Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben onun üç kitabını okudum. Yazarı ölünce yazılan kitapları okumayı istemedin nedense büyüsü bozulacak gibi hissettim
4. Kitabı da okudum ben ama devam ettiğini biliyordum. Kaymağından epeyce yararlanmışlar.
O kitaplar da epeyce kalındır biliyorsun. Okumayanlar ağustos okumasına alabilirler

4. Kitabı da okudum ben ama devam ettiğini biliyordum. Kaymağından epeyce yararlanmışlar.
O kitaplar da epeyce kalındır biliyorsun. Okumayanlar ağustos okumasına alabilirler
Evet çok akıcı hem de. Polisiye tarza okuduğum en iyi kitaplardan bence.
4. kitabı nasıldı

K Kitapkontesi içimdeki müzik de güzel bir kitapmış. Özel bir çocuğun dilinden yazılmış, istersen bakabilirsin.
Dramatikse suan kaldiramiyacagim bir kitap olur benim icin, çocuklarla ilgili kitap okumasam daha iyi olacak bi süre 😔

Cizgili pijamali cocuk kitabini bitirdim. Içim cok aciyor suan 😥 nasil bir kitapti oyle 😪 dunyadaki butun cocuklar masum hicbirine zarar gelmesin.
Bu ayin bitmesine 4 gun var. Kisa bir kitap daha okumak istiyorum uygulamadan
Filmini 2 kere izleyip ikisinde de salya sümük ağlamıştım, kitabı nasıldır kim bilir 😥

kesinlikle en iyi bilimkurgu serisi. özellikle ilk 2 kitap efsane.
Ben serinin birleştirilmiş halini okudum. Yetersiz kalmış. Çoğu zaman kopukluk oluyor okurken. Anlamadığım kısımlar oluyordu, dune nun kendi sözlüğüne bakıyordum. Ama yine de okuması çok keyifliydi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X