Netten bir evlilik amaçlı tanıştırma platformuna denk geldim. Bununla ilgili bir bilginiz varmı?

Siz bilirsiniz artık hakkınızda hayırlısı olsun ama dikkatli olun neler var neler çünkü
Amin, sağolun. Evet tabii ki yani zaten ben bakmayın böyle sorduğuma. Aslında çokta korkan bir insanım yani bu yüzden bazen de şey diyorum. Ömrümün çoğu geçti zaten yani çocuğum üniversite yi yurtdışında okusa dahi atıyorum tatillerde sonuçta benim yanıma gelecek hiç öyle bir duruma sokmayayım onuda. Kaderime razı olayım diyorum ama yani yazın babasının yanına gittiği zaman bana yalnızlık baya koyuyor. Bu yüzden de korktuğum için acaba diye düşündüm.

Son düzenleme:
Amin, sağolun. Evet tabii ki yani zaten ben bakmayın böyle sorduğuma. Aslında çokta korkan bir insanım yani bu yüzden bazen de şey diyorum. Ömrümün çoğu geçti zaten yani çocuğum atıyorum tatillerde sonuçta benim yanıma gelecek hiç öyle bir duruma sokmayayım onuda. Kaderime razı olayım diyorum ama yani yazın babasının yanına gittiği zaman bana yalnızlık baya koyuyor. Bu yüzden de korktuğum için acaba diye düşündüm.
On kere düşünün bir kere karar verin

O dediğiniz siteye ben de denk geldim. Adını hatırlamıyorum ama denk gelsem aha buydu derim. Profesyonel çöpçatanlık şirketi. Psikoloğu vs de vardı sanki. Kişiliğe göre de eşleştirme yapıp tanıştırıyordu. Güven vermişti bana. Şahsen üye olmam ama üye olanı da engellemem. Tercih edilebilir bir kurum imajı çiziyor.

O dediğiniz siteye ben de denk geldim. Adını hatırlamıyorum ama denk gelsem aha buydu derim. Profesyonel çöpçatanlık şirketi. Psikoloğu vs de vardı sanki. Kişiliğe göre de eşleştirme yapıp tanıştırıyordu. Güven vermişti bana. Şahsen üye olmam ama üye olanı da engellemem. Tercih edilebilir bir kurum imajı çiziyor.
Evet yani bende baya araştırdım. Yoksa bende kolay kolay güvenen biri değilim.Siz gibi bende güven veren bi şirket olduğunu düşündüm ama yinede tam karar verebilmiş değilim.

Yani bir kız çocuğu annesi olduğum için özellikle daha dikkatli olmam gerekiyor. Özel hayatta tanıdığım bir insan atıyorum en basitinden evli olup evli değilim diyebilir ya da işte ben adli sicil kaydını isteyemem ama o şirket istiyormuş. Bir de çevremde şimdiye kadar içime sinen insanlar pek olmadı açıkçası bu yüzden düşündüm acaba olurmu diye.
İnternette de bekar taklidi yapan erkek dolu. Hele hele çocuğun varsa bu işlere girme. İlk yıllar bu siteler amacını karşılasa da bu devirde takılmalık kullanılıyor.
Düzeltme: Üyelerinde dediği gibi dolandırılabilirsin, karşıdaki sapık çıkabilir hırsız olabilir. Yakınlarına söyle onlar bari görüştürsün biriyle.

Son düzenleme:
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar,

bundan birkaç ay önce tesadüfen bir tane evlilik amaçlı tanıştırma ve eşleştirme şirketine denk geldim sosyal medyada. Yaklaşık 8 yıldır faaliyettelermiş. Bir takım televizyon programlarına ve dergilerede çıkmışlar vesaire. Şirketin kurucusunun katıldığı programları izlediğim için bayağı bir bilgi sahibi oldum işleyişi hakkında ve içimede sindi aslında.
Belki buradan isim yazmak yasaktır, yeni üye olduğum için bilmiyorum buna dair kuralı. O yüzden ismini yazmıyorum şirketin.

