Hpv/siğil/16,18,45/ kolposkopi sürecim

Hayır hayır kanser değilim, cin 1 çıktı bende 16+ devam ediyor. Sizin negatife döndü mü hpv testiniz ve yaşınız kaç?
34 yaşındayım. Daha 2 ay olmadı ameliyat olalı. O yüzden negatife döndüm mü diye ocak ayında gideceğim. Sizin bir de cin1 çıkmış niye o kadar stres yaptınız ki? Yaşınız kaç?

34 yaşındayım. Daha 2 ay olmadı ameliyat olalı. O yüzden negatife döndüm mü diye ocak ayında gideceğim. Sizin bir de cin1 çıkmış niye o kadar stres yaptınız ki? Yaşınız kaç?
36 yaşındayım ben . Ama bakıyorum atlatanlar hep 20 li yaşlarda, benim çocuklarım var o yüzden stres yapıyor kahroluyorum ya bana birşey olursa diye.. Allah korusun
Birde hastalığın tekrarlaması ürkütüyor beni

36 yaşındayım ben . Ama bakıyorum atlatanlar hep 20 li yaşlarda, benim çocuklarım var o yüzden stres yapıyor kahroluyorum ya bana birşey olursa diye.. Allah korusun
Birde hastalığın tekrarlaması ürkütüyor beni
Benim de 3 küçük çocuğum var. Biri daha 9 aylık.
Ama doktorum dedi ki siz kanser değilsiniz. Kanser olmadan önce farkettiniz ve tedavisini oldunuz. Diyorum ya çok da önemsemedi, kendinden emindi. Bir de anne tarafında kanser var mı dedi yok dedim. O zaman sorun yok anne tarafından kanser genetiktir dedi.

Benim de 3 küçük çocuğum var. Biri daha 9 aylık.
Ama doktorum dedi ki siz kanser değilsiniz. Kanser olmadan önce farkettiniz ve tedavisini oldunuz. Diyorum ya çok da önemsemedi, kendinden emindi. Bir de anne tarafında kanser var mı dedi yok dedim. O zaman sorun yok anne tarafından kanser genetiktir dedi.
Sizin yaşınız kaç peki?
Sadece 16+ mi var sizde?
Ne kadar sürede cin2 oldunuz biliyor musunuz?
Takviye kullanıyor musunuz ve aşı oldunuz mu

Sizin yaşınız kaç peki?
Sadece 16+ mi var sizde?
Ne kadar sürede cin2 oldunuz biliyor musunuz?
Takviye kullanıyor musunuz ve aşı oldunuz mu
Ben 34üm demiştim. Bence benim evlendiğimden beri var çünkü eşimde vardı biliyordum tedavi olmuş o zamanında. Neyse bana hep smearle bakmış doktorum hep temiz vs. 11 yıllık evliyim. Neyse en son işte nisanda hpv yapıldı. 16 ve 52yi sanırım çıktı. Sonra işte kolposkopide cin2 çıktı. Sonra ben güvenemedim başka bir doktor buldum çok daha tecrübeli ve meğerse sonuç cin3müş. Temizlendi. Takviye vs hiçbir şeye gerek yok dedi doktorum zaten zararlı alışkanlıklarım yok.
İki jinekolojik onkoloji doktoru da aşıyı biz hiç cinsellik yaşamayanlara öneriyoruz. Bir işe yaramaz bu olanlarda yapsanız da dedi. Ben de zaten takıntılı biriyim ilaç aşı vs yapamam kendime. Yaptırmadım o sebeple

