Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benimde dün uğultulu tepeler bitti.Dairede öğlen arası başladım gece yarısı kütuphanesine listelerde hep en çok okunan olunca çok merakettim ama dediğiniz gibi beklentiyi epey yüksek tutmuşum

Şiir tadında yazmak için 😄 şaka bir yana anlatım bozukluğunu filan geçtim "gidiyo, yapiyo" gibi kullanımlara, harf atlanarak ya da w,q gibi harfler kullanılarak yazılmasına hiç tahammülüm yok.hassasiyetin için kendi adıma teşekkür ederim Aspasiaa Aspasiaa 😘
Ben sana teşekkür ederim 🌷 Yalniz bu devrik cümle meselesi için ben seni etiketlerken sen de aynı anda beni etiketlemişsin ve ikimiz de şiirlerden kaynaklandığını yazmışız.😊

Geçmiş yıllarda ales sınavına girmiştim, kitap okumaları sayesinde hiç çalışmadan iyi bir puan almıştım. Kpss de de Türkçeyi 30da 30 yapmıştım. Ah gençlik..
Bende böyleyim 🤣 paragraflarım iyi gelirdi hep bu sene de KPSS ye giricem yine 🥳

Şiir tadında yazmak için 😄 şaka bir yana anlatım bozukluğunu filan geçtim "gidiyo, yapiyo" gibi kullanımlara, harf atlanarak ya da w,q gibi harfler kullanılarak yazılmasına hiç tahammülüm yok.hassasiyetin için kendi adıma teşekkür ederim Aspasiaa Aspasiaa 😘

Aynen devrik cümle anlatım bozukluğu oluşturmaz. Anlamı bozacak kadar devrik değilse tabii 😄
Ben de hızlı yazıp sonra beğenmeyip düzeltme yapıyorum. Hatta bazen biri hızlı bir şekilde alıntı yaptıysa iki mesajım farkl oluyor ☺️
Burda yazarken farketmeden elbette hatalarimiz oluyor bu gayet doğal ama hani Martın Eden' in baştaki hali gibi bariz şekilde kelimelerin sonunu budamamak gerekir😊
Benimde dün uğultulu tepeler bitti.Dairede öğlen arası başladım gece yarısı kütuphanesine listelerde hep en çok okunan olunca çok merakettim ama dediğiniz gibi beklentiyi epey yüksek tutmuşum

Uğultulu Tepeleri çok beğenmiştim , Catherine in buhranları dışında 🤦‍♀️😅

IMG_20220609_223117.jpg
Yeni aldığım kitaplarım hepsini sırayla okuyacağım inşallah.

Ahh bana nasıl güzel bir haber verdin teşekkür ederim 🥰 2 ay önceydi sanırım bahar kampanyasında stok yaptım o kadar uygundu ki.. şimdiki fiyatları görünce pişmanım daha çok almadığıma. 2.90 a aldığım kitaplarım var 😃 inşallah kez daha fazla ertelemeden harry potter ı da alabilirim 🤩🤩🤩

Biz geçen sene öyleydik indirim takip ederek çok güzel kitapları çok uyguna aldık ☺️ Hele 2020 aralıkta amazon öyle güzel indirim yaptı ki akıllara zarardı 😅

9507DE14-339A-4FF1-BEDE-0F25BAC38838.jpeg

3 çocuk kitabı ile burdaki kitapların hepsini 220 tlye almıştım.

Biz geçen sene öyleydik indirim takip ederek çok güzel kitapları çok uyguna aldık ☺️ Hele 2020 aralıkta amazon öyle güzel indirim yaptı ki akıllara zarardı 😅

Eki Görüntüle 3081445

Yalniz hepsi harika kitaplar😍

İçimi parçalayan, boğazımı düğüm düğüm yapan, gözyaşlarımın akmasına engel olamadığım bir kitap okudum: Canavarın Çağrısı
Kitap okurken ağlamam ya da agladığım kitap olduysa hatırlamıyorum derken işte ağlatan bir kitap! Çok güzel, çok hüzünlü bir kitap. Bugün saat üç gibi başladım. Yemek hazırlama, yeme, çay gibi zorunlu durumlar dışında elimden bırakmayıp bir solukta bitirdim. Şiddetle tavsiye ediyorum
Çok güzel anlattınız çok merak ettim☺️
Arkadaşlar gece yarısı kütuphanesini okuyan varmı?Matt haıg
Okudum. Aslında beklentinizin nasıl olduğuna bağlı. Merak uyandırıyor genel olarak, ortalarında biraz konuyu rutine bağlıyor. Sonunda verdiği mesaj beni etkiledi.

İçimi parçalayan, boğazımı düğüm düğüm yapan, gözyaşlarımın akmasına engel olamadığım bir kitap okudum: Canavarın Çağrısı
Kitap okurken ağlamam ya da agladığım kitap olduysa hatırlamıyorum derken işte ağlatan bir kitap! Çok güzel, çok hüzünlü bir kitap. Bugün saat üç gibi başladım. Yemek hazırlama, yeme, çay gibi zorunlu durumlar dışında elimden bırakmayıp bir solukta bitirdim. Şiddetle tavsiye ediyorum
Bu tavsiye üzerine okuruz tabi ki 👌🏼
Ne yazık ki sosyal medyadaki sözüm ona kitap okurları bu işi biraz yanlış anlıyorlar ve kitapları olması gerekenden farklı yerlerde tutuyorlar, gerek zirvede gerek dipte. Biz de istemesek de bunlardan etkileniyoruz. Ön yargısız ve düşük beklentiye okunmalı bu kitaplar.
İç sesim yazmış sanki bunları 🙊

Eki Görüntüle 3081445

Of 🤤
Üzülerek söylüyorum ki; şu an bu kitapları en az iki, üç katına alabiliyoruz 😔

Çok güzel anlattınız çok merak ettim☺️

Okudum. Aslında beklentinizin nasıl olduğuna bağlı. Merak uyandırıyor genel olarak, ortalarında biraz konuyu rutine bağlıyor. Sonunda verdiği mesaj beni etkiledi.
Nora nın gidip gelmeleri başka hayatlara yordu ama sonunu çok merak ediyorum neyi seçtiğini.

Ne yazık ki sosyal medyadaki sözüm ona kitap okurları bu işi biraz yanlış anlıyorlar ve kitapları olması gerekenden farklı yerlerde tutuyorlar, gerek zirvede gerek dipte. Biz de istemesek de bunlardan etkileniyoruz. Ön yargısız ve düşük beklentiye okunmalı bu kitaplar.

Of 🤤
Çok güzel anlattınız gerçekten öyle

Yalniz hepsi harika kitaplar😍
Çok teşekkür ederim☺️ Çoğunu daha okuyamadım malesef🙁

Of 🤤

Malesef🙁 ekonomik krizin vurmadığı tek bir alan kalmadı 🥺
Nora nın gidip gelmeleri başka hayatlara yordu ama sonunu çok merak ediyorum neyi seçtiğini.
Aynen. Bir müddet bu düzeyde ilerliyor. Biraz kişisel gelişim tadında okursanız aslında sonunda ne seçtiğini tahmin edebilirsiniz☺️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X