımbılır :) ama bnde sire gdyorum fakat utanmıyorum cnku utanılacak bırsey degıl bu canım bıraz rahat olmayı dene buacıdan

evlendikten sonra bu düşüncelerinin ne kadar saçma olduğunu göreceksin canım

aynı durum bende de var ama hiç problem etmiyorum eşler için bunların sorun olacağını zannetmiyorum için rahat olsun, boş sıkıntılar bunlarrrr

kızlar gecenlerde merak edıp ankarada ozel bır merkezde suleyman e. adlı bır doktoru aradım bana bılgı verdı aslında ıc dudakları duzgun olmayan bayan cokmus amelıyat ortalama 45 dk suruyormuş ve fıyatta 1500 ıla 2500 olarak deısıyormuş...

Son düzenleme:

peki hangi dok. ameliyat oldun maliyeti ne kadar oldu?iyileşme sürecin ne kadar sürdü lokal anestezi ile mi ameliyat yapıyolar canım bilgilendirirmisin bende aynı dertden müzdaribim.eşim bu konuda bana herhangi bişey söylemedi ama ben rahatsızım işde rahat bi ameliyatsa olmayı düşünüyorum şu bacak sorununu bi halletsem önce sıra onada gelir belki :)

Merhaba arkadaşlar. Ben de bu durumdan oldukça rahatsızım. Temmuz ortasında da düğümüm olacak. İki ayrı özel hastanede iki kadın hastalıkları uzmanına göründüm ikisi de gayet normal olduğunu ameliyatlık bi durum olmadığını söylediler. Ama ben hem estetik hem hijyenik hem de rahatlık açısından olmak istiyorum ameliyatı. Ben Ank'dayım ve gittiğim hastanelerden ilki 400 lira diğeri de 550 lira fiyat verdi. Şimdiyse çok kararsızım çünkü ikinci gittiğim doktor iç dudakarda güçlü sinir yapısı kılcal damarlar vs olduğunu ve haz alma duyumda eksiklik olabileceğini, ayrıca ameliyatta komplikasyon ve enfeksiyon riski olduğunu, ameliyat sonra bakımın zor olduğunu ve bazı hastalarda iyileşme döneminin 6 aya kadar sürebildiğini, sonuçlardan ise kimi hastanın memnun kalıp kiminin kalmadığını söyledi. Riske girmek doğru mu sen karar ver dedi. Ne güzel kesin kararlıydım. Şimdi ne yapcam bilemiyorum. En cok da haz alma konusunda kararsızım, başlamadan bitirmek istemiyorum cinsel hayatımı

karasız kalmana bence hiç gerek yok 2.doktorun bahsettiği risklere girmeye gerek varmı bence yok diğer komplikastonlar zamanla geçer belki ama en önemlisi olan haz alma durumu tabiki eğer giderse geri gelmez

karasız kalmana bence hiç gerek yok 2.doktorun bahsettiği risklere girmeye gerek varmı bence yok diğer komplikastonlar zamanla geçer belki ama en önemlisi olan haz alma durumu tabiki eğer giderse geri gelmez

Ya haklısın da bazı uzmanlar da haz almayla alakası yok diyor labiaların, o yüzden kararsızdım. Ama sonunda kararımı verdim, evlendikten sonra yaptırıcam bu ameliyatı eşim de isterse. Eğer o rahatsız olmucaksa, ilişki sırasında araya sıkışıp canı yananlar varmış öle bi durum yaşamazsam da düşünmüyorum ameliyat. En azından ameliyat sonrası sürece eşim de tanıklık etmiş olur, birlikte atlatırız iyileşme dönemini.

nasıl yani nesinden hoşlanıyorlarmış anlamadım canım açıklar mısın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…