Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok teşekkür ederim☺️ Çoğunu daha okuyamadım malesef🙁

Malesef🙁 ekonomik krizin vurmadığı tek bir alan kalmadı 🥺

Aynen. Bir müddet bu düzeyde ilerliyor. Biraz kişisel gelişim tadında okursanız aslında sonunda ne seçtiğini tahmin edebilirsiniz☺️
Haklısınız galiba şimdiden tahmin ediyorum.

İyi geceler 🌃
Kitap kurdu canlarım ❤️

Çocuklarımla piknikte idik bugün.
Çılgınlar gibi eğlendik.

Acaip iyi geldi.
Dev kaydırak,at 🐎 binme, dondurma, yumurta yarışı, çuval yarışı,yakan top içimdeki çocuk bugün çok eğlendi.

Çok şükür ❤️

sudem34 sudem34 ve A Arrietty_ okudu mesajı görünce yorum yaparlar

Kolay gelsin🌺

Filmini biliyorum. Ama kitabi kaydettim okuyacağım ınslalah 🌷 sen bu kadar beğendiğine göre güzeldir 😊

D deniz us ben okudum. Fakat begenmedim. sudem34 sudem34 benden farkli dusunuyordu sanki :)
Ben de çok beğenmedim.

İyi geceler 🌃
Kitap kurdu canlarım ❤️

Çocuklarımla piknikte idik bugün.
Çılgınlar gibi eğlendik.

Acaip iyi geldi.
Dev kaydırak,at 🐎 binme, dondurma, yumurta yarışı, çuval yarışı,yakan top içimdeki çocuk bugün çok eğlendi.

Çok şükür ❤️

Ben de çok beğenmedim.
Oh sefan olsun 🥰 4leri mi okutuyordun sen ?

Biz geçen sene öyleydik indirim takip ederek çok güzel kitapları çok uyguna aldık ☺️ Hele 2020 aralıkta amazon öyle güzel indirim yaptı ki akıllara zarardı 😅

Eki Görüntüle 3081445

3 çocuk kitabı ile burdaki kitapların hepsini 220 tlye almıştım.
Nasıl güzeller resmen huzur 😌 şeker portakalı agladigim tek kitap...💔
Benim 21 Haziran dan çok umudum var 😃 inşallah o indirim gelecek 🥳

Sitede sadece burada buram buram naiflik ve kalp atışı var sanki ya . Diğer sayfalarda sen Abdülhamidi savundun , ben seni dinledim tadında enerjiler var. Buraya girince mutlu oluyorum 🙈🥰
Kitaplar kendimize ve başkalarına saygı duymayı öğretip yüreği ve aklı insanlık sevgisi ile doldurduğu için belki de bu halimiz 😊
Biz de aramıza katılmanızdan mutlu olduk🌺
Ay çok mu ponçik konuştum 🤭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X