Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İçini ferah tut sadece 1 paylaşım, ay sonuna 6 kitap ancak olur. Tabi rekabetimiz kitap sayısı değil sayfa sayısı. Bakalım ne olacak
Sayfa sayısı üzerinden olması çok daha mantıklı ve uygun olmuş canım. 5-6 Kısa kitap okuyup şişkin göstermek çok centilmence ve adil bir hareket olmaz diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Sayfa sayısı üzerinden olması çok daha mantıklı ve uygun olmuş canım. 5-6 Kısa kitap okuyup şişkin göstermek çok centilmence ve adil bir hareket olmaz diye düşünüyorum
Kesinlikle canım, bu rekabetteki amacımız durağanlığımıza ivme kazandırmaktı.Anlayarak sevdiğimiz kitapları okumak nihai hedefimiz Ama Eleadora dan çok sayfa okumam şart

yet07 A Atalanteda meraba kizlar nasıl gidiyo kitaplariniz.bwn üç kitap anca bitirdim on gündür elime alamadim kitap..
10 gündür kitap alamadığın halinde 3 kitap ise ayın kalanında yandık biz
3kitap da benden olsun şu ara ben de pek okuyamıyorum haftaya hiç okuyamam. Ayı 4 kitap ile kapatabilirim.

yet07 A Atalanteda meraba kizlar nasıl gidiyo kitaplariniz.bwn üç kitap anca bitirdim on gündür elime alamadim kitap..
Ben bi tane bitirdim ya iste 2. Kitap yok arada okumaya calisiyorum ama o kadar uykusuzum ki bebekten dolayi 2 sayfa okuyosam 3.de gozlerim gidiyo okuyamiyorum valla. Sizleri tebrik ediyorum basarilarinizin devamini diliyorum

Kesinlikle canım, bu rekabetteki amacımız durağanlığımıza ivme kazandırmaktı.Anlayarak sevdiğimiz kitapları okumak nihai hedefimiz Ama Eleadora dan çok sayfa okumam şart
Size yenilmek benim için çok üzücü olmamakla ile birlikte yenmek de boynumuzun borcu sayın Teyo
Konuyu bilmiyorum ama dizide güzel bağlamışlardı kaybolmasını
Evet diziyi bende beğendim

Bu ay bitirdiğim kitaplar.. Elimdeki kitaba ise bugün başlıyorum bacımlarrr Eki Görüntüle 3085261
Kitapların hepsi harika keyifli okumalar Ayrıca yorum sayfasındaki yorumlarınız da çok güzel

Ince ruhlu arkadaşlarım ne de güzel düşünürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…