hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

diyeti kimler devam ettiriyor bende de hurma özü var eczaneden aldım yoğurtla nasıl kullanabilirim acaba tıpkı pekmez gibi koyuluğu..

Ben pzrtesi başladım bugün 3. günüm sabah uyanır uyanmaz tartıldım (herzaman böyle tartılırım) tam 1,5 kg gitmiş... süper :) hurmanın kan şekerini düzenlediği, tok tuttuğu gerçekten doğru.. normalde bu tarz diyetler yaptığımda ( 3 günde 5 kg v.b gibi) her şeyi canım ister gözüm kalırdı, bu diyette öyle bir sıkıntı yaşamıyorum.
Yalnızzz arkadaşlar ben kalorileri hesaplayıp, diyeti biraz değiştirdim.. şöyle ki;
sabah öğle akşam 5 hurma + yarım yağlı yoğurt
aralarda 1 dilim tam buğday ekmeği
günde 2 lt su + şekersiz çay

hurma miktarını azaltıp aralara ekmek koydum, çünkü bir sonraki öğüne gözüm dönsün istemedim, gözüm dönünce biraz tehlikeli oluyorum da

Bende bugün İsveç diyetine niyetlendim ama bi yandan da korkuyorum hurma diyetini mi yapsam İsveç mi karar veremedim.72 kiloyum 20 kg fazlam var

Yorumlar süpermiş, devamı da geleymiş iyi olacaktı.
Denemeliyim.
Uygulayan arkadaşlar ,bu kür lavaboya çok mu çıkartıyor? Ishal mi yapıyor yâni

Canim yasim 30 kilom suan 76 ama ben 83 ten dustum once ekmeki kestim yanyani yeme duzenimi olusturmaya calistim hurma diyetine baslafigimda 78 kiloydum
Teşekkür ederim.ishal yapıyor mu bu kür?
Canim yasim 30 kilom suan 76 ama ben 83 ten dustum once ekmeki kestim yanyani yeme duzenimi olusturmaya calistim hurma diyetine baslafigimda 78 kiloydum
Canım bu ishal yapıyor mu?

Kimler uyguluyor.....
Hanımlar hergün tartılıyor musunuz?
Bugün 2.nci günüm,1'nci günün sonundaa bişey gitmemiş, bakalım yarın sabah sonuç ne olacak.
Yapan varsa gün gün yazsın lütfen, gaza gelmeye ihtiyacımız varrrr

ben sabah 7 hurma 1 kase yoğurt yedim ama nereme yedim bilmiyorum bahardan mıdır neden iştah açılması var bende
saat 2. buçuk gibi midem kazındı çorba içtim tüm gün yapması bana zor geldi günde 1 öğün yapabilirsem 2 öğün yerine hurma kürünü uygulamaya çalışıcam
akşam da taze taze meyveler almış eşim onları yedim
şu an karnım aç değil yarım saate açlık hissedersem hurma yoğurt yerim hissetmezsem de daha birşey yemem saat geç oluyor yenmez ki:)

2–3 günde 1,5–2 kg verenlerrrr bu nasıl oluyor ya :'( 2nci günümde sadece 200gr gitmiş.

2–3 günde 1,5–2 kg verenlerrrr bu nasıl oluyor ya :'( 2nci günümde sadece 200gr gitmiş.
her kür herkeste işe yaramıyor demek ki bende de değişiklik yok tokta tutmuyor tam tersi acımdan ölecek gibi midem kıyılıyor :))
galiba ben bahartalar ve yoğurt karışımı küründen mideme zarar verdim çok ağrıyor bir kaç gündür birde şişknlik oluyor ne zamandır böyle gergin şiş olmamıştım çok rahatsız edici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…