Ben 34üm demiştim. Bence benim evlendiğimden beri var çünkü eşimde vardı biliyordum tedavi olmuş o zamanında. Neyse bana hep smearle bakmış doktorum hep temiz vs. 11 yıllık evliyim. Neyse en son işte nisanda hpv yapıldı. 16 ve 52yi sanırım çıktı. Sonra işte kolposkopide cin2 çıktı. Sonra ben güvenemedim başka bir doktor buldum çok daha tecrübeli ve meğerse sonuç cin3müş. Temizlendi. Takviye vs hiçbir şeye gerek yok dedi doktorum zaten zararlı alışkanlıklarım yok.
İki jinekolojik onkoloji doktoru da aşıyı biz hiç cinsellik yaşamayanlara öneriyoruz. Bir işe yaramaz bu olanlarda yapsanız da dedi. Ben de zaten takıntılı biriyim ilaç aşı vs yapamam kendime. Yaptırmadım o sebeple
Anladım, hangi Dr a gittiniz çok daha tecrübeli dediğiniz acaba? Reklam olmasın özelden mesaj olarak yazabilir misiniz

Zararlı alışkanlıklar bende de yok sigara alkol vs. Atlatırız inşallah.
Umarım tekrarlamaz da..
Dr leep sonrası virüsün negatife dönme olasılığından bahsetti mi peki
Evet bahsetti. Şöyle dedi konizasyon sonrası tekrar etme olasılığı yüzde 2, bu da çok düşük bir olasılık dedi. Siz leep oldunuz mu? Benim komşum doktor o da aynı doktorda cin1 ameliyatı olmuş üstünden 5den fazla yıl geçmiş tekrar etmemiş gayet iyi. Size özelden doktor adı yazıyorum.

Tekrar etmekten kastınız yeniden cin 1-2 falan olması mı yoksa hpv'nin yeniden pozitife dönmüş olması mı. Çünkü ikinci kez leep işlemi olanlar var. Leep sonrası negatife döndükten sonra yeniden pozitif olma olasılığı mı yüzde 2 dedi doktor

Ablacım yasini falan bilmiyorum bak ben 24 yaşındayım 18 yasinda atandim 7 yıldır onkoloji jinekoloji kadın doğum alanlarında çalıştım hala da çalışıyorum lütfen böyle sehir efsanelerinden etkilenip hayatı kendinize ziyan etmeyin bak ne diyorum benim en riskli 3 türler çıktı ay o zaman benim cidden 3 ayda ölmem lazımdı yani tüm ilaçlarımı düzenli kullandım takip tedavimi uyguladım çok şükür şimdi iyi ilerliyorum senden rica ediyorum lütfen burda her okuduğunuza inanmayin bu insanlar ruh emici gibi mahvediyor bilgisiz insanları
Canım bende kolooskopi biyopsi sonucu çin 1 Lsil çıktı.onkoloji bölümüne geçtim durumu anlattım ecc yapılacak denildi ecc nedir anestezili mi gcen ay biyopsi alındı kolookopide ecc aynı işlem değildir demi kafam karıştı.diget hastane krep demisti ben şehir hastnesi jino onkolojiye geçtim leep demedi ecc dedi yarindan sonra

Her.hekim farklı yaklaştı kimisi düşük yaparsın dedi kimisi bebeğin olmaz dedi kimisi zamanla kötüleşiyor durum dedi kimisi de bu hastalık bile değil ne kafana takıyorsun dedi bu durumda beni cidden derinden etkiledi

Ablacım yasini falan bilmiyorum bak ben 24 yaşındayım 18 yasinda atandim 7 yıldır onkoloji jinekoloji kadın doğum alanlarında çalıştım hala da çalışıyorum lütfen böyle sehir efsanelerinden etkilenip hayatı kendinize ziyan etmeyin bak ne diyorum benim en riskli 3 türler çıktı ay o zaman benim cidden 3 ayda ölmem lazımdı yani tüm ilaçlarımı düzenli kullandım takip tedavimi uyguladım çok şükür şimdi iyi ilerliyorum senden rica ediyorum lütfen burda her okuduğunuza inanmayin bu insanlar ruh emici gibi mahvediyor bilgisiz insanları
Benimde hpv45 çıktı kadın doğum doktoru önemsiz bir tip dedi sadece smear aldı o kadar 3 kere ypılacakmış 3 ya da ayda bir. 3 ay önce smear testinde sadece enfeksiyon çıkmıştı. Sizce ileri tetkik yapılması gerekmez mi

X