Sizin böyle bir tecrübeniz oldumu ya da tanıdığınız birilerinin? Paylaşırsanız sevinirim çünkü alışığa gelmiş bir durum olmadığı için biraz çekiniyorum.

Şimdiden teşekkür ederim teşekkür ederim.
Boş işlerle ugrasmayin.

İnternette de bekar taklidi yapan erkek dolu. Hele hele çocuğun varsa bu işlere girme. İlk yıllar bu site amacını karşılasa da bu devirde takılmalık kullanılıyor.
Zaten hem çocuğum küçük hemde erkeklere güven olmaz diyerek bu yaşıma kadar düşünmedim. Ama kızımın artık yurtdışında okuyacak olmasi iyice yalnız kalmak korkutuyor beni. Yinede tam karar vermiş değilim.

Zaten hem çocuğum küçük hemde erkeklere güven olmaz diyerek bu yaşıma kadar düşünmedim. Ama kızımın artık yurtdışında okuyacak olmasi iyice yalnız kalmak korkutuyor beni. Yinede tam karar vermiş değilim.
Çevrenden yardım al görücü usulü tavsiyeyle falan birileriyle görüş. Sırf yalnız kalacağım korkusuyla evlenmek istersen yanlış kişileri hayatına çekersin iyi tanımak gözlemlemek lazım.

Peki üyelik için para istiyorlar mı? Mebla olarak bütçeye göre nasıl yani siz yıllık mı aylık mı nasıl üye olacaksınız? Bunu babaların hayrlarına yapmıyorlardır sanırım?
Tabii ücret var. Ama başvurmadığım için ücretini bilmiyorum ama toplamda 2 yıllık bir üyelik var diye anlatıyorlar.

Çevrenden yardım al görücü usulü tavsiyeyle falan birileriyle görüş. Sırf yalnız kalacağım korkusuyla evlenmek istersen yanlış kişileri hayatına çekersin iyi tanımak gözlemlemek lazım.
Yani aslında tabii ki çevreden birinin olmasının kendine göre olumlu yanları var. En azından insanlar ailesini tanır, o insanı tanırlar fikir sahibi olurlar vesaire ama küçük bir kasabada yaşadığım için çok fazla öyle benim yaşıma uygun insanlar yok.
Zamanında olan adayları da zaten hep çocuğum küçük diye istemediğim için de sanırım artık o sebepten dolayı da birileri söylemiyor diye düşünüyorum. Ama ben o zamanlar hiç evliliği düşünmediğim için sebep olarak çocuğum küçük bile demeden evliliği düşünmüyorum diyordum. Şimdide ben artık evliliği düşünüyorum demek ayıbıma gidiyor. Biraz zor bir durum vesselam.

İnternette de bekar taklidi yapan erkek dolu. Hele hele çocuğun varsa bu işlere girme. İlk yıllar bu siteler amacını karşılasa da bu devirde takılmalık kullanılıyor.
Düzeltme: Üyelerinde dediği gibi dolandırılabilirsin, karşıdaki sapık çıkabilir hırsız olabilir. Yakınlarına söyle onlar bari görüştürsün biriyle.
Allah korusun.

Yani denenebilir gibi duruyor neden olmasın. 10senedir yalnızmışsınız zaten, uzun bir süre. Etrafta da yoksa tanıştıracak edecek beklemekle olacak bir iş değil. Öneride bulunurlar içinize sinmezse görüşmezsiniz olur biter. Zaten ilk dakikadan adınızı adresinizi verecek halleri yok heralde.

Erkekler bu sitelerin hepsini tek gecelik ilişki için kullanıyor, arada aşık olup evlenen oluyor mu evet ama sizin yaşınızda birinin etraf tarafından tanıştırılması bence daha iyi, çoluk çocuk daha çok kullanıyor bu siteleri takılmak için

X