Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başlayınca çok rahat okunuyor ondan sormuştum. Pdf ten okumayı sevmiyorum ama pdf ten okudum bende.Dün başladım bugun bitti. Elinde başka kitap olmazsa daha rahat okursun.
Bir de o şekilde deneyeceğim o zaman. Yoksa hiçbir ortak okumaya katılmamış olacağım 🫢

Okuduklarımdan yola çıkarak hangi uygulamadan okuyorsunuz?
Bir de rakip mi belirlediniz kendinize merak ettim 😆
Bu ay iki kişi arası meydan okumalar oldu Haziran ayına özel, rakipler genellikle belirlendi, ama bildirimle gelen arkadaşlar tabi habersiz bu durumdan, bence geç değil 🤭

Okuduklarımdan yola çıkarak hangi uygulamadan okuyorsunuz?
Bir de rakip mi belirlediniz kendinize merak ettim 😆
Ben z-library sitesinden pdf indiriyorum. Çoğu kitap var orda. Readera da pdfleri açmak için kullandığım uygulama.

Kitap oku diye bir uygulama kullanıyor arkadaşlar.
Evet ay başında meydan okuma yaptık aramızda 🤭

Bu ay iki kişi arası meydan okumalar oldu Haziran ayına özel, rakipler genellikle belirlendi, ama bildirimle gelen arkadaşlar tabi habersiz bu durumdan, bence geç değil 🤭

Ben z-library sitesinden pdf indiriyorum. Çoğu kitap var orda. Readera da pdfleri açmak için kullandığım uygulama.
Cevaplar icin hepinize teşekkür ediyorum 🌸 bende uygulamalara ve siteye bakayim telefondan okumaya calısayım 🌺 odagım kayıyor telefonla ama denicem yine de 😆
Meydan okuma fikri de cok güzel olmus 🤩 kimin aklına geldiyse tebrik ederim bir dahaki aylarda devam ederse bizde katılalım yeni katılanlar olarak 😌💕

Cevaplar icin hepinize teşekkür ediyorum 🌸 bende uygulamalara ve siteye bakayim telefondan okumaya calısayım 🌺 odagım kayıyor telefonla ama denicem yine de 😆
Meydan okuma fikri de cok güzel olmus 🤩 kimin aklına geldiyse tebrik ederim bir dahaki aylarda devam ederse bizde katılalım yeni katılanlar olarak 😌💕
Fikir Eleadora Eleadora ve C Capanin Gururu Teyom dan çıktı. Bence zevkli oldu arada yaparız böyle meydan okuma. Geçen sene Ramazanda ve Yaz aylarında okumamız düşmüştü bu sene güzel oldu bu meydan okuma.herkes kitap okuyor 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X