Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben yokken yine sayfalar dolusu konusulmus ve saat 21.30 ile 22.30 arasi yasak konulmuş. Bu saatler arasıda yet07 sayfaya girmiş ve bana muhteşem atmış davacıyım
Ayrıca burç arkadaşımizda bu esnada mesaj yazmis meydan okumadan haberim deyip hemen ardından rakibine hal hatır sormuş ,ondan da davacıyım
Ha bir de black ve limonsuzuda gördüm onları da yakaladım ☺ bir de kendini hayalet yapıp gizliden giren prolar var onları bilmiyorum. Ben kendimi gizlemiyorum mesela görünüyorum somut bir varligim

Yasak resmileşmiş mi neyse ki bi 70 sayfa civarı okudum bu akşam, o halde uykumdan feragat edip kitabımı bitireyim de, yarın yepyeni kitaplara başlayayım artık

Rica ederim umarım seversin

Neler istiyorsun mesela anlatsana ☺
Anlatamam
Hahaha burada suçlu kim şimdi

Yasak resmileşmiş mi neyse ki bi 70 sayfa civarı okudum bu akşam, o halde uykumdan feragat edip kitabımı bitireyim de, yarın yepyeni kitaplara başlayayım artık
Arkadaşlar girmeyelim diye ciddi olarak mi söyledi bilmiyorum ama ben gırgır şamata yaptım E sen üç günlük üyelik iptalinde çok okumuşsun
Anlatamam

Hahaha burada suçlu kim şimdi
Hayalet olanlar ,zaten fikir de onlardan çıkmıştı

Arkadaşlar girmeyelim diye ciddi olarak mi söyledi bilmiyorum ama ben gırgır şamata yaptım E sen üç günlük üyelik iptalinde çok okumuşsun

Hayalet olanlar ,zaten fikir de onlardan çıkmıştı
5 günlüktü aslında, çok sayılmaz kitaplar inceydi 3 kitap. Buraya geldim ama başka hesapları kapattım, bir de ders çalışmaya başlayacağım

Sende hayaletsin ki
Olabilemez. Ya ben soyut bir varlikmiyim somutmuyum emin değilim ama sen farklı birşeysin. Yahu ben daha mesajı yazalı saniye değil salise geçtiğinde o mesaja karşılık yazıyorsun. Hangi ara mesajı görüyosun hangi ara düşünüp yazıyorsun anlayamıyorum bravo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…