Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birşey sorucam bitirdiğimizin kitapların özetlerini yazmak da mecburi mi ona göre yazayim bende. 70 sayfa okuyunca özet zorluyor bütün kitabı yazasım geliyor

Mecburi değil ama güzel yorumlayabiliyorsan bir kazanım hem sizin için hem bizim için ben beceremiyorum malesef

Çok merak ettim değişik bir konu. Bitirdikten sonraki yorumlarınızı bekliyorum

Okudum ben canım. Okurken Salome u iyi tanımıyordum, anlam verememiştim çok. Sonra tanıdım ve taşlar yerine oturdu. Senin yorumunu merak ediyorum bitirince.
Salome araştırmıştım ben canım ,Nietzsche gibi çok ünlü canlar yakmış meğer
Ama hepside zekasını,etkileyiciliğini söylemiş hepsinde iz bırakmış

Salome yi araştırmıştım ben canım ,Nietzsche gibi çok ünlü canlar yakmış meğer
Ama hepside zekasını,etkileyiciliğini söylemiş hepsinde iz bırakmış
Evet daha önce de söylemiştim Salome dünyaya dahileri bir araya toplama görevini yerine getirmek için gelmiş olan biri gibi
E tabi o esnada biraz canlar yakmış

Evet daha önce de söylemiştim Salome dünyaya dahileri bir araya toplama görevini yerine getirmek için gelmiş olan biri gibi
E tabi o esnada biraz canlar yakmış
Evet bende aynısını düşündüm ,ne kadın ama değil mi ben görmeden etkilendim , görenler ne yapsın

Frankenstein'i bitirdim ama neden bu kadar elimde süründü bilmiyorum. Yarısına kadar çok etkilenmedim ve akıcı gelmedi açıkçası. Sonradan intikam fikriyle birlikte merakımı cezbetti diyebilirim. Yani kitap 245 sayfa, bunun yaklaşık 150 sayfasını 10 günde geriye kalan kısmını ise bir günde okumuş oldum. Kitabı, orijinalliğini, kadının hayal gücünü sevdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…