Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mecburi değil ama güzel yorumlayabiliyorsan bir kazanım hem sizin için hem bizim için ben beceremiyorum malesef

Çok merak ettim değişik bir konu. Bitirdikten sonraki yorumlarınızı bekliyorum
Denicem bende inşallah

Oo neler duyuyorum böyle

Yazari ilk kez okuyacağım icin sevip sevemeyeceğimi bilemedim o yüzden kitabı almak yerine kütüphaneden alayım dedim orda da bulamadım ama bakıcam inşallah alıp okuyacağım
Bende bu tarz kitapları genelde kütüphaneden alıyorum, ama riske atmadım bu kez alamam diye.

hy_patia sizi ya da burda başka bir okuru menfi anlamda etkilemek istemem. Ihsan Oktay Anar sizinde takdir edeceğiniz üzere çok kaliteli bir yazar. Bu kitap ta postmodernist teknikle yoğrulmuş demlenerek yazılmış bir kitap. Feksefik yani da ayri bi guzellik. Sadece okudugum günlerde bana hitap etmedi yarım kaldı, daha müsait bi zamanda devam edecegim inşallah

Çok da güzel olmuş, Adam Fawer' lar da gözümden kaçmadı

Harry Potterın arkasında da Oz var Okumadıysan psiko analiste de şans ver o da benzer tarzda.

Yakın zamanda kitap almayı düşünmüyorum ama listemde dursun konusu özgün geldi.

Ya ne güzel ben de ay sonuna doğru filmlerine başlayacağım.Böyle övgüler okudukça neden bu kadar geç kaldım diyorum
John Verdon Kurt Gölü ve Fırtınada Yanacaksın dışındakiler evet:)
Ve Harry hepsi evettt

Aklından bir sayı tut ve gözlerini sımsıkı kapat hatırlıyorum sadece. Diğerleri silinmiş hafızamdan elimde olmayan iki kitabını da alıp tekrar başlayacağım inşallah

Benim için Puslu Kıtalar Atlası efsanedir. Aklım kalbim hep onda kaldı. Ardından diğer kitaplarının çoğunu da okudum. Bu kitabı yazdığını öğrendiğim günden beri heyecanla da bekledim, çıkar çıkmaz da aldım. Ama bir türlü başlamak içimden gelmedi. Birkaç yorum okuyunca hayal kırıklığı yaşamaktan da korktum aslında. Yeni elime aldım, doğru zaman mı bilemiyorum, bakalım nasıl ilerleyecek.

Okudum aslında ama yazar ondan önceki kitaplarında çıtayı arşa çıkardığı için beklentimi karşılamadı sanırım. Yine de keyifle okudum.
Kral Lear listemin başlarında. Birlikte okuruz haber edersen
Seve seve Uzun zamandır Shakespeare okumadım, bu ay okuruz inşallah.
Kral Lear 'ı izlemiştim ama Haluk Bilginer ile bi başka olur herhalde
Kesinlikle bende öyle düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…