Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rakibem vala Oblomov begendim güzel ilerliyor senin nasıl gidiyor anlatsana biraz
Sır dermişim İyi ya 2 gün izinliydim bi 200 sayfa kadar okumuşum çok hızlı ilerlemese de güzel gidiyor benim de. Önceden biraz okumuştum sarmamıştı, şimdi covid'in üstüne bi salgın kitabı okumak heyecanlandırdı

Körlük mu okuyorsun ?

Ohh ohh masallah yetişmem lazım o zaman

Herkes benim gibi sıcaktan baygınlık geçirdi sanırım, korkutmayın
Bugün burası yanıyordu, güya genel bir temizlik yapacaktım, yapamadım. Sıcaktan bayılacaktım, su an çok güzel oldu hava, esiyor. İslerimi halledip okumak istiyorum

bugün 3 kere duş aldım artık yeşil başlı gövel ördeğim
Ben sıcak suyla duş aldığım için onun da faydası olmuyor ya daha fazla cayırdayarak çıkıyorum
Bugün burası yanıyordu, güya genel bir temizlik yapacaktım, yapamadım. Sıcaktan bayılacaktım, su an çok güzel oldu hava, esiyor. İslerimi halledip okumak istiyorum
Heyecanla ben de serinliği bekliyorum birazdan gelecek, Elf gözlerim öyle görüyor
Evet :) biraz degisik. Ben okurken covid geldi bol bol aklima. Dunyanin hastalik bulasanlara nasil davrandigi filan.
Benimkinde de insanlar çat diye ölmeye başlıyor grip semptomları göstermeye başlayıp. Bi projenin ters gitmesinden kaynaklanıyor sanırım ona bağlanacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…