Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Outlander dizisinin kitapları mi
Evet evet dizinin kitaplari
Diziyi merak ediyorum, kaç kitabı var acaba
Dizi cok guzel bence ben bi kez kendim izledim bi kezde esimle birlikte izledim. Ayni zamanda kitaplarini okuyorum tam bi fanatik oldum.

11 kitap var ama yazarimiz 1 kitap daha yaziyormus diye duydum. Dizi olarakta 6 sezon yayinlandi 7. Sezonda 2023un basinda veya ortalarinda cikacak net tarih yok henuz.

Ben ilk 3 kitabi bitirdim suan 4. Kitabi okuyorum.

Aa tekrar bi internetten bakayim dedim 13 kitap vsrmis toplam. Ben seri halinde almistim bende 11 kitap var son 2 kitabi seriye neden koymamislar anlamadim. Neyse bu sayede ogrenmis oldum alirim o son 2 kitabida hepsini bitirnce

Aaa ben dizisini izledim çok beğendim ama kitabı olduğunu bilmiyordum

Bu ay acısını çıkartırsın sen canım hayırlı uğurlu gelsin size yeni başlangıcınız
Evet beğendim ve de çok uygun bir zamana denk geldi sanki okumam

Dizi güzel tavsiye ederim.
Aa tekrar bi internetten bakayim dedim 13 kitap vsrmis toplam. Ben seri halinde almistim bende 11 kitap var son 2 kitabi seriye neden koymamislar anlamadim. Neyse bu sayede ogrenmis oldum alirim o son 2 kitabida hepsini bitirnce
Ooo baya da çokmuş nasıl tavsiye eder misin kitapları? Ben diziyi seyrettik sonra kitaplarını pek okuyamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…