Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende hatırlamıyorum eski okumaları, alacağımızı alıyoruz biz onlardan, kalbimizde, zihnimizde, tecrübelerimizde bir şekilde yer ediyorlar. Keşke hepsini hatırlasak ama maalesef.

Bende hatırlamıyorum eski okumaları, alacağımızı alıyoruz biz onlardan, kalbimizde, zihnimizde, tecrübelerimizde bir şekilde yer ediyorlar. Keşke hepsini hatırlasak ama maalesef.
Kesinlikle haklısın illa ki ruhumuz kişiliğimiz üzerinde izi kalıyor. Ama benim için tuhaf olan konuyu unutup okuduğum ortamı hatirlamam Mesela Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabını yeğenim bebekken onu ayağımda sallarken okumuştum 16 falandım o zaman. Yeğenim şimdi üniversiteye başladı ,psikoloji okuyor. Dedim ben seni uyuturken hep kitap okudum ondan senin bu zekan

Bilinçaltına yer ediyor demek ki
İki farklı olay olduğundan kazınmıştır belki ya da başka bir açıklaması vardır mutlaka ama ilginç gerçekten

Bende mesala böyle kitap okurum ama iki kitap bı arada yürütemem kimi okuyor öyle. Mizaç demek ki
Benden söz ediyorsunuz. Genel olarak yolda ayrı kitap,işte ayrı kitap ,gece uyurken ayrı kitap okuyorum. Tabi şimdi topik sakinleri sakin durmayip beni lafa tuttukları için okuyamıyorum o ayrı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…