Hpv as!!

arkadaşlar merhaba
bende bu aşıyı geçen yıl oldum hemde 29 yaşında. Düzenli olarak gittiğim doktorum yaptırmamı istedi hiç tereddüt etmeden yaptırdım. Önce doktorunuza güvenmek gerekiyor. Bende güvendiğim için yaptırdım. Yaş ortalaması konusu ise şöyle 9-26 yaş arası deniliyor ve bu aşı ilk yurtdışında çıktı. Yurtdışında çok erken yaşlarda cinsel hayata başladıkları için bu yaşı 26 diye sınır koymuşlar. Fakat ülkemizde cinsel hayat birçok kişide zaten onların söylemiş olduğu sınır yaş olan 26 yaşında başlıyor. O yüzden çok geç cinsel hayata başlayanlarda bu aşıyı olabilir. (bunlar benim doktorumun yapmış olduğu açıklama)

Aşı olup kendinizi bu ölümcül hastalıktan koruduğunuz için sizi tebrik etmek istiyorum.
Aşının eyki yaşı 9 ve 45 arası olarak belirtiliyor. Sanırım yakın zamanda yapılan araştırmalar sonunda 45 yaşına kadar tavsiye edilmeye başlandı.

doğrudur, ben bu aşıyı ilk duyduğumda oldum neredeyse 2 sene oluyor, daha çok araştırma yapılmıştır.
Uzak bir akrabamız bu hastalıkla uğraşıyor şimdi, bebeğini erken doğurmak zorunda kaldı.
Allah korusun hepimizi, bu hastalığa yakalanan kişi tek eşli bir insandı.Çok üzüldük.Şimdi iyileşiyor sanırım.

Büyük geçmiş olsun, umarım akrabanız en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur.
Sizin de belirttiğiniz gibi tek eşli olmak bu hastalıktan korunmak için yeterli değil. Hepimiz bir şekilde tehlike altındayız.
Sizin gibi, benim gibi aşı olarak rahim ağzından korunmayı başaran kadınların ilk görevi bence çevrelerini de bilinçlendirmek olmalı.
Bu hastalığın ne kadar ölümcül, ne kadar rahatsız verici olduğu konusundaki bilgilerimizi çevremizle de paylaşmalıyız.
Bu sayede aşı olan kadın sayısı artacak, rahim ağzı kanserine verilen kurbanların sayısı da azalacaktır.

Japonya'da HPV aşısından zarar görenler devleti ve firmaları (GSK - Merck) Haziran sonrası dava ediyor!
ABD ise HPV olma yaşını hem kız hem de erkekler için 12'den 9'a çekmiş durumda. Bizimkilerin planı da bu yönde...
Problem şu tabii... Siz el kadar bebeğe 40-50 doz vurduğunuzda tek yapabildiği ağlamak, sakat kaldığını da (beynin şiştiğini, bağırsakların dağlandığını da) anlamıyorsunuz 2-3 yaşına gelip de gelişim becerilerinin diğerlerine göre oldukça geride kaldığı bariz ş...ekilde ortaya çıkana kadar. Bir kısım çocuk "otizm" dedikleri şemsiye tanımın altında konuşamıyor zaten, anlatamıyor derdini. Kimi bebek de dayanamıyor ölüyor, onu da ABÖ hanesine yazıyoruz zaten, aşıdan sonra asla aşıyla bağlntılı olmayan tesadüfi ölümler bunlar...
Fakat siz HPV aşısını kalkıp 9-10 yaştan itibaren genç kızlara vurduğunuzda yaşadıkları yan etkileri savuşturmanız, yok saymanız, tesadüftür demeniz, bi ağrı kesici verip susturmanız mümkün olmuyor. Birbir yaşadıklarını anlatıyor bu çocuklar. Ailelerin gözünü de zor bağlarsınız; sağlam genç kızları oğlanları aşıdan sonra birden çökünce bakınız gayet rahat dava da edebiliyorlar!
Şimdi niye aşıların hemen hepsini 0-2 yaşa, bebek grubuna yüklediklerini anlayabiliyor muyuz?!"
Japonya'da HPV aşısından zarar görenler devleti ve firmaları (GSK - Merck) Haziran sonrası dava ediyor!
ABD ise HPV olma yaşını hem kız hem de erkekler için 12'den 9'a çekmiş durumda. Bizimkilerin planı da bu yönde...
Problem şu tabii... Siz el kadar bebeğe 40-50 doz vurduğunuzda tek yapabildiği ağlamak, sakat kaldığını da (beynin şiştiğini, bağırsakların dağlandığını da) anlamıyorsunuz 2-3 yaşına gelip de gelişim becerilerinin diğerlerine göre oldukça geride kaldığı bariz ş...ekilde ortaya çıkana kadar. Bir kısım çocuk "otizm" dedikleri şemsiye tanımın altında konuşamıyor zaten, anlatamıyor derdini. Kimi bebek de dayanamıyor ölüyor, onu da ABÖ hanesine yazıyoruz zaten, aşıdan sonra asla aşıyla bağlntılı olmayan tesadüfi ölümler bunlar...
Fakat siz HPV aşısını kalkıp 9-10 yaştan itibaren genç kızlara vurduğunuzda yaşadıkları yan etkileri savuşturmanız, yok saymanız, tesadüftür demeniz, bi ağrı kesici verip susturmanız mümkün olmuyor. Birbir yaşadıklarını anlatıyor bu çocuklar. Ailelerin gözünü de zor bağlarsınız; sağlam genç kızları oğlanları aşıdan sonra birden çökünce bakınız gayet rahat dava da edebiliyorlar!
Şimdi niye aşıların hemen hepsini 0-2 yaşa, bebek grubuna yüklediklerini anlayabiliyor muyuz?!"
http://www.sott.net/article/315566-...r-vaccines-will-sue-government-and-drugmakers

Sözü edilen aşıyı( G....) 1yıl önce yaptırdım tek doz. İlk dozu bir anlık kararla yaptırmış bulundum. Biraz araştırınca firmanın 6 ay içinde ( yeni bir ilaç için çok kısa) aşıyı piyasaya sürmüş olduğunu ve zarar gören insanların bulunduğunu duyunca pişman oldum. Şimdilerde doktorların fibromiyalji teşhisi koyduğu şikayetlerim var. Bel omuz ağrısı gibi.

Bende bugün yaptırdım bu aşının tek dozunu pişmanım inanın ki baş Ağrı'sı var korkuyorum bişey olacak mı diye

bende aşı olduktan 20 gün sonra önce sol (aşı kolum) kolumda sonra sırt ve göğüslere yayılan uyuşmalar hissediyorum.

ve aşının birçok yan etkisi mevcutmuş ne yazık ